Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Kamera przyłapała psa na kradzieży książek. Czytelnicze gusta uczyniły z niego gwiazdę
Redakcja swiatzwierzat.pl
Redakcja swiatzwierzat.pl 01.05.2022 11:47

Kamera przyłapała psa na kradzieży książek. Czytelnicze gusta uczyniły z niego gwiazdę

Projekt bez tytułu (6)
fot. Screen z: air.tv, facebook.com

Bezdomny pies znalazł sposób na zwrócenie na siebie uwagi. Ukradł z księgarni książkę o wyjątkowym tytule, dzięki czemu nie tylko stał się gwiazdą internetu, ale także znalazł nowy dom.

Do księgarni „Infinity”, znajdującej się w Novo Hamburgo w Brazylii przyszedł przypadkowy mężczyzna, by zwrócić znalezioną w pobliżu powieść. Książka ze śladami kłów miała tytuł „Dni samotności”. Mężczyzna zachęcił pracowników sklepu, aby obejrzeli nagranie z kamer, by sprawdzić, co się wydarzyło.

Bezdomny pies ukradł książkę

Okazało się, że książkę ukradł pies. Kamery bezpieczeństwa księgarni „Infinity”, znajdującej się w Novo Hamburgo w Brazylii, zarejestrowały bezdomnego czworonoga, który niezauważenie wszedł do księgarni i ściągnął zębami książkę z regału, którą następnie wyniósł ze sklepu.

Wcześniej pies od dłuższego czasu leżał pod księgarnią, nie zwracając niczyjej uwagi. Nigdy nie został też przyłapany, do czasu aż postanowiła wziąć z półki książkę. Kiedy prawda o zdarzeniu wyszła na jaw, pracownicy sklepu byli zachwyceni.

pies ksiażka

Nagranie z psim złodziejem hitem internetu

Nagranie, przedstawiające samotnego psa, wchodzącego do księgarni i wynoszącego z niej ukradkiem książkę, stało się hitem internetu. A książka ze śladami psich zębów przechowywana jest w księgarni na pamiątkę.

Bohater nagrania z bezdomnego psa stał się sławny. Nawet turyści zatrzymywali się, aby zrobić sobie z nimi zdjęcia. Pies nie tylko zyskał sławę, ale został nakarmiony przez pracowników sklepu, a w końcu zyskał także dom. Brawo!

pies w księgarnie

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Źródło: planetapolska.com, boredpanda.com, air.tv

Tagi: Pies Nagranie