Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Husky został odrzucony przez ludzi, nikt go nie chciał. Wszystko przez jedną cechę wyglądu
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 19.01.2020 16:42

Husky został odrzucony przez ludzi, nikt go nie chciał. Wszystko przez jedną cechę wyglądu

właścicielka
Fot. youtube.com – zeus The Stubborn Husky

Husky, który został niemal natychmiast odrzucony przez hodowców, bardzo szybko znalazł dla siebie miejsce w sercach ludzi na całym świecie, dowodząc, że to nie wygląd jest najważniejszy. Niestety, wciąż istnieje mnóstwo osób, które żyją w przekonaniu, że pies powinien być tylko ozdobą i grzeczną zabawką.

Chociaż psy każdego dnia udowadniają, że są naszymi wiernymi towarzyszami gotowymi na wszystko, my nieustannie je zawodzimy. Tak jak hodowcy zawiedli tego psa. Pełen życia i energii radosny husky ma jedną cechę, która w oczach wielu ludzi natychmiast go zdyskwalifikowała.

Nietypowy husky

Jubilee jest nieśmiała i czasami zachowuje się niepewnie w stosunku do ludzi, ale ma serce pełne miłości i tylko czeka na rodzinę, która by ją przygarnęła, która by tą miłość odwzajemniła. Niestety, na razie nie zapowiada się, by do tego doszło. Obecnie suczka mieszka w miejscu zwanym Husky House.

Psina ma jedną cechę, przez którą została jednogłośnie uznana za nie nadająca się do niczego. Chodzi o jej nietypowe oczy, których kształt sprawia, że wygląda, jakby zawsze była zdziwiona. Ta mała wada sprawiła, że tak wiele osób odmówiło jej miłości i kochającego domu.

Poszukiwania domu trwają

Husky House nieustannie poszukuje nowego domu dla nieśmiałej suczki, to jednak okazało się być zadaniem dużo trudniejszym, niż wszyscy się spodziewali. Już kilka razy zwierzę było na przykład adoptowane przez osoby z innego stanu, które potem żądały, żeby po nią przyjechać i ją zabrać.

— Przez sytuacje, które miały miejsce zostaliśmy zmuszeni do postawienia pewnych warunków. Oczywiście, możliwa jest wizyta i zapoznanie psiaka w miejscu zamieszkania potencjalnego właściciela, ale tylko, jeśli jest to w obrębie naszego stanu — powiedziała osoba reprezentująca Husky House.

Liczymy na to, że urocza suczka wkrótce znajdzie dom!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

husky

Nikt nie chce przygarnąć tego uroczego psa.

husky

Zwierzę jest pełne miłości.

husky

Husky to cudowne psy, które bardzo przywiązują się do ludzi.

ZOBACZ TEŻ:

  1. 10-latek odczuwa ciągły ból, a jego skórę pokrywają łuski. Przez mieszkańców nazywany jest ludzkim wężem [FOTO]
  2. Niespodziewane wyznanie Dawida Kwiatkowskiego w „The Voice Kids”. Cleo nie wiedziała, jak zaregować
  3. Znaki zodiaku, które onieśmielają facetów. Są silne, piękne i bardzo inteligentne
  4. Mąż wysłał w dzień urodzin paczkę do żony. Dotknęła jej i natychmiast wybuchła śmiechem
  5. Mały chłopiec nie radzi sobie z powiedzeniem „mama”. Wtedy do akcji wkracza pies, wszystko się nagrało

źródła: kochamyzwierzaki.pl