Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Gwiazdy i ich zwierzęta > Izabela Zeiske z "Goggleboxa" straciła czworonożną przyjaciółkę. "Była oddana i pełna miłości"
Wioleta Piróg
Wioleta Piróg 22.05.2022 18:20

Izabela Zeiske z "Goggleboxa" straciła czworonożną przyjaciółkę. "Była oddana i pełna miłości"

Świeczka
fot. Canva

Izabela Zeiske z "Goggleboxa" poinformowała o smutnej wiadomości. Kobieta straciła swojego ukochanego psa. Sunia o imieniu Saba towarzyszyła jej przez 17 lat. "Była wiernym, oddanym, pełnym miłości Przyjacielem".

Dla wielu ludzi zwierzęta domowe są jak członkowie rodziny. Nic więc dziwnego, że bardzo przeżywają, kiedy przyjdzie im się z nimi pożegnać na zawsze. Straty swojego pupila właśnie doświadczyła Izabela Zeiske z "Goggleboxa", o czym poinformowała w mediach społecznościowych.

Izabela Zeiske z "Goggleboxa" przekazała smutne wieści

Izabela Zeiske znana z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" od razu zyskała sympatię widzów. W programie "DDTVN" opowiedziała o swojej rodzinie. Kobieta wychowała sześciu synów. Z czego czworo adoptowała.

Jest także wielką miłośniczką psów, co widać po publikowanych przez nią zdjęciach na Instagramie. Jeden z jej pupili odszedł za "tęczowy most", o czym poinformowała w najnowszym wpisie.

Bez słów... kto ma i kocha zwierzaka, to zrozumie... – napisała Zeiske w mediach społecznościowych.

Izabela Zeiske o swoim psie

Uczestniczka "Goggleboxa" o smutnej wieści poinformowała swoich fanów na Instagramie, gdzie obserwuje ją 162 tysiące osób. W poście napisała, że jej ukochany pies, którego pieszczotliwie nazwała Sebunią, "udał się za Tęczowy Most".

Była wiernym, oddanym, pełnym miłości Przyjacielem. Szkoda, że tak krótko... zostaniesz Kochana na zawsze w naszych sercach – napisała Zeiske.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Źródło: instagram.com, dziendobry.tvn.pl