joanna krupa
Źródło: instagram.com/joannakrupa/

Joanna Krupa ma nie lada problem. Chodzi o psy i jej małą córeczkę

10 Grudnia 2020

Joanna Krupa to znana obrończyni i miłośniczka zwierząt. Sama ma w swoim domu aż cztery psy! Ostatnio jednak w rozmowie z Faktem wyjawiła, że nie wszystkie czworonogi dobrze radzą sobie z obecnością jej córeczki, rocznej Ashy-Leigh.

Dzieci i zwierzęta w domu to dla wielu wciąż kontrowersyjny temat. Jednak Joanna Krupa doskonale wie, że jedno nie musi kłócić z drugim i od małego przyzwyczaja córkę do obecności zwierzaków w domu. I choć mała Asha jest zachwycona wszystkimi psiakami, to okazuje się, że nie we wszystkich przypadkach jest to odwzajemnione!

Zobacz także: Emilian Kamiński proponuje wigilię, jakiej jeszcze nie było

Joanna Krupa ma problem

W rozmowie z Faktem Krupa opowiedziała co nieco o swoich ukochanych psach i ich relacjach z małą Ashą-Leigh. Okazało się, że wciąż nie zawsze jest kolorowo. Obecnie w domu modelki w Los Angeles mieszkają 4 psy - wcześniej było ich więcej, ale jak przekazała Joanna Krupa, niestety część z nich odeszła już ze starości.

Krupa podkreśla, że jej przyjaźń z psami jest wspaniała, jednak opowiedziała też o jednej z suczek, Darli, która jest bardzo zazdrosna o małą córkę gwiazdy! Modelka wierzy jednak, że czworonóg nie okazuje zazdrości w złej wierze.

Zobacz także: Dlaczego koty ugniatają? Strach, błogostan, a może stres? Wiemy co, to oznacza

- Cały czas widziałam jakieś zabawki Ashy pogryzione i myślę, że ona nie robiła tego na złość, tylko chciała pokazać "Ja też tak umiem, ja też się umiem bawić!" - przyznaje ze śmiechem prowadząca Top Model.

Darla z pewnością wkrótce zrozumie, że jest równie kochana, jak wszyscy inni członkowie rodziny. Joanna Krupa nie może się gniewać na psa za gryzienie zabawek córki i przywołuje dużo bardziej uroczą historię z udziałem suczki. Gdy gwiazda wyjechała do Grecji kręcić odcinki Top Model, Darla spała z misiem Ashy na kanapie.

- Ja myślę, że chciała mi pokazać: "ja też jestem twój baby". [...] Myślę, że to może nie chodzi o zazdrość, tylko chce pokazać, że też jest ważna i jest dzieckiem moim - opowiedziała modelka w wywiadzie dla Faktu.

- Ja ją kocham ponad wszystko, ale wiadomo - pieskowi nie wytłumaczysz tego- zaznacza modelka.

Córka Joanny Krupy kocha zwierzęta

W rozmowie podkreśliła także ogromną miłość jej rocznej córki do zwierząt - mała Asha świetnie czuje się w towarzystwie czworonogów. Kiedy próbuje łapać zwierzaki za ogon czy uszy, modelka i jej mąż tłumaczą córce, że tak nie wolno.

- Myślę, że dzieci muszą być w gronie zwierząt, żeby się nauczyły tej miłości - podkreśla gwiazda TVN.

Miejmy nadzieję, że już niedługo wszystkie czworonogi zrozumieją, jak ważną rolę odgrywają w życiu rodziny, a mała Asha-Leigh wyrośnie na równie wielką miłośniczkę zwierząt, co mama!

Zobacz zdjęcia:

Mały golden retriever dostał czkawki. Zareagował w rozczulający sposób, wszystko zostało nagraneMały golden retriever dostał czkawki. Zareagował w rozczulający sposób, wszystko zostało nagraneCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

źródło: Fakt.pl

Następny artykuł