golden
Źródło: youtube/Storyful Rights Management

Wróciła do domu i nogi się pod nią ugięły. Mina golden retrievera mówi wszystko, nie miał powodu do dumy

15 Listopada 2020

Golden retriever miał wiele na sumieniu. Pod nieobecność właścicielki rozszarpał wszystko, co znalazł na swojej drodze. Kiedy pani wróciła do domu, pies mógł zrobić tylko słodkie oczka, prosząc o wybaczenie.

Golden retriever zostawił po sobie wielki bałagan. Pies nudził się w domu, więc zorganizował sobie zajęcie. Na nieszczęście dla pani polegało ono na gryzieniu wszystkiego, co wpadnie mu do pyska. Misie, kartki, gazety, butelki... Pies rozprawił się ze wszystkimi "niepotrzebnymi" rzeczami.

Kipiel-Sztuka narzeka na finanse. Kipiel-Sztuka narzeka na finanse. "Kupiłam więcej karmy niż zwykle dla psa, bo w grudniu nie będę już miała z czego żyć"Czytaj dalej

Golden retriever zniszczył pół domu

Psy rasy golden retriever uchodzą za spokojne i łagodne. Jednak jak każde zwierzaki mogą przysporzyć właścicielowi mnóstwo problemów i kłopotów czy powodów do zmartwień. Pewien pies tej rasy dał popis swoich umiejętności, niszcząc wszystkie rzeczy, które znalazł na swojej drodze. Pani nie była zadowolona.

Kiedy kobieta wróciła do domu, nogi się pod nią ugięły. W mieszkaniu panował wielki chaos, a pies udał niewinnego. Golden retriever próbował zrobić maślane oczka do swojej właścicielki, prosząc ją o wybaczenie. Jednak to nie było takie proste. W końcu pies zniszczył tak wiele przedmiotów.

- Co Ty zrobiłeś? Dlaczego to zrobiłeś? - próbowała właścicielka dowiedzieć się od psa.

Pies spuścił pyszczek w dół, co chwilę podnosząc go do góry i próbując przekonać do siebie właścicielkę maślanymi oczami. Czworonóg cały czas merdał ogonkiem. Był winny, ale co więcej mógł zrobić?

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dlaczego kot nie śpi w nocy? Prawda może cię zaskoczyć
2. Przeżyła śmierć kliniczną i mówi, że widziała Boga. Opowiada o szczegółach zza światów
3. Prezydent Turkmenistanu kocha psy. W stolicy odsłonięto 15-metrowy pomnik jego ulubionej rasy

Pies obraził się na panią

Kobieta filmowała całe zajście, próbując dowiedzieć się "prawdy" od psa. W pewnym momencie golden retriever obraził się na nią! Zaczął udawać, że nie widzi właścicielki i wpatrywać się w ścianę. Internauci zdecydowali się skomentować nagranie, które umieszczono na Storyful Rights Management na YouTubie. Jeden komentarz tłumaczy zachowanie zwierzaka.

Czy wybaczylibyście psu z takimi maślanymi oczkami?

ZOBACZ WIDEO:

Prezydent Turkmenistanu kocha psy. W stolicy odsłonięto 15-metrowy pomnik jego ulubionej rasyPrezydent Turkmenistanu kocha psy. W stolicy odsłonięto 15-metrowy pomnik jego ulubionej rasyCzytaj dalej
ZOBACZ TAKŻE:
   1. Monstrualny potwór nagle wyszedł z wody. Ludzie zamarli, mamy nagranie, tylko dla odważnych
   2. Polsat: Zacznie się już dziś w części kraju. Nagły zwrot akcji w pogodzie. Podróżni powinni się spieszyć
   3. Mały chłopiec otwiera prezent. W środku jest szczeniaczek, reakcja dziecka bezcenna
   4. Dlaczego kot śpi na człowieku? Ma swoje bardzo ważne powody
   5. Rolnik z polskiej wsi chciał zagłodzić krowę na śmierć. Absurdalny powód, nie mieści się w głowie
   6. Matka zobaczyła, jak pies rzuca się na jej córeczkę. Później zrozumiała, że zwierzę ją ratuje
   7. UOKiK ostrzega przed oszustami na Black Friday. Polacy mogą stracić pieniądze, koniecznie sprawdź jak się zabezpieczyć

źródła: youtube

Następny artykuł