Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Koty > Kocurek wie, jak zrobić wejście smoka. Internauci płaczą ze śmiechu, "Za każdym razem tak wchodzi?!"
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 04.06.2023 17:16

Kocurek wie, jak zrobić wejście smoka. Internauci płaczą ze śmiechu, "Za każdym razem tak wchodzi?!"

Brewskie
tiktok/brewskieandsquink

Poznajcie Brewskiego - kota szkockiego krótkowłosego, którego natura obdarzyła dodatkowymi palcami. Jego wyjątkowość tkwi jednak w czymś innym, a mianowicie sposobie przeskakiwania przez moskitierę. Filmiki z jego udziałem bawią miliony internautów. Trzeba przyznać, że kocurek potrafi wejść z przytupem!

Klapnięte uszka, ogon jak u rysia, wielopalczastość, błękitne oczy i wyskok godny gwiazd NBA - tak w skrócie można opisać jedną ze zwierzęcych gwiazd Internetu, czyli kota imieniem Brewskie. Chociaż ma sporą konkurencję wśród kocich influencerów, wrodzony talent do rozśmieszania ludzi niewątpliwie daje mu przewagę.

Brewskie rozkochał w sobie internautów. Wyskoki ma w małym palcu

Miejscem zamieszkania Brewskiego i Squinka jest West Hollywood, modna dzielnica znana z intensywnego życia nocnego w Kalifornii. Pomimo różnic gatunkowych pies i kot świetnie się ze sobą dogadują, a Rochelle Newman-Carrasco dzieli swoją miłość po równo i dba o to, by żaden z pupili nie czuł się poszkodowany czy faworyzowany.

Zważywszy na dodatnią temperaturę utrzymującą się niemal przez cały rok na Zachodnim Wybrzeżu USA, zwierzaki mają dostęp do tarasu, gdzie korzystają z uroków pięknej pogody. Zanim jednak będą miały szanse podpatrzeć siadające na barierce ptaki czy owady, muszą przedostać się na drugą stronę moskitiery - i to właśnie w sposobie obchodzenia się z kotarą tkwi znacząca różnica między zwierzakami! Podczas gdy Squink zgrabnie przechodzi pod nią, kociak stawia na ekstrawagancję. 

Nie ściągasz psu obroży po spacerze? Popełniasz groźny błąd, to może odbić się na zdrowiu twojego pupila

Brewskie wie, co to wejście w wielkim stylu

Pewnego razu Rochelle przyłapała swojego podopiecznego na nietypowym zachowaniu. Wychodząc lub wchodząc na podwórko, Brewskie przebija się przez siatkę skokiem przypominającym najlepszych olimpijskich skoczków wzwyż. To dziwaczny, a zarazem urzekający widok, który zdaniem fanów kocurka “nigdy się nie zestarzeje”.

To właśnie od tego rozpoczęła się internetowa kariera Brewskiego. Właściciele postanowili uczynić z niego gwiazdę i ku uciesze widzów regularnie publikują na TikToku oraz Instagramie filmiki przedstawiające cyrkowe wyskoki kota w normalnym oraz zwolnionym tempie. 

Kociak wyznaczył nowy trend w sieci

Z czasem liczba obserwatorów kont Brewskiego gwałtownie wzrosła, co z kolei wiązało się ze wzmożonym zainteresowaniem ze strony osób, które uwielbiają koty bądź też same posiadają mruczących przyjaciół człowieka. 

Kolejne osoby domagały się nowych nagrań z serii #BrewskieBurst, a część internautów pytała zaskoczona, czy kocurek za każdym razem wyskakuje przez moskitierę w ten sposób. Owszem, Brewskie najwyraźniej nie widzi niczego dziwnego w swoim zachowaniu, a skoczności i zwinności mógłby pozazdrościć mu niejeden kanapowy pieszczoch! 

Źródło: tiktok/brewskieandsquink

Tagi: Kot Nagranie