Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Kierowcy nie wierzyli, co ciężarówka wiezie na naczepie. "Takiego czegoś jeszcze nie widziałem"
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 23.10.2023 12:16

Kierowcy nie wierzyli, co ciężarówka wiezie na naczepie. "Takiego czegoś jeszcze nie widziałem"

Na naczepie znajdowała się gigantyczna ryba
Na naczepie znajdowała się gigantyczna ryba, źródło: tiktok/lindare87

Nie da się ukryć, że niektórzy kierowcy miewają naprawdę różne pomysły. Niestety bywa, że nie wszystkie są w stu procentach bezpieczne i zgodne z obowiązującymi zasadami ruchu. W sieci nietrudno znaleźć materiały, które niewiele mają wspólnego ze zdrowym rozsądkiem. Ostatnio widok, jaki zastali poruszający się autostradą A1, sprawił, że nie mogli uwierzyć w to, co widzą na własne oczy.

Zaskakujące widowisko na A1

Pasażerowie aut przemierzający autostradę A1 nieopodal Bremy w Niemczech z niedowierzaniem przecierali oczy. Bowiem widok, jaki zastali na trasie, był tak zaskakujący, iż większość z nich nie mogła uwierzyć, że to wszystko dzieje się naprawdę.

Okazuje się, że na naczepie jednej z ciężarówek jadących tą trasą znajduje się niecodzienny załadunek. Mianowicie jej całą długość zajmowała ogromny pasażer, najprawdopodobniej wieloryb. Ku zdziwieniu świadków zdarzenia, był on zabezpieczony jedynie pasami przyciskającymi ją do pojazdu.

5 ras psów, które uwielbiają się przytulać. Te pieszczochy chętnie wpychają się nam na kolana

Wieźli na naczepie ogromnego wieloryba

Nietrudno się dziwić, że kierowcy na autostradzie A1 w Niemczech mijający nietypowy ładunek ciężarówki, byli naprawdę zdziwieni. Po pierwsze oczywiste jest, że w tym rejonie nie da się złowić tak wielkiego wieloryba. Oprócz tego nikomu nie chce się wierzyć, że ktoś wpadł na pomysł, by w ten sposób transportować zwierzę.

Dużo do życzenia pozostawiało także zabezpieczenie nietypowego pasażera. Choć pasy przytrzymujące go wydawały się naprawdę solidne, trudno wyobrazić sobie, że zapalony wędkarz wynajmuje naczepę, by przewieźć swoją gigantyczną zdobycz w dane miejsce.

Internauci nie kryli szoku

Nagranie olbrzymiego wieloryba transportowanej przez ciężarówkę szybko obiegło sieć i stało się popularne na TikToku. Internauci nie kryją zdziwienia, widząc go na naczepie. Niestety tajemnicą pozostaje, skąd i gdzie miał dotrzeć nietypowy załadunek.

Część internautów uważa, że to nie możliwe, by okaz był prawdziwy. Niektórzy twierdzą, że to sztuczny wieloryb, co tłumaczyłoby też sposób jego przewożenia. Wszystko na to wskazuje, a teorię tę potwierdzają dzieła belgijskich artystów działających pod nazwą Captain Boomer. Ich podobne konstrukcje już niejednokrotnie wywoływały konsternację.

źródło: tiktok/lindare87