kot ze swoim panem
Źródło: facebook.com/thedodosite

Kot jest wyjątkowo gadatliwy. Odpowiada właścicielowi na wszystko, rozumieją się bez słów

19 Grudnia 2020

Kot pewnego mężczyzny jest wyjątkowo gadatliwy. On i jego pan porozumiewają się bez żadnego problemu, mimo że nie mówią w tym samym języku! Właściciel gadającego mruczka nagrywa ich interakcje i pokazuje, jak wspólnie spędzają czas.

Kot o imieniu Cooter jest oczkiem w głowie swojego pana. Mężczyzna uwielbia spędzać z nim każdą wolną chwilę, zresztą z wzajemnością. Urocze filmiki udostępniane na TikToku pokazują, że nie trzeba mówić w tym samym języku, by świetnie się dogadywać!

Kot rozmawia z właścicielem

Koty raczej nie słyną z gadatliwości, ale ten jest zupełnie inny. Cooter, kot Masona uwielbia rozmawiać ze swoim panem i wydaje się, jakby naprawdę dobrze się rozumieli.

Mason zauważył dość wcześnie, że jego mruczek to prawdziwa gaduła i choć z początku myślał, że kot gada sam do siebie, z czasem okazało się, że najchętniej rozmawia właśnie z nim!

Przez lata między panem a kotem wywiązała się wyjątkowa więź. Mason twierdzi, że doskonale rozumie, co chce mu przekazać kot każdym miauknięciem.

- Ma różne sposoby miauczenia, by pokazać mi, czego chce, można też domyślić się po jego mowie ciała - mówił mężczyzna w filmiku dla The Dodo.

Właścicielka wyrzuciła psa z balkonu drugiego piętra. Wydarzył się cudWłaścicielka wyrzuciła psa z balkonu drugiego piętra. Wydarzył się cudCzytaj dalej

Kot i mężczyzna są najlepszymi przyjaciółmi

Mason pracuje jako pielęgniarz, często więc nie ma go w domu i pracuje na nocne zmiany. Jednak niezależnie od pory, w której wraca do domu, jego kot zawsze jest bardzo podekscytowany, czemu daje upust poprzez czułości i długie rozmowy z ukochanym człowiekiem.

Mężczyzna ma Cootera odkąd skończył 14 lat. Nazywa go swoim najlepszym przyjacielem i przyznaje, że wiele mu zawdzięcza. Odkąd się poznali, Mason wszedł w rolę opiekuna, a zajmowanie się kotem stało się celem samym w sobie.

Kot zdaje się być naprawdę wdzięczny za całą miłość otrzymywaną od opiekuna. Na filmikach publikowanych na TikToku widać, że ulubione miejsce Cootera to pierś jego pana, na której uwielbia się wylegiwać.

Ich rozmowy są naprawdę przeurocze. Na każde pytanie właściciela kot odpowiada tak, jakby starał się, by ten jak najlepiej go zrozumiał. Jego miauczenie naprawdę brzmi, jak ludzki język!

Tylko pozazdrościć takiej relacji ze zwierzakiem. Cooter musi naprawdę kochać swojego pana - widać to i słychać na pierwszy rzut oka!

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Zwierząt:

źródło: facebook.com/The Dodo

Następny artykuł