pies i dinozaur
Źródło: youtube.com/driline

Golden retriever uratował swoją rodzinę. Stanął oko w oko z dinozaurem (WIDEO)

12 Sierpnia 2020

Golden retriver to jeden z wierniejszych, bardziej przywiązujących się do swoich właścicieli ras psa. Złotowłose czworonogi zrobią wszystko, by ich opiekunowie byli zadowoleni i bezpieczni. Choć zwykle chodzi o zabawę, towarzystwo czy pomoc osobom niepełnosprawnym, jak widać na nagraniu, zwierzak nie boi się także bronić swoich opiekunów nawet przed najbardziej nietypowymi zagrożeniami. Gdy tylko futrzak dostrzegł łeb gada, wystający z zarośli, stanął między nim a swoją rodziną.

Golden retriever odpoczywał w przydomowym ogródku. Nagle usłyszał odgłosy, które sprawiły, że sierść na jego karku stanęła dęba. Zza rogu dochodziły odgłosy kroków olbrzymiego zwierzęcia. Pies od razu podbiegł do furtki, gotowy stawić czoła zagrożeniu. Nie mógł pozwolić, by jego rodzinie stała się krzywda. Był gotowy zmierzyć się z dowolnym przeciwnikiem. Nie spodziewał się jednak zobaczyć czegoś, co nie przypominało żadnej znanej mu istoty. Za krzakami pojawił się pełen ostrych zębów pysk groźnego drapieżnika.

Wyczerpaną suczkę porzucili jak śmiecia. Nie do uwierzenia, co wcześniej się z nią działoWyczerpaną suczkę porzucili jak śmiecia. Nie do uwierzenia, co wcześniej się z nią działoCzytaj dalej

Golden retriever stanął gotowy do walki

Historia pełna jest relacji o epickich pojedynkach pomiędzy nierównymi sobie przeciwnikami. Od czasów walki Dawida z Goliatem ludzie z zainteresowaniem śledzą starcia drobnych bohaterów z ogromnymi brutalami. Na nagraniu możemy obserwować starcie psa z tyranozaurem. Zwierzaka nie zniechęcił rozmiar adwersarza. Ponad cztery razy większy od niego dinozaur wtargnął w końcu na jego teren. Krótkie przednie łapki nie przeszkodziły mu nawet w otwarciu zamkniętej furtki. Pies i gad mierzyli się wzrokiem, prężąc się przed sobą, rycząc i szczekając. Golden retriever zaczął skakać wokół swojego przeciwnika, próbując go zdezorientować. Mimo początkowego pokazu odwagi, gdy tylko T-Rex ruszył w jego stronę, zwierzak podjął decyzję o taktycznym odwrocie na wcześniej upatrzoną pozycję w rogu ogrodu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Mike Tyson przyjął wyzwanie na spotkanie z rekinami. Pojedynek nagrały kamery
2. Niezwykłe nagranie. Pszczoły widzą intruza i gotują go na miejscu

Dinozaur i golden retriever ganiali się po ogrodzie

Po krótkiej szarży gada, psu udało się odzyskać rezon. Przeszedł do kontrofensywy. Głośnym ujadaniem zmusił swojego przeciwnika do odwrotu pod bramkę. Wszyscy sądzili, że dinozaur wycofa się z podkulonym ogonem. Gdy wydawało się, że sukces jest już na wyciągnięcie ręki, prehistoryczny drapieżnik jednak zatrzymał się i odwrócił, by po raz ostatni zaszarżować na golden retrivera. Pies rzucił się do ucieczki, po jednym okrążeniu wokół podwórka wyczuł jednak coś dziwnego. Gad nie pachniał jak inni przedstawiciele tego rodzaju. Przypominał raczej dobrze znany mu zapach. Zdezorientowany zwierzak zatrzymał się i podbiegł do swojego przeciwnika. Po chwili tarmoszenia się okazało się, że pod gadzią skórą kryje się jego właściciel. Zwierzak nie wyglądał na obrażonego o tą drobną psotę. Poza wielką odwagą najwyraźniej może pochwalić się też ogromnym poczuciem humoru.

Pomóc psom z Radys można TUTAJ.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znalazł dziwne, maleńkie jajko. Po kilku sekundach skorupka zaczęła pękać, zaniemówił gdy zobaczył, co się wykluło
  2. Para młoda uciszyła księdza podczas ślubu, żeby rzucić monetą. Goście nie mogli uwierzyć, gdy poznali powód niezwykłego zachowania
  3. Skandal w Janowie Podlaskim. Rynsztokowy język i bójka w strefie VIP aukcji
  4. Zachowanie golden retrievera rozkłada na łopatki. Woda zburzyła jego zamek z piasku
  5. Dantejskie sceny za granicą. Szympansy robią okropne rzeczy dzieciom i ich rodzinom
  6. 13 osób rannych, nad miastem unosił się ogień. Zagraniczne media pokazały porażające zdjęcia

Źródło: animalchannel.co

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł