pies i list
Źródło: instagram.com/arthurthepumpkin

Chłopiec napisał wzruszający list do właścicieli golden retrieviera. Ciężko powstrzymać łzy

16 Listopada 2020

Golden retrievery uchodzą za jedne z najbardziej towarzyskich i przyjaznych psów na świecie. Nic więc dziwnego, że mają rzesze wiernych fanów, którzy uwielbiają tę rasę. Jeden z nich, 8-letni chłopiec o imieniu Troy napisał list do sąsiadów, którzy mieli takiego zwierzaka.

Golden retrievery zdobyły sympatię miłośników psów z całego świata swoim świetnym charakterem oraz pięknym wyglądem. Pokryte złotawą sierścią zwierzaki wydają się robić wszystko, by przypodobać się każdemu napotkanemu człowiekowi. Na dodatek są bardzo aktywne i uwielbiają zabawy na świeżym powietrzu. Spotkanie z nimi potrafi naprawdę podnieść człowieka na duchu.

Pies myślał, że kot nie żyje. Po chwili dzieje się niezwykła rzecz, jest wideoPies myślał, że kot nie żyje. Po chwili dzieje się niezwykła rzecz, jest wideoCzytaj dalej

Golden retriver był marzeniem 8-latka

Odrobina otuchy przyda się obecnie każdemu. W związku z obecną sytuacją większość osób przebywa w przymusowej izolacji od swoich bliskich i przyjaciół. Szczególnie mocno odbija się to na dzieciach, pozbawionych kontaktu ze szkolnymi kolegami.

Troy od zawsze uwielbiał psy. Golden retrievery to jego ulubiona rasa. Marzył o takim towarzyszu, odkąd pamięta. Jak do tej pory jego potrzebę kontaktu z takim czworonogiem zaspakajały wycieczki do psiego parku, które odbywał z rodzicami. Jednak obecnie w dobie koronawirusa, rodzice zabronili mu wycieczek w takie miejsca, aby nie narażał swojego zdrowia i innych. Zdesperowany 8-latek postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Wiedział, że jego sąsiedzi niedawno kupili szczeniaka tej rasy. Postanowił napisać do nich.

Chłopiec napisał do nich list, w którym zaoferował swoje usługi. Chciał zajmować się psem pod ich nieobecność, wyprowadzać go na spacery i bawić się z nim. Oczywiście nikt nie potrafiłby przejść obok takiej wiadomości obojętnie.

- Część sąsiedzi! Mam na imię Troy i chodzę do 4 klasy. Zastanawiałem się, czy nie potrzebowalibyście, po tym jak ten całym wirus minie, opiekuna dla waszego psa? Jeśli tak mogę zabierać go na spacery i wiele więcej - napisał chłopiec.

Adresat od razu udostępnił apel chłopca w mediach społecznościowych. Jego post na Instagramie osiągnął 18 tysięcy polubień w ledwie kilka dni. Jak można się domyślić, to nie była jedyna reakcja na ofertę 8-latka.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Dlaczego kot biega jak opętany? Proste wyjaśnienie, nie należy się obawiać
2. Anita i Adrian ze "Ślub od pierwszego wejrzenia" podzielili się ważną informacją. Fani wspierają parę w ich decyzji
3. Ręce opadają. Ktoś przywiązał psa nocą do ławki, zostawił mu "pakiet" i wyzbył odpowiedzialności

8-latkowi udało się pobawić z golden retrieverem

Mimo panujących obostrzeń i obaw związanych z pandemią koronawiursa udało się zorganizować upragnione przez chłopca spotkanie. Choć zabawa w rękawiczkach i maseczce to nie to samo, lepsze to niż nic. Chłopiec był tak spragniony kontaktu z ulubionymi zwierzakami, że zgodziłby się na wszystko, byle tylko móc spędzić pół godziny z jednym z nich.

Gdy sytuacja się ustabilizuje Troy i Arthur, bo tak nazywa się szczeniak, będą mieli dużo okazji do zabawy. Jak na razie jednak ich kontakty są dość ograniczone. Właściciele psa są w grupie ryzyka.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Mały i duży pies w jednym domu - wybuchowa mieszanka czy najlepsze połączenie? Wszystko, co trzeba wiedzieć przed adopcjąMały i duży pies w jednym domu - wybuchowa mieszanka czy najlepsze połączenie? Wszystko, co trzeba wiedzieć przed adopcjąCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Monstrualny potwór nagle wyszedł z wody. Ludzie zamarli, mamy nagranie, tylko dla odważnych
  2. Gigantyczna burza wokół Ryanair. Poszło o testy na koronawirusa na lotniskach, padły ostre słowa
  3. Pies myślał, że kot nie żyje. Po chwili dzieje się niezwykła rzecz, jest wideo
  4. Kipiel-Sztuka narzeka na finanse. "Kupiłam więcej karmy niż zwykle dla psa, bo w grudniu nie będę już miała z czego żyć"
  5. Wystarczy sekunda, aby dowiedzieć się prawdy o sobie. Jakie zwierzę zauważyłeś jako pierwsze?
  6. Dwa jamniki wkradły się do zagrody lwa. Dziki kot zareagował natychmiast
  7. Konsola Xbox One na Black Friday, już wiemy gdzie jej szukać. Można zaoszczędzić sporo pieniędzy

źródło: wamiz

Następny artykuł