Swiatzwierzat.pl
Husky

youtube/Kayla Gay

Maleńki husky nauczył się mówić ludzkim głosem. Kiedy otworzył pyszczek, właścicieli zamurowało, jest nagranie

29 Października 2020

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Husky przemówił ludzkim głosem, choć Wigilia wcale jeszcze nie nadeszła. Na pierwszy rzut oka energiczny maluch wygląda, jak każdy inny szczeniaczek, lecz gdy tylko otworzy pyszczek, przyprawia swoich właścicieli o zawrót głowy. Powód

Husky syberyjski to rasa psów, która, jak nazwa wskazuje, pochodzi z mroźnej krainy geograficznej na terenie Rosji. Siła, wybitne zdolności przywódcze, odporność na trudne warunki atmosferyczne i niespotykany upór to cechy, którymi charakteryzuje się ta powszechnie lubiana rasa. Husky są znane ze swojego temperamentu. Lubią postawić na swoim i nie znoszą odmowy. Każdego dnia potrzebują dużej aktywności fizycznej oraz zadań umysłowych, aby rozładować nagromadzoną energię. Właściciele powinni dopilnować, aby ich pupile często wychodziły na długie spacery, bo inaczej mogą dosłownie zamęczyć domowników. 

Hiperaktywny husky roznosił dom

Niepozorny szczeniaczek o imieniu Ramsay, choć na pierwszy rzut oka wydaje się uroczy do granic możliwości, to potrafi skutecznie uprzykrzyć życie swojej właścicielce. Już od pierwszych chwil w domu nowego członka rodziny zapanował istny chaos. Husky nawet na chwilę nie potrafić przestać latać po całym mieszkaniu jak szalony. Był przepełniony niekończącą się energią, której nikt nie był w stanie rozładować.

Ramsay mógł bawić się od rana do nocy i nigdy nie miał dosyć. Opiekunka psiaka dwoiła się i troiła, aby chociaż na chwilę zająć uwagę podopiecznego i nieco go uspokoić, jednak wszelkie próby kończyły się fiaskiem. Szczeniak był nie do opanowania!

Z początku zachowanie puszystego zwierzaka było powodem do śmiechu dla wszystkich domowników, lecz na dłuższą metę okazało się tak męczące, że należało wreszcie zainterweniować. Właścicielka postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Dosłownie!

Maluch nie mógł przestać gadać

Podczas niekontrolowanych wariactw opiekunka małego Ramsay'a w końcu pochwyciła swojego pupila i przytuliła go do piersi. W ten sposób próbowała opanować jego rosnący entuzjazm i zasugerować, żeby chociaż na chwilkę odpoczął. Szczeniak miał jednak zupełnie inne plany, dlatego nie przestawał się wyrywać.

W tej chwili jeden z domowników złapał za telefon, żeby nagrać zachowanie zabawnego husky'ego, lecz kompletnie nie spodziewał się tego, co wydarzy się na jego oczach. Mały gagatek był tak sfrustrowany tym, że nie może dłużej biegać, że postanowił dać swojemu gniewu upust. Zrobił to w niewyobrażalny sposób.

Na nagraniu widzimy, jak szczeniaczek rozpoczyna wokalne popisy, aby dać znać swojej pani, że chce jak najszybciej wrócić do zabawy. Psiak wydawał z siebie dźwięki, przypominające ludzką mowę. Piszczał, skrzeczał, a nawet śpiewał, byleby tylko kobieta odstawiła go z powrotem na ziemię. Właścicielka wytrzeszczyła oczy, po czym nie była w stanie dłużej kontrolować śmiechu. 

Maleńki husky rozgadał się tak bardzo, że nie chciał zamilknąć nawet na moment. Trzeba przyznać, że widok husky'ego przemawiającego głosem łudząco podobnym do ludzkiego to coś, co wielu miłośnikom zwierzaków nawet się nie śniło. Wideo z udziałem Ramsay'a stało się wielkim hitem w Internecie, co z pewnością musiało być wielkim zaskoczeniem dla jego rodziny. Dzisiaj wygadany czworonóg cieszy się olbrzymią popularnością, a na Instagramie jego poczynania śledzą tysiące obserwatorów.

Zobacz nagranie:

Podobne artykuły

piwo dla psów

Psy

Pełne witamin piwo dla psów? Włosi twierdzą, że czworonogi je uwielbiają

Czytaj więcej >
pies w upał

Psy

Jak zdrowo i efektywnie schłodzić psa w czasie upałów? Ekspertka udziela genialnych porad

Czytaj więcej >
tragedia

Psy

Tragiczne zdarzenie na Wiśle, utonął ukochany psiak. Czy można było temu zapobiec?

Czytaj więcej >
pies na boisku

Psy

Nie tylko kibice szaleją. Pies przerywa ważny mecz, co na to piłkarze?

Czytaj więcej >
Policja

Psy

Szaleńczy pościg za piratem drogowym. Porzucił psa w aucie i rzucił się do pieszej ucieczki

Czytaj więcej >
Dexter

Psy

Wyprawił psu niezapomniany pogrzeb. Ale to list pożegnalny wywołał największe emocje

Czytaj więcej >