Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Husky nie pozwala swojemu właścicielowi wyjść do pracy. Mężczyzna nagrał jego reakcję
Karina Sulich
Karina Sulich 08.08.2020 23:52

Husky nie pozwala swojemu właścicielowi wyjść do pracy. Mężczyzna nagrał jego reakcję

husky
fot. Julian Dutton, unsplash.com

Husky tego mężczyzny nie krył swojego niezadowolenia. Kiedy jego właściciel musiał iść do pracy, ten zaczął protestować i wcale nie pozwolił mu wyjść. Nagranie, na którym uwieczniono zachowanie psa, jest niesamowite.

Mało co równa się ze szczęściem wymalowanym na pyszczku psa, który po całym dniu wita swojego zmęczonego pracą właściciela. Czas, w którym nasz zwierzak zostaje sam w domu, jest dla niego prawdziwą katorgą. Pewien husky postanowił uświadomić o tym swojego właściciela w dość ostentacyjny sposób. Mężczyzna nagrał swojego podopiecznego, którego zachowanie rozbawiło go do łez. Co takiego zrobił pies?

Pies zostaje sam w domu

Pies zostaje sam w domu, kiedy jego pan musi iść do pracy. Niestety, choć wiemy, że nasz ukochany zwierzak chciałby być z nami 24 godziny na dobę, w większości przypadków jest to niemożliwe i za każdym razem, kiedy zamykamy za sobą drzwi do mieszkania, musimy uporać się ze smutnym spojrzeniem naszych czworonogów. Husky tego mężczyzny postanowił wziąć sprawy we własne łapki. Jego właściciel nie krył zdziwienia i szybko nagrał niesamowitą reakcję swojego psa.

  1. Jakie zwierzę zobaczyłeś jako pierwsze? Odpowiedź ujawni całą prawdę o twoim charakterze
  2. Pieski poznały nowego członka rodziny, czekały na to aż 9 miesięcy. Ich reakcja chwyta za serce

Co zrobił husky?

Husky zrobił coś, co jednocześnie rozbawiło jego właściciela, ale i stopiło jego serce. Pies nie pozwolił mu iść do pracy. Kiedy mężczyzna był już gotowy do wyjścia, czworonóg szybko pobiegł w stronę drzwi i zablokował wejście własnym ciałem. Husky urządził swojemu panu prawdziwy protest. Uparty pies usiadł w przejściu i za wszelką cenę próbował zatrzymać mężczyznę w domu. To nagranie jest niebywałe!

Choć właściciel zapewniał psa, że też będzie za nim tęsknił i niedługo wróci, husky nie dawał za wygraną. Ciekawe, czy zachowanie zwierzaka podziałałoby na szefa mężczyzny. Myślicie, że to dobre usprawiedliwienie?

ZOBACZ WIDEO:

Powiązane