Swiatzwierzat.pl
husky z zezem

facebook.com/HuskyHouseNJ

Husky z zezem został porzucony, bo był "za brzydki". Długo czekał, aż ktoś go pokocha

15 Listopada 2020

Autor tekstu:

Zuza Siwek

Udostępnij:

Husky urodził się wyjątkowy. Suczka o imieniu Jubilee ma charakterystyczny, zdziwiony wyraz pyszczka przez zeza. Hodowca porzucił ją, bo uznał, że jest zbyt dziwna i brzydka. Biedna sunia długo czekała, aż ktoś pokocha ją taką, jaka jest.

Husky o wyjątkowej urodzie został zostawiony w schronisku w New Jersey, gdy hodowca uznał, że nigdy go nie sprzeda. Powodem była rzadka wada genetyczna, która sprawiła, ze piesek miał zeza i wyglądał na wiecznie zdziwionego. Niestety, ta cecha sprawiła, że ludzie go wyśmiewali i nie chcieli kupić. Minęło sporo czasu, zanim urocza Jubilee została zaakceptowana i znalazła kochający dom.

Husky urodził się z zezem

Suczka latami nie mogła znaleźć kochającego domu. Nikt nie chciał przygarnąć pod dom psa, który tak znacząco odstawał od innych husky. Biedna Jubilee była przekazywana z placówki do placówki.

W końcu trafiła jednak do schroniska specjalizującego się w ratowaniu husky. Psina o wyjątkowym wyglądzie właśnie spędzała swój czwarty rok na poszukiwaniu domu. Przez cztery lata nikt nie chciał dać jej kochającej rodziny.

Schronisko Husky House ulokowane w dzielnicy Matawan w New Jersey postanowiło, że najwyższy czas, by Jubilee zaznała rodzinnego ciepła. Napisali więc specjalny post z perspektywy suczki, obok którego nie można było przejść obojętnie.

- Mam na imię Jubilee. Jestem 4-letnią suczką husky, która w Husky House spędziła już dużo czasu. Zostałam porzucona przez "hodowcę", który nie mógł mnie sprzedać przez mój "dziwny" wygląd - zaczyna się przejmujący post.

Nikt nie chciał przygarnąć suczki

- Husky to majestatyczne psy, nie rozumiem, dlaczego nie wyglądam jak inni. Chciałabym być piękna, żeby ktoś chciał mnie przyjąć jako swojego psa - głosi dalej wpis.

Trudno nie wzruszyć się tak smutnym apelem o kochającą rodzinę. Dalej możemy przeczytać, że suczka lubi inne psy, ale nie przepada za kotami. Kocha również ludzi, ale czasem trochę się wstydzi - wszystko przez fakt, że często się z niej śmieją.

- Czy naprawdę nikt nie chce śmiesznie wyglądającego husky? Chciałabym znaleźć rodzinę, która będzie mnie kochać, mimo że nie jestem ładna - kończy się smutno wpis.

Ten przejmujący apel okrążył internet w tempie, którego schronisko się nie spodziewało. Został udostępniony setki tysięcy razy, a komentarze zdawały się nie kończyć. Ludzie pisali, że suczka może i jest dziwna, ale to nie ujmuje jej urody. Gigantyczne zasięgi, jakie osiągnął post, spełniły jednak swoją rolę.

- Dziękujemy wszystkim, którzy przekazali dalej historię Jubilee. Znalazła swój nowy dom u wcześniej adoptujących już z Husky House i dołącza do swojego nowego futrzanego rodzeństwa w cudownym nowym życiu! - poinformowali uradowani wolontariusze kilka dni po napisaniu pierwszego postu.

źródła: woofwoof.tv

Podobne artykuły

piwo dla psów

Psy

Pełne witamin piwo dla psów? Włosi twierdzą, że czworonogi je uwielbiają

Czytaj więcej >
pies w upał

Psy

Jak zdrowo i efektywnie schłodzić psa w czasie upałów? Ekspertka udziela genialnych porad

Czytaj więcej >
tragedia

Psy

Tragiczne zdarzenie na Wiśle, utonął ukochany psiak. Czy można było temu zapobiec?

Czytaj więcej >
pies na boisku

Psy

Nie tylko kibice szaleją. Pies przerywa ważny mecz, co na to piłkarze?

Czytaj więcej >
Policja

Psy

Szaleńczy pościg za piratem drogowym. Porzucił psa w aucie i rzucił się do pieszej ucieczki

Czytaj więcej >
Dexter

Psy

Wyprawił psu niezapomniany pogrzeb. Ale to list pożegnalny wywołał największe emocje

Czytaj więcej >