Golden retriever przyniósł właścicielowi prezent
Źródło: instagram/golden.retriever.beautiful

Właściciel wytrzeszczył oczy, gdy zobaczył, co niesie golden retriever w pysku. Musiał natychmiast zareagować

6 Października 2020

Golden retriever zaskoczył swojego właściciela niespodziewanym znaleziskiem. Pewnego dnia czworonóg spacerował po okolicy, gdy nagle jego uwagę przykuł biały obiekt, którego nie potrafił rozpoznać z daleka. Pies uległ rosnącej ciekawości i ruszył w tamtym kierunku. Gdy po chwili wrócił do właściciela, mężczyźnie odebrało mowę. Z pyska czworonoga wystawał biały puch, co mogło znaczyć tylko jedno... Wiedział, że ma niewiele czasu i musi działać od razu!

Golden retriever przyprawił właściciela o szok podczas spaceru. Mężczyzna miał duże zaufanie do swojego pupila, dlatego spuścił go ze smyczy i pozwolił mu, żeby pobiegał luźno po okolicy. Psiak zwiedzał wszystkie zakątki, aż nagle złapał trop, który wzbudził jego podejrzenia. Wyczuł, że w okolicy znajduje się inny zwierzak, który wydziela silny zapach, dlatego bez ostrzeżenia rzucił się w tamtym kierunku. Opiekun nie przewidział, do czego dojdzie po chwili.

Papugi z zoo nauczyły się przeklinać. Władze podjęły ważna decyzjePapugi z zoo nauczyły się przeklinać. Władze podjęły ważna decyzjeCzytaj dalej

Golden retriever zrobił niespodziankę opiekunowi

Biszkoptowy golden retriever zniknął mężczyźnie z oczu. Nie był to pierwszy raz, dlatego właściciel cierpliwie czekał na swojego podopiecznego i przeczuwał, że może wrócić w każdej chwili. Rzeczywiście po kilku minutach pies pojawił się na horyzoncie, choć niósł w pysku coś, co przypominało pluszową maskotkę. Opiekun mógł się zastanawiać, dlaczego psiak znosiłby cudze zabawki do domu skoro swoich ma pod dostatkiem, lecz gdy zaczął się coraz bardziej zbliżać, zrozumiał, że bardzo się pomylił. Między zębami zwierzaka spoczywało nieprzytomne, białe kociątko, które całe drżało! W jednej chwili oczywistym stał się fakt, że znajdka wymaga natychmiastowej pomocy, bez której nie poradzi sobie na wolności. Mężczyzna nie wierzył własnym oczom, do czego był zdolny jego przyjaciel, dlatego postanowił nagrać szlachetny gest czworonoga.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Mała dziewczynka głaszcze ogromnego dobermana. Pies szybko stracił cierpliwość, jest wideo
2. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
3. Wyciągnął rękę, żeby pogłaskać małego yorka. Nie wiedział z kim zadarł, jest wideo

Na wideo widzimy, że kociątko zostało przetransportowane w pyszczku golden retrievera wprost do bezpiecznego miejsca, gdzie ludzie przejęli nad nim opiekę i otoczyli go prawdziwą miłością. Złotowłosy wybawca miał cały czas oko na uratowane maleństwo, które z pewnością marzyło o rodzicielskiej trosce. Na samym końcu nagrania oba zwierzaki leżą wtulone w siebie i wyraźnie są zadowolone z tego, że ich drogi się skrzyżowały.

Chociaż rzadko wspomina się o przyjaźni między kotem a psem, niesamowita akcja ratunkowa jest niezbitym dowodem na to, że zwierzęta potrafią o siebie nawzajem dbać i w kryzysowych sytuacjach nie przejmują się tym, czy stworzonko w potrzebie należy do tego samego czy innego gatunku. Niezapomniana historia została udokumentowana za pomocą telefonu, a nagranie szybko zdobyło popularność na mediach społecznościowych. Dzięki niemu po raz kolejny można docenić naturę psów rasy golden retriever. To pies o prawdziwie złotym sercu!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przeżyła śmierć kliniczną, potem nie pamiętała nawet swojej córki. Niewiarygodne, co potem zrobiła
  2. Najdroższy kot świata. Kosztuje nawet do 40 tysięcy złotych, jest niewiarygodny
  3. Grupa twardzieli budzi postrach wśród oprawców zwierząt. Wymierzają sprawiedliwość lepiej niż policja
  4. Weterynarz wyjawił, co robi pies na chwilę przed uśpieniem. Niewyobrażalne
  5. PILNE: Policjanci z ważnym apelem. Chodzi o Kamila S. i pumę Nubię
  6. Uwaga, poważny komunikat dla Polaków. Najgorsza sytuacja od dawna, można zapomnieć o beztroskim wypoczynku

źródło: instagram

Następny artykuł