kosmici
Źródło: Utah Department of Public Safety Aero Bureau

Liczyli dzikie zwierzęta na pustyni. Nagle ich oczom ukazało się "dzieło kosmitów"

27 Listopada 2020

Pracownicy Departamentu Bezpieczeństwa Publicznego Utah i funkcjonariusze Departamentu Zasobów Przyrody w Utah liczyli dzikie zwierzęta na pustyni. Podczas obserwacji i kalkulacji nagle natrafili na "dzieło kosmitów". Pracownicy zdecydowali się wylądować śmigłowcem na ziemi, aby przyjrzeć się jemu z bliska. Ich oczom ukazało się coś niewiarygodnego.

O ich znalezisku mówi cały świat! Załoga badaczy z Uthah na środku pustyni natrafiła na tajemniczy srebrny monolit wbity w ziemię. Nikt nie wie, kto go tu postawił, ani co symbolizuje. Niektórzy boja się tego przedmiotu, inni uważają, że z pewnością jest to wytwór kosmitów. Prosta i srebrna konstrukcja, która prawdopodobnie nie służy niczemu jest teraz dogłębnie badana. Władze i badacze próbują się dowiedzieć, kto naruszył strukturę pustyni i umieścił na niej metalowy obelisk. Kara może być naprawdę wysoka!

Aktywiści są wściekli. Rodzina więziła kundelka przez 2 lata w piwnicy z absurdalnych powodówAktywiści są wściekli. Rodzina więziła kundelka przez 2 lata w piwnicy z absurdalnych powodówCzytaj dalej

Nietypowe znalezisko w Utah

Mieli liczyć owce, a znaleźli metalowy obelisk. Pracownicy Departamentu Bezpieczeństwa Publicznego Utah i funkcjonariusze Departamentu Zasobów Przyrody w Utah cały czas nie mogą uwierzyć w to, co udało im się znaleźć na środku pustyni. Srebrny monolit zauważył jeden z badaczy, załoga postanowiła bliżej przyjrzeć się znalezisku. Wciąż powstają to nowe teorie. Wszyscy chcą dowiedzieć się, kto i dlaczego go tam postawił.

- Jeden z biologów zauważył to, a nam po prostu zdarzyło nam się przelecieć bezpośrednio nad nim - powiedział w rozmowie z CNN pilot śmigłowca Bret Hutching.

Po publikacji nagrań monolitu pojawiło się mnóstwo teorii dotyczących znaleziska. Jedni uważają, że to ufo, inni są przekonani, że to sprawka NASA, a pozostali typują artystów lub porównują rzecz do przedmiotu, przy którym gromadziły się małpy w "Odesei Kosmicznej". Klasyka kina science-fiction to cykl czterech powieści Arthura C.Clarke'a i dwóch filmów. Monolit można zobaczyć w 2001 roku. Zgadza się nawet sceneria.

- Podejrzewam, że jakiś nowofalowy artysta lub może wielki fan "2001: Odysei Kosmicznej" - wtórował Hutching.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Miała wziąć z nim ślub. Gdy na nagraniu odkryła, co robi z jej psami natychmiast zerwała zaręczyny
2. Jacek Rozenek opublikował poruszające wideo. Nawiązał nim do dramatycznej sytuacji ze swojego życia
3.Myślał, że jest sam na sam z psem. Żona przyłapała ich na kanapie i wszystko nagrała

Monolit na środku pustyni w Utah

- Żartowaliśmy sobie, że jeśli jedno z nas nagle zniknie, to reszta od razu ucieka - dodał pilot.

Srebrny monolit mierzy około 3,5 metra i został głęboko wbity w ziemię. Konstrukcja jest bardzo ciężka i solidnie zbudowana. Ciężko ją podnieść, przenieść, z pewnością, aby się jej pozbyć będzie potrzebne dużo sprzętu.

Amerykańskie władze badają konstrukcje i zastanawiają się, czy należy wszcząć dochodzenie. Instalowanie konstrukcji bez zezwolenia na terenie publicznym jest nielegalne. Ktoś może otrzymać solidny mandat!

ZOBACZ WIDEO:

Miała wziąć z nim ślub. Gdy na nagraniu odkryła, co robi z jej psami natychmiast zerwała zaręczynyMiała wziąć z nim ślub. Gdy na nagraniu odkryła, co robi z jej psami natychmiast zerwała zaręczynyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Pojawiło się ostrzeżenie. Od pierwszego "ataku zimy" dzielą nas godziny, Polacy powinni się przygotować
  2. Zabrał córkę na wyprawę. Nagle nie wierzył własnym oczom. 5-latka dokonała historycznego odkrycia
  3. Święta bez karpia? Hodowcy boją się, że zostaną z rybami i nic nie zarobią
  4. Czy koty płaczą? Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kocich emocjach
  5. Wrocław. Policjanci zamarli, gdy spojrzeli we wsteczne lusterko. W radiowozie czaił się czworonożny pasażer "na gapę"
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Paradoks czarnych dziur. Naukowcy od lat głowią się nad odpowiedzią

źródło: techgame.pl

Następny artykuł