husky w liściach
Źródło: youtube.com/Kent Petersen

Husky znalazł sobie wspaniałą zabawę. Właściciel nawet nie mógł się gniewać

2 Grudnia 2020

Husky słyną ze swojej psotnej natury - te czarnobiałe, puchate pieski wręcz uwielbiają biegać, wygłupiać się i przekrzykiwać ze swoimi właścicielami. Czworonóg z nagrania znalazł sobie świetną zabawę na przydomowym podwórzu, jednak właścicielowi pewnie podoba się ona trochę mniej!

Pies husky został nagrany podczas beztroskiej zabawy w ogrodzie. Widzimy, jak całe podwórze zostało pięknie wysprzątane i zagrabione przez właściciela. Jednak husky pewnie uznał, że leżące na ziemi stosy liści mają zupełnie inną funkcję i użył ich do psot. Zauroczony wygłupami psiaka opiekun nawet nie zwrócił mu uwagi!

Izabela z Izabela z "Gogglebox" pogrążyła się w żałobie. Wyznała nam, jak przeżyć stratę zwierzakaCzytaj dalej

Husy znalazł sobie rozrywkę

Psiak nagrany przez właściciela musi mieć z nim naprawdę dobrze. Opiekun nie zdenerwował się na niego, nawet gdy pies zniszczył jego ciężką pracę.

Nagrany husky wpadł na świetny pomysł i postanowił wykorzystać do zabawy szeleszczące, zagrabione liście. Stosy były naprawdę ogromne i widać, że ułożenie ich musiało zająć mnóstwo czasu.

Jednak pies nie mógł o tym wiedzieć, ani powstrzymać się od przetestowania swojego pomysłu. Uroczy husky świetnie się bawi, raz za razem wskakując z ogromnego rozpędu w kupę liści!

Również właściciel zdaje się nie mieć nic przeciwko - obserwując poczynania psa nie może powstrzymać się od śmiechu! Za każdym razem, gdy husky nurkuje w liściach, słyszymy duszony śmiech opiekuna.

Co jakiś czas pies zatrzymuje się w liściach i wystaje mu stamtąd tylko głowa. Uśmiech sam pojawia się na twarzy, kiedy widzimy radość czworonoga - a przy okazji jego pana.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Wideo z husky podbiło sieć

Prawie 6 milionów wyświetleń, oraz pozytywne komentarze świadczą o sukcesie filmiku i uroku osobistym psa.

- Super, dzięki, świetny film. Oglądam go, kiedy muszę się skupić i przywrócić uśmiech na mojej twarzy!

- Ludzie powinni być tak szczęśliwi jak ten pies.

- To jest prawdziwa miłość: pozwolenie swojemu psu zepsuć stos liści, kiedy grabienie prawdopodobnie zajęło wieki. Uwielbiam to!

Husky nie od dziś podbijają serca internautów tak jak ten obrażalski psiak.

Zobacz wideo:

Ogromna tragedia spotkała rodzinę Izabeli Zeiske. Uczestniczka Ogromna tragedia spotkała rodzinę Izabeli Zeiske. Uczestniczka "Gogglebox" zamieściła poruszający post w sieciCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

źródło: youtube.com

Następny artykuł