Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Zostawiła 35 kociąt w lesie na pewną śmierć. Sędzia wymierzył jej adekwatną karę
Wiktoria Ogonowska
Wiktoria Ogonowska 30.10.2019 18:45

Zostawiła 35 kociąt w lesie na pewną śmierć. Sędzia wymierzył jej adekwatną karę

KOTY
Fot.unsplash.com

Kobieta porzuciła w lesie bezbronne kocięta. Zostawiła 35 maluchów na pastwę losu. Część kotków poważnie zachorowała, niektóre nawet umarły, wszystkie były zmarznięte i przerażone. Kara, jaką wymierzył jej sędzia, była adekwatna do winy i na pewno bardzo pouczająca dla kobiety.

Sędzia Michael Cicconetti słynie z wymierzania winnym bardzo nietypowych kar. Daje oskarżonemu wybór: może on albo trafić do więzienia, albo zdecydować się na drugą opcję, będącą według sędziego odpowiednim zadośćuczynieniem i adekwatną nauczką.

Kobieta zostawiła 35 kociąt

Michelle Murray porzuciła w lesie 35 kociąt, które nie miały zbyt dużych szans poradzić sobie w takiej sytuacji. Kobieta zostawiła bezbronne zwierzaki pewnej wrześniowej nocy. Część z nich niestety nie przeżyła tej okropnej próby przetrwania. Kocięta zostały znalezione przez strażników i dzięki obrożom z identyfikatorami udało się namierzyć Michelle. Za czyn, którego się dopuściła, kobieta została postawiona przed sądem. Trafiła akurat na sędziego Cicconetti.

Nietypowa kara

Sędzia Michael Cicconetti postanowił pokazać Michelle, jak okropnie musiały czuć się porzucone kocięta. Przez całą noc były przerażone, zagubione, zmarznięte, nie miały jedzenia, ani picia. Pozostawienie małych zwierzątek na zewnątrz w taki sposób było bardzo niewłaściwe, dlatego sędzia chciał pokazać winnej, jak się czuły.

Kobieta dostała dwie możliwości. Pierwszą opcją było spędzenie 90 dni w więzieniu. Drugą zaś 14 dni więzienia, 15 domowego aresztu, datek na organizację charytatywną oraz jedna pełna noc, spędzona samotnie w lesie. Kobieta postanowiła postawić się w sytuacji porzuconych przez nią kociąt i wybrała drugą opcję. Została przetransportowana przez strażników do lasu, gdzie musiała spędzić całą noc w samotności, bez jedzenia, wody, ani czegokolwiek innego.

Mogła jedynie rozpalić ognisko z powodu bardzo niskiej temperatury. Ta noc na pewno nauczyła ją, że stawianie w takiej sytuacji jakiegokolwiek żywego stworzenia jest okropne. Kara, jaką dostała kobieta, była według sędziego jak najbardziej adekwatna do jej winy i dzięki temu sama przekonała się, jak okrutnie postąpiła.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobieta

35 kociąt zostało porzuconych w lesie przez kobietę.

kobieta

Za karę musiała sama spędzić noc w lesie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Twój telefon nie wytrzyma kilku godzin. Uważaj na najnowszą aktualizację
  2. Kalina Jędrusik odbiła męża koleżance po fachu. Przez wiele lat mieszkali pod jednym dachem
  3. Znany wokalista wraz z partnerem po raz czwarty został ojcem. Dziecko urodziła surogatka
  4. Małżeństwo wyśmiało w kolejce kobietę z piątką dzieci. Nieznajoma zrobiła coś niespodziewanego
  5. Mąż Anny Dymnej zmarł tragicznie 40 lat temu. Właśnie ważne materiały ujrzały światło dzienne
  6. Koszmar 80-letniego męża Doroty Segdy. Gwiazda polskich seriali zdruzgotana, straszne

Źródło: iheartcats.com, en.wikipedia.org