Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Mężczyzna zbliżył się powoli do śpiącego kota. Mruczek długo nie wybaczy mu jego zachowania
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 16.11.2019 18:20

Mężczyzna zbliżył się powoli do śpiącego kota. Mruczek długo nie wybaczy mu jego zachowania

Kot
screen z nagrania YouTube

Kot, który oddawał się południowej drzemce, najprawdopodobniej nigdy nie zapomni swojemu właścicielowi karygodnego zachowania, którego ten się dopuścił. Mężczyzna postanowił zemścić się na zwierzaku za wszystkie nocne pobudki, przez które nazajutrz chodził zmęczony i niewyspany. Reakcja zwierzaka rozbawia do łez.

Koty to jedyne z tych czworonogów, które jak żadne inne potrafią walczyć o to, na czym naprawdę im zależy. Kiedy są głodne lub pragną spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu, dołożą wszelkich starań, aby ich żądania zostały spełnione. Problemy zaczynają się, kiedy zmęczeni ich zachowaniem właściciele postanowią się na nich odegrać.

Kot doznał prawdziwego szoku

Właściciel kociaka, od dłuższego czasu budzony był o godzinie 4 nad ranem. Właśnie wtedy zwierzak zaczął odczuwać pierwszy głód i dokładał wszelkich starań, aby jego domownicy zrozumieli jego nagłe potrzeby i natychmiast wstali, by napełnić jego miseczkę ulubionymi przysmakami.

Kot

Kot oddawał się słodkiej drzemce, kiedy jego właściciel wpadł na szalony pomysł.

W związku z tym mężczyzna każdego dnia budził się niewyspany i przemęczony. Kiedy dostrzegł, że o godzinie 16 jego pupil oddaje się słodkiej drzemce, postanowił dać mu nauczkę. Nagranie z jego udziałem w mgnieniu oka stało się viralem, a Internautom trudno było uwierzyć w pomysłowość mężczyzny. Tę głośną pobudkę zwierzak zapamięta najprawdopodobniej do końca życia.

Internauci nie potrafili ukryć rozbawienia

Z kolei ich reakcja jest jak najbardziej zrozumiała. Głośne dźwięk, który mężczyzna wydał prosto do uszka swojego futrzanego przyjaciela, ten zapamięta do końca życia. Zachowanie zwierzaka rozbawia do łez. Jego drzemka w mgnieniu oka dobiegła końca, a w oczach malował się strach i przerażenie.

Nie ulega wątpliwości, że mruczek długo nie zapomni tego swojemu właścicielowi. Kto wie, może Nicholas tym samym rozpętał wojnę pod swoim dachem? Nie zapominajmy, że kociaki potrafią być naprawdę mściwe.

ZOBACZ NAGRANIE Z UDZIAŁEM TEJ DWÓJKI:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domy za 1 euro w egzotycznej lokalizacji. Jest tylko jeden haczyk
  2. Terapeuta par: „W ciągu 10 minut potrafię ocenić, czy małżeństwo przetrwa. Zawsze się sprawdza”
  3. Jak wyglądała Kora w młodości? Od zawsze lubiła wprawiać w zdumienie oryginalnym wyglądem
  4. Fotograf przypadkiem uchwycił jak na powódź zareagowały dwie milionerki. Zdjęcie wywołało mieszane reakcje
  5. Pies urodził się z ogonem na czole. Jego zdjęcia są powalające
Powiązane