iza zeiske
Źródło: instagram.com/izabelazeiske

Izabela Zeiske otrząsnęła się po rodzinnej tragedii? Gwiazda "Gogglebox" opublikowała wzruszający wpis, chodzi o nowego pupila

11 Grudnia 2020

Izabela Zeiske niedawno straciła swoja najlepszą przyjaciółkę. O tragedii, która dotknęła wtedy jej rodzinę, poinformowała w poruszającym wpisie na platformie Instagram. Wygląda na to, że gwiazda programu "Gogglebox" emitowanego na stacji TTV poradziła sobie z żałobą po pupilu. Aby zapełnić olbrzymią pustkę w sercu, przygarnęła nowego psa. Jej postawa jest godna naśladowania.

Izabelę Zieske pokochali nie tylko widzowie programu "Gogglebox", ale także miłośnicy zwierząt. Kobieta od lat pomaga bezpańskim zwierzętom. W pewnym momencie w jej domu mieszkało aż 7 czworonogów. Wszystkie uratowała ze schroniska lub z ulicy. Gdy opublikowała w sieci post, w którym informowała o śmierci swojej suczki, Sary fani byli zdruzgotani.

Zobacz także: Zmęczona obowiązkami? Produkt z Rossmanna za 5 złotych zdziała cuda

Izabela Zeiske pokazuje nam jak radzić sobie ze stratą

Niedawno pożegnała swoją suczkę wzruszającymi słowami. Sara była dla niej bardzo ważna. Kobieta traktowała swojego pupila jak swojego najlepszego przyjaciela. Choć wiele osób tak określa swoje psy, rzadko jest to tak autentyczna miłość, jak w tym wypadku.

- Przytłaczający, ogromny żal rozrywa moje serce. Po latach wzajemnej miłości, oddania i przyjaźni odeszła za Tęczowy Most moja ukochana Sara. Ktoś powie, to był tylko pies, odpowiem to był aż Pies. Wierna oddana bezinteresowną miłością. Saruniu, zawsze będziesz z nami w naszych sercach, a kiedyś się spotkamy, bo wiem, że nigdy nie zostawiasz nas samych ....do zobaczenia mój wierny PRZYJACIELU - napisała Izabela Zeiske na Instagramie.

Zobacz także: Najdroższy kot świata. Kosztuje nawet do 40 tysięcy złotych, jest niewiarygodny

Wydawałoby się, że po takiej stracie, wiele osób mogłoby się długo zastanawiać, czy przygarnąć kolejnego psa. Dla Izy Zeiske sprawa była jasna. Jak sama pisze, nie może żyć bez zwierząt.

- Kochani, przedstawiam nowego członka rodziny Sisi, jak na cesarzową przystało, zasiada na tronie. Jak wiecie, bez zwierząt żyć nie mogę i zawsze powtarzam, na cześć tych, co odchodzą przychodzą następne potrzebujące pomocy - stwierdziła w najnowszym poście.

Izabela Zeiske wykorzystała tę okazję, by namawiać swoich fanów do adopcji potrzebujących pomocy czworonogów. Przygarnięcie zwierzaka ze schroniska z pewnością odmieni jego życie na lepsze.

Izabela Zeiske od lat pomaga potrzebującym zwierzętom

Gwiazda programu "Gogglebox" na antenie TTV wielokrotnie dała się poznać jako ogromna miłośniczka psów. W wywiadzie, którego udzieliła naszemu portalowi, powiedziała, czego człowiek może się od nich nauczyć.

- Zawsze powtarzam, że człowiek może się wiele nauczyć od zwierząt. Przede wszystkim hierarchii, szacunku, równości i poszanowania cudzej własności. Na końcu już powiem, że też miłości - odpowiedziała na pytanie Moniki Krupskiej.

Kobieta nie ma zamiaru rezygnować ze swojej miłości do zwierząt oraz chęci niesienia im pomocy, zawsze gdy ma ku temu sposobność.

Zobacz zdjęcie:

Kiedy nie należy głaskać psa? 6 sytuacji, w których twój pupil nienawidzi być dotykanyKiedy nie należy głaskać psa? 6 sytuacji, w których twój pupil nienawidzi być dotykanyCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: instagram

Następny artykuł