husky
Źródło: youtube/My Mountain Husky

Nagrał, co husky robią w nocy w łóżku. Odkrył powód, dlaczego się nie wysypia

10 Listopada 2020

Husky to nie są małe psiaki, które zajmują kawałek krzesła. To wielkie psy przypominające owczarki niemieckie, które potrzebują sporo przestrzeni. Niezależnie od tego, ile ważą i ile liczą centymetrów, wszystkie czworonogi uwielbiają spać w łóżku! Właściciel psów tej rasy pokazał jak wyglądają noce ze zwierzakami. Potrzeba naprawdę sporo miejsca!

Husky szybko przywiązują się do właścicieli i nie lubią zostawać same. Psy tak kochają swoich opiekunów, że najchętniej chodziłyby za nimi krok w krok, nawet jeśli wiążę się to ze spaniem z nimi w łóżku. Właściciel psów tej rasy zamieścił na YouTube filmik, gdzie pokazuje jak wygląda życie z czworonogami pod jednym dachem. W kawalerce mogłoby być ciężko! Te psy naprawdę potrzebują przestrzeni.

Mężczyzna chciał dotknąć brzucha żony. Nie przewidział reakcji obronnego psaMężczyzna chciał dotknąć brzucha żony. Nie przewidział reakcji obronnego psaCzytaj dalej

Ukryta kamera nagrała husky w nocy

- Tak właśnie wygląda spanie z dwoma psami husky. Zawsze byłem ciekawy jak Kakoa i Sky zachowują się w nocy. To było bardzo zabawne, kiedy mogłem zobaczyć jak Kakoa śpi! - napisał właściciel psów pod filmikiem umieszczonym na YouTubie.

Na nim widać, że psy pierwsze zajmują miejsce na łóżku, jeszcze zanim przyjdą właściciele. Zwierzaki doskonale wiedzą, że zbliża się pora spania. Nie trzeba ich zapraszać, psy już czuwają, czekając na opiekunów. Kiedy para kładzie się spać i nakrywa kołdrą, husky od razu do nich przychodzi. Całuski na dobranoc? Psy chyba czekają, aż zostaną zaproszone pod kołdrę, jednak właściciele na to się nie godzą. Poza tym husky lubią chłód, więc pod pierzynką mogłoby być im za ciepło.

Wiele par nie wyobraża sobie pójścia spać bez przytulania w nocy. Ale kiedy ma się w domu husky to może być trudne, ponieważ jak widzimy psy zajmują dużo miejsca! Zwierzaki leżą przez większość nocy na środku łóżka, jednocześnie "spychając" opiekunów na bok. Psy kręcą się też w nocy, schodząc z łóżka. Kobiecie w ogóle to nie przeszkadza, śpi jak kamień!

DZISIAJ GRZEJE:1. Właściciel oddał psa po 9 latach. Nagle zjawił się ktoś w schronisku, na kogo pies nawet nie wiedział, że może liczyć
2.Nie będzie dofinansowania do KRUS przez pewien czas dla wielkiej części osób. Powód poraża
3. Ostrzegała ciężarną, aby nie kupowała psa. Było już za późno

Spanie z psem w łóżku - tak czy nie?

Nie wszyscy właściciele pozwalają swoim zwierzakom wskakiwać do łóżek. Niektórzy stawiają kojce obok albo w ogóle nie wpuszczają psów do sypialni. Choć wspólny sen przynosi wiele korzyści i poprawia nastrój, to należy pamiętać o różnych chorobach przenoszonych przez zwierzaki. Psy nie są najbardziej higienicznymi stworzeniami na świecie. Gubią też sierść, rozsiewają różnego rodzaju alergeny.

Spanie z psami niesie ryzyko niewysypiania się. Zwierzaki rozpychają się, budzą w nocy, nie zawsze są idealnymi partnerami. Choć naukowcy nie zalecają spania z psami, to i tak spora część właścicieli nie wyobraża sobie, aby tego nie robić. A czy Wy pozwalacie psom wchodzić do łóżek?

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot zobaczył zdjęcie w telefonie zmarłego właściciela. Jego reakcja wywołuje łzy, niemożliwe
  2. Potwierdzono zagrożenie, ogłoszono pierwszy stopień alarmowy dla kilku województw. Potrwa do rana
  3. Rodzinna wycieczka z dzieckiem i psem nie jest dla niej wyzwaniem. Farna jednym zdjęciem udowodniła, że można
  4. Aż chce się płakać. Potraktowali żywe zwierzęta jak zabawki, umieszczając je w automacie
  5. Rodzina niedźwiedzi podpłynęła do łodzi. Żołnierze odpalili broń, wszyscy są wściekli
  6. Była dręczona ze względu na swoją wagę. Pozbyła się 55 kilogramów, ani razu nie będąc na siłowni i dziś jest obiektem westchnień
  7. Najszybsze ciastka z czekoladą na świecie, wystarczą 2 składniki i 3 minuty. Możesz jeść je na gorąco, goście oniemieją z zachwytu

źródła: youtube

Następny artykuł