Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Bobas usiadł na odpoczywającym kocie. Zwierzak zareagował w jedyny możliwy sposób
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 05.12.2019 20:24

Bobas usiadł na odpoczywającym kocie. Zwierzak zareagował w jedyny możliwy sposób

Kot i bobas to jedno z tych połączeń, które zawsze wywołuje niekontrolowany atak śmiechu. Tym razem maluch zrobił coś, czego futrzak nigdy nie mógłby się spodziewać. Dziecko w trakcie drzemki kociaka postanowiło na nim usiąść. Zwierzak zareagował natychmiastowo i w jedyny możliwy sposób.

Nie bez przyczyny przyjęło się, że koty to niebywale samodzielne i niezależne zwierzaki. Ponad wszystko cenią sobie chodzenie własnymi ścieżkami. Odpoczynek, w trakcie którego są ze sobą sam na sam stanowi dla nich czas wytchnienia i głębszych przemyśleń. Kiedy bobas usiadł na odpoczywającym futrzaku, na reakcję nie trzeba było długo czekać.

Kot spotkał dziecko po raz pierwszy

Flynn, ponieważ tak nazywa się kociak, od samego początku był jednym pupilem i dzieckiem w domu pewnego małżeństwa. Kiedy jego właścicielka, Franzen zaszła w ciążę bardzo obawiała się pierwszego spotkania futrzaka z nowym, malutkim członkiem rodziny. Do tej pory kociak raczej niewiele przebywał w towarzystwie dzieci, a kobieta zupełnie nie wiedziała, czego powinna się po nim spodziewać.

Całe szczęście kot i Rory w mgnieniu oka zostali najlepszymi przyjaciółmi. Kot i bobas stali się nierozłączni i natychmiast złapali wspólny język, pomimo tego, że ani jedno, ani drugie nie potrafi mówić. Pewnego dnia bobas postanowił przetestować wytrzymałość swojego czworonożnego przyjaciela i… usiadł na nim.

Bobas usiadł na kocie

Jeśli myślicie, że wyciągnął do niego pazury i podrapał malucha, to… jesteście w ogromnym błędzie. Kot jedynie spojrzał na malucha, ponieważ najprawdopodobniej nie mógł uwierzyć w to, co właśnie się wydarzyło.

Maluch stwierdził, że jego futrzany przyjaciel oddający się popołudniowemu relaksowi będzie najodpowiedniejszą i oczywiście… najwygodniejszą poduszką na całym świecie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kot

Kot i bobas stali się nierozłączni.

Kot

Zwierzak okazał się idealnym zastępstwem dla poduszki.

Kot

Nie ulega wątpliwości, że Flynn jest dla malucha bardzo wyrozumiały.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Trutka na szczury w lekach. 2 mln Polaków zagrożonych, ministerstwo powołało sztab kryzysowy
  2. Nie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. Miała tylko 32 lata
  3. Babcia była pewna, że zajmuje się gromadką kotów. Dziwnie wyglądający mruczek nie wzbudził jej podejrzeń
  4. 11 selfie zrobionych kilka sekund przed tragedią. Na numer 9 ciężko jest patrzeć
  5. Powiedziała szczeniakowi, że go kocha. Usłyszała, co jej odpowiedział i złapała się za głowę