alżbeta lenska
Źródło: youtube.com/sukcespisanyszminka

Alżbeta Lenska pogrążona w żałobie. Gwiazda TVN i Polsatu nie może się pogodzić ze stratą, współczujemy

21 Sierpnia 2020

Gwiazda TVN i Polsatu pogrążyła się w żałobie. Niestety, aktorka zdradziła, że nadszedł bardzo smutny czas dla niej i jej bliskich. Alżbeta Lenska dodała na Instagramie rozdzierający serce post, pod którym otrzymała mnóstwo słów wsparcia od internautów. Odszedł jeden z najbliższych przyjaciół aktorki.

Gwiazda TVN i Polsatu ma za sobą wiele ciężkich chwil. Życie jej nie oszczędzało - w 2018 roku nagle zemdlała na scenie teatru, wtedy też lekarze wykryli u niej pękniętego tętniaka mózgu. Aktorka pokonała tę przeciwność losu i wiele razy opowiadała o swojej walce w różnych wywiadach, jak choćby w rozmowie dla portalu Sukces pisany szminką. Jednak na początku tego roku znów trafiła do szpitala, tym razem z dużo mniej poważnym problemem - ze złamaną ręką. Obecnie widać, że Alżbeta Lenska ma się już lepiej, jednak właśnie spadło na nią kolejne nieszczęście. Aktorka i jej bliscy pogrążyli się w żałobie.

Wychowała 2 osierocone lwy, musiała oddać je do zoo. Niezwykłe, jak zwierzęta zareagowały na nią po latachWychowała 2 osierocone lwy, musiała oddać je do zoo. Niezwykłe, jak zwierzęta zareagowały na nią po latachCzytaj dalej

Gwiazda TVN w żałobie

Alżbeta Lenska nie ma powodów do radości. Na Instagramie podzieliła się z fanami smutną wiadomością. Niestety, musiała pożegnać jednego z najbliższych członków rodziny. Chodzi o jej ukochanego maltańczyka o imieniu Sparky.

- Sparkuś od samego początku znajomości z @rafal_cieszynski byłeś z Nami i znałeś każdą chwilę Naszego życia... Wiem, że to dziwne, ale bez tej kochanej iskierki zrobiło się strasznie pusto. R.I.P. Sparkulku. We will always Love You - napisała gwiazda TVN pod czarnobiałym zdjęciem ukochanego pieska.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niemowlę raczkowało do ogromnego labradora. Rodzice nie zdążyli zareagować, jest nagranie
2. Piesek mówi „Dzień dobry” w ulubiony dzień tygodnia. Wkrótce weekend, jesteście gotowi?
3. Niemożliwe zachowanie mopsa pod prysznicem. Wideo rozkłada na łopatki

Alżbeta Lenska żegna przyjaciela

Sparky był z Alżbetą i jej mężem Rafałem odkąd się poznali, a są małżeństwem od 2007 roku. Ukochany piesek zmarł prawdopodobnie z powodu podeszłego wieku. W komentarzach aktorka otrzymała mnóstwo wsparcia od internautów, niektórzy z nich są w podobnej sytuacji.

- To nie jest dziwne...to normalne. Pieseł to członek rodziny i rozumiem Pani żal. Przykro mi bardzo.

- Wczoraj straciłam swoją 12-letnią sunię, wracam z urlopu i boję się wejść do domu, bo jej nie ma.

- Przeżyłam to samo w maju tego roku, straszna pustka. Przytulam mocno - to tylko niektóre ze słów wsparcia i współczucia, które pojawiły się pod zdjęciem.

My również bardzo współczujemy straty. Jak głosi popularne powiedzenie: pies może złamać ci serce tylko raz - kiedy jego własne przestaje bić.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowy kalkulator wieku psa. Ile twój czworonóg ma lat w przeliczeniu na ludzkie?
  2. Ania z "Rolnik szuka żony" po rozstaniu z Jakubem Napierałą ma nową miłość. Chwali się nią na Instagramie
  3. Wsiadła do PKP z dwoma psami. Konduktorzy nie mieli dla niej litości, wezwano policję
  4. Szczeniaczek labradora poznaje nowo narodzoną krowę. Wideo stopi serca największych twardzieli
  5. Spacerowali z psem, gdy zobaczyli zawiązany worek. Wycieńczony kotek czeka na pomoc, każda złotówka się liczy
  6. Fatalne wiadomości z Podkarpacia. 18 ofiar, policja pilnie apeluje

źródło: dziedobry.tvn.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł