Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Inne zwierzęta > Fotograf przyrody uchwycił dwie żaby w "romantycznym" objęciu. Zdjęcie zachwyca
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 12.03.2022 01:00

Fotograf przyrody uchwycił dwie żaby w "romantycznym" objęciu. Zdjęcie zachwyca

Fotograf
fot. AndrewKravchenko, canva.com PRO

Fotografia przyrody potrafi chwycić za serce i uświadomić nam, jak bardzo inteligentne i złożone są zwierzęta żyjące w lasach. Ajar Setiadi to artysta, który wykazuje szczególne zainteresowanie małymi stworzeniami, jak owady czy gady. Opublikowane przez niego zdjęcie żab zachwyciło internautów.

Fotograf z Indonezji udostępnił dwie żaby w bardzo romantycznych okolicznościach. Na zdjęciu widzimy płazy siedzące wspólnie pod kwiatem w trakcie deszczu. Ich pozycja nasuwa na myśl objęcie zakochanych.

Fotograf dzikiej przyrody

Ajar Setiadi to fotograf z Bogoru w Indonezji. Artysta publikuje w sieci barwne i pełne detali zdjęcia dzikiej przyrody. Zwykle głównymi bohaterami jego "obrazów" są gady, płazy i owady, czyli stworzenia cieszące się najmniejszym zainteresowaniem wśród fanów natury. Setiadi potrafi jednak ukazać niezwykłe piękno tych ciekawych i różnorodnych kreatur.

Na daną chwilę fotograf posiada grono fanów liczące ponad 20 tys. osób. Jego fotografie zdobywają po kilkaset polubień, ale zdarza się również, że wyjątkowe zdjęcia zyskują znacznie większe zainteresowanie wśród internautów. Tak było w przypadku fotografii dwóch żab. Setiadowi udało się złapać niesamowitą chwilę, która dla ludzkiego oka mogłaby wydawać się wręcz romantyczna.

Wyjątkowa fotografia żab

Jedne z bardziej imponujących zdjęć na profilu fotografa przedstawiają płazy, a dokładnie żaby drzewne. W rozmowie dla portalu The Dodo artysta przyznał, że robiąc zdjęcia po prostu "pozwala zwierzętom działać" i czeka na "najlepszy moment". W przypadku żab lubi robić zdjęcia w trakcie deszczu. Te niepozorne płazy potrafią zaskakiwać.

Setaidowi udało się złapać dwie żaby drzewne w wyjątkowej sytuacji. Obie skryły się pod kwiatem w trakcie deszczu. W oczy rzuca się jedna wyjątkowa rzecz. Płazy ustawiły się w taki sposób, że wygląda to, jakby się obejmowały. Dla ludzi ich chwila może wydawać się nawet romantyczna. Niezależnie od motywów tych leśnych stworzeń, zdjęcie niewątpliwie zachwyca.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami