Swiatzwierzat.pl
golden retriever z panią

youtube.com/Bria Bequette

Golden retriever nie widział pani przez 4 miesiące. Nagrano ich spotkanie, wspaniały widok

6 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Zuza Siwek

Udostępnij:

Golden retriever o imieniu Zoe od zawsze był mocno związany ze swoją panią, Brią. Jednak kiedy młoda kobieta wyjechała studiować za granicą, musieli się rozstać na dłużej, niż by mu to odpowiadało. Rodzice Brii nagrali ich spotkanie, wzrusza do łez!

Urocza suczka golden retrievera, Zoe jest oczkiem w głowie całej rodziny. Kiedy jej ukochana pani wyjechała za granicę, towarzystwa dotrzymywali jej tylko rodzice kobiety, którzy poświęcali jej mnóstwo uwagi. Wszyscy jednak wiemy, że to nie to samo - każdy pies ma w rodzinie swojego ulubieńca, a dla Zoe była to właśnie nieobecna Bria.

Golden retriever wita się z panią

Nagrania takie jak te zajmują szczególne miejsce w sercach internautów. Trudno się dziwić, bo widok człowieka i psa uradowanych nawzajem swoim widokiem należy do naprawdę wzruszających.

Nie inaczej jest w tym przypadku. Nagranie zaczyna się w garażu, gdzie tata Brii czeka już z podekscytowanym czworonogiem. Suczka nie wie jeszcze, co wydarzy się za moment, ale ton właściciela sugeruje, że będzie to coś fantastycznego! 

Po chwili drzwi garażu otwierają się, a na suczkę czeka już stęskniona właścicielka. Golden retriever od razu wyrusza jej na spotkanie i dzikim pędem wpada prosto w objęcia pani.

Wzruszona dziewczyna wciąż powtarza, jak stęskniła się za swoim pupilem, a podekscytowana suczka aż nie wie, co ze sobą zrobić. Wymachuje ogonem na wszystkie strony i przytula pysk do pani, jednocześnie dając się głaskać i całować.

Wzruszona właścicielka opublikowała nagranie na YouTubie. Tam też zawarła informację, że z ukochanym psem nie widziała się długie 4 miesiące i 6 dni! Internauci obejrzeli nagranie prawie 90 tysięcy razy, a w komentarzach dzielą się wrażeniami i chwalą Brię za bycie świetną psią opiekunką!

Czy pies tęskni za właścicielem?

Takie filmy to doskonała dowody na to, jak pies przywiązuje się do właściciela i tęskni za nim, gdy go zabraknie. Jeżeli na co dzień wykazujemy się wobec czworonogów empatią i szacunkiem, te odpłacają się nam miłością i najchętniej spędzałyby z nami każdą wolną chwilę. Ale czy psy tęsknią tak samo, jak ludzie?

Co prawda nie istnieją naukowe dowody, by psy wyrażały tęsknotę w ten sam sposób co my, jednak nietrudno zauważyć, gdy pies jest zaniepokojony czyjąś nieobecnością. Może być wtedy przygnębiony, mniej skory do zabaw czy spacerów, czasami odmawiać nawet jedzenia.

Nie wiadomo, jak golden retriever z nagrania radził sobie tylko z rodzicami właścicielki, ale widać, że bardzo mu brakowało ukochanej pani. Miejmy nadzieję, że nigdy już nie będą musieli się rozstawać na tak długo!

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

  • Łódź: Spacer zakończył się dramatem. Właściciele są zrozpaczeni

  • Stary, zaniedbany pies miał zostać uśpiony. Ale weterynarz miał zupełnie inny plan

  • Przyczepili kotu petardę do głowy? Pojawiły się nowe fakty

źródło: youtube.com

Podobne artykuły

youtube/rumble videos

Psy

Labrador poważnie nabroił w kuchni. Sposób, w jaki błaga o przebaczenie, przekonałby każdego

Czytaj więcej >
fb/Daj włos. Fryzjer dla zwierząt

Psy

Hazar, pies należący do byłego senatora PiS zmienił się o 180 stopni. Niezwykła metamorfoza

Czytaj więcej >
yt/Sidewalk Specials

Psy

Właściciel próbował pozbawić psa życia. Później z tą samą prośbą zwrócił się do aktywistów

Czytaj więcej >

youtube/The Nation Thailand

Psy

Piękny gest kierowcy. Zatrzymał ruch, aby pomóc zagubionemu psu

Czytaj więcej >
Shar pei

Psy

Shar pei cudem uratowany z rąk pseudowłaściciela. Jest w opłakanym stanie, wygląda jak sama skóra i kości

Czytaj więcej >
Humane Society of Central Texas

Psy

Adoptowany pies spędził w schronisku ponad 400 dni. Nowi właściciele pozbyli się go po pierwszej nocy

Czytaj więcej >