husky z zezem
Źródło: facebook.com/HuskyHouseNJ

Husky z zezem został porzucony, bo był "za brzydki". Długo czekał, aż ktoś go pokocha

15 Listopada 2020

Husky urodził się wyjątkowy. Suczka o imieniu Jubilee ma charakterystyczny, zdziwiony wyraz pyszczka przez zeza. Hodowca porzucił ją, bo uznał, że jest zbyt dziwna i brzydka. Biedna sunia długo czekała, aż ktoś pokocha ją taką, jaka jest.

Husky o wyjątkowej urodzie został zostawiony w schronisku w New Jersey, gdy hodowca uznał, że nigdy go nie sprzeda. Powodem była rzadka wada genetyczna, która sprawiła, ze piesek miał zeza i wyglądał na wiecznie zdziwionego. Niestety, ta cecha sprawiła, że ludzie go wyśmiewali i nie chcieli kupić. Minęło sporo czasu, zanim urocza Jubilee została zaakceptowana i znalazła kochający dom.

Znaleźli psy i koty pomalowane na niebiesko. Prawda zupełnie inna niż myślisz, porażająceZnaleźli psy i koty pomalowane na niebiesko. Prawda zupełnie inna niż myślisz, porażająceCzytaj dalej

Husky urodził się z zezem

Suczka latami nie mogła znaleźć kochającego domu. Nikt nie chciał przygarnąć pod dom psa, który tak znacząco odstawał od innych husky. Biedna Jubilee była przekazywana z placówki do placówki.

W końcu trafiła jednak do schroniska specjalizującego się w ratowaniu husky. Psina o wyjątkowym wyglądzie właśnie spędzała swój czwarty rok na poszukiwaniu domu. Przez cztery lata nikt nie chciał dać jej kochającej rodziny.

Schronisko Husky House ulokowane w dzielnicy Matawan w New Jersey postanowiło, że najwyższy czas, by Jubilee zaznała rodzinnego ciepła. Napisali więc specjalny post z perspektywy suczki, obok którego nie można było przejść obojętnie.

- Mam na imię Jubilee. Jestem 4-letnią suczką husky, która w Husky House spędziła już dużo czasu. Zostałam porzucona przez "hodowcę", który nie mógł mnie sprzedać przez mój "dziwny" wygląd - zaczyna się przejmujący post.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Gdyby nie pies, cała rodzina by zginęła. Obudził ich w ostatniej chwili
2. Ma 70 lat i schudła blisko 60 kilogramów. Teraz przeszła kolejną spektakularną metamorfozę
3. Znaleźli psy i koty pomalowane na niebiesko. Prawda zupełnie inna niż myślisz, porażające

Nikt nie chciał przygarnąć suczki

- Husky to majestatyczne psy, nie rozumiem, dlaczego nie wyglądam jak inni. Chciałabym być piękna, żeby ktoś chciał mnie przyjąć jako swojego psa - głosi dalej wpis.

Trudno nie wzruszyć się tak smutnym apelem o kochającą rodzinę. Dalej możemy przeczytać, że suczka lubi inne psy, ale nie przepada za kotami. Kocha również ludzi, ale czasem trochę się wstydzi - wszystko przez fakt, że często się z niej śmieją.

- Czy naprawdę nikt nie chce śmiesznie wyglądającego husky? Chciałabym znaleźć rodzinę, która będzie mnie kochać, mimo że nie jestem ładna - kończy się smutno wpis.

Ten przejmujący apel okrążył internet w tempie, którego schronisko się nie spodziewało. Został udostępniony setki tysięcy razy, a komentarze zdawały się nie kończyć. Ludzie pisali, że suczka może i jest dziwna, ale to nie ujmuje jej urody. Gigantyczne zasięgi, jakie osiągnął post, spełniły jednak swoją rolę.

- Dziękujemy wszystkim, którzy przekazali dalej historię Jubilee. Znalazła swój nowy dom u wcześniej adoptujących już z Husky House i dołącza do swojego nowego futrzanego rodzeństwa w cudownym nowym życiu! - poinformowali uradowani wolontariusze kilka dni po napisaniu pierwszego postu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Otrzymała wymarzony prezent od dzieci. Kiedy starsza pani zmarła, jej syn wyznał poruszającą prawdęOtrzymała wymarzony prezent od dzieci. Kiedy starsza pani zmarła, jej syn wyznał poruszającą prawdęCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W bezduszny sposób pozbył się niechcianego już psa. Wszystko zarejestrowały kamery, ogromny żal
  2. Rodzice Martyny Wojciechowskiej podjęli niewiarygodną decyzję, gdy była dzieckiem. Wielu osobom trudno będzie uwierzyć
  3. Maine coon inny niż myślisz. 5 faktów, których nie powie ci hodowca
  4. W Szczecinie powstanie nowoczesne schronisko. Będzie ogromne, rusza budowa
  5. Niewidomy pies po operacji pierwszy raz widzi panią. Niesamowita reakcja wzrusza do łez
  6. Pitbull zauważył w okolicy ciężarną kotkę. Zrobił dla niej niewiarygodną rzecz, właściciel wszystko uwiecznił
  7. Japończycy stworzyli najpotężniejszy komputer w historii. Bije wszelkie rekordy, nie do uwierzenia

źródła: woofwoof.tv

Następny artykuł