Basset i dziewczynka
Źródło: youtube/ABC News

5-miesięczna dziewczynka umierała na oczach rodziny. Czworonożni przyjaciele pożegnali ją w najczulszy sposób

19 Listopada 2020

Dziewczynka w wieku zaledwie pięciu miesięcy poważnie zachorowała. Rodzice spodziewali się, że ich córeczka nie wygra nierównej walki o życie, dlatego nie odstępowali jej łóżka na krok. Towarzyszyły im wierne psy rasy basset, które próbowały dodać maleństwo otuchy przed podróżą na tamten świat.

Dziewczynka o imieniu Nora nie miała nawet roku, gdy niespodziewanie doznała wylewu krwi do mózgu. Diagnoza lekarzy była wielkim ciosem dla rodziców dziecka. Nie mieli oni żadnych wątpliwości - ich córka wkrótce umrze.

52-latek chciał skrzywdzić bezbronne dziewczynki. Bohaterski pitbull ukarał go w najboleśniejszy sposób52-latek chciał skrzywdzić bezbronne dziewczynki. Bohaterski pitbull ukarał go w najboleśniejszy sposóbCzytaj dalej

Cała rodzina czekała przy łóżku dziewczynki

Mary i Johna Hall na przemian wypłakiwali sobie oczy i rwali włosy z głowy, nie mogąc pogodzić się z tym, że ich maleństwo wkrótce odejdzie z tego świata. Wylew był tak poważny, że żadna operacja nie byłaby w stanie wyleczyć dziecka.

Diagnoza była ostateczna - Nora prawdopodobnie odejdzie w przeciągu najbliższych tygodni, a być może nawet dni. Tak przykrej wiadomości nie chciałby usłyszeć żaden rodzic.

Od momentu tragicznego wypadku Nora nie mogła się nawet poruszyć. Leżała nieprzytomna na łóżku, będąc podłączona do specjalistycznej aparatury milionem kabli. Rodzice patrzyli na ten łamiący serce widok z ogromną trudnością, jednak postanowili, że nie opuszczą jej do ostatniej chwili. Tkwili przy jej boku, dziękując za krótki czas, który mogli spędzić razem.

DZISIAJ GRZEJE:

1. Pomalowany na zielono, chory pies został znaleziony na ulicy. Prawda o jego sierści zadziwia
2.Ryszard Rynkowski w niezwykły sposób pomógł Annie Dymnej. Poświęcenie wokalisty robi wrażenie
3. Dlaczego pies mruczy? Rozwiązanie zagadki nie powinno cię dziwić, istnieje proste wytłumaczenie

Przyjaciele na śmierć i życie

Przy łóżku nie zabrakło też przyrodniego rodzeństwa dziewczynki - Gracie i Grumpy, czyli dwóch bassetów. Czworonożni podopieczni rodziny Hall także wyczuwali, że stan zdrowia dziewczynki jest krytyczny. Psiaki były bardzo zaniepokojone losem młodziutkiej opiekunki, dlatego przez cały czas warowały na łóżku Nory. W ten sposób chciały okazać jej wsparcie w najtrudniejszych chwilach.

Nawet kiedy dziewczynka była jeszcze zdrowa, Gracie i Grumpy nie odstępowały jej na krok. Psiaki były bardzo przywiązane do córeczki państwa Hall, którą postrzegały jako najlepszą przyjaciółkę. Nie chciały się z nią rozstawać, lecz także w żaden sposób nie mogły jej pomóc.

Tuż przed śmiercią Nory bassety mogły zrobić tylko jedno. Pożegnały ją w najwspanialszy sposób - liżąc ją po buzi i grzejąc ciepłem swojego ciała. Z pewnością chciały ją w ten sposób pocieszyć i zapewnić, że jeszcze kiedyś się spotkają.

5-miesięczna dziewczynka odeszła otoczona miłością całej rodziny. Dramatyczna historia rodziny Hall jest dowodem na to, że zwierzęta mają wysoko rozwiniętą zdolność empatii i także odczuwają ból po stracie bliskich.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  2. Ogromne oburzenie po słowach premiera. Padły ostre słowa z Zakopanego. Wszystko przez ferie
  3. Spaniel ma już 2 lata, ale wygląda jak malutki szczeniaczek. Jest naprawdę wyjątkowy, więcej nie urośnie
  4. Kot miał zostać uśpiony, bo był tak brzydki, że nikt go nie chciał. 24 godziny przed planowanym zabiegiem wydarzył się cud
  5. Nagrano pierwszą wizytę husky'ego u fryzjera. Właściciel wytrzeszczył oczy, gdy obejrzał nagranie, nie znał go od tej strony
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Wielki skandal w Watykanie. Papież Franciszek polubił zdjęcie "dla dorosłych" na Instagramie, wszczęto śledztwo

źródło: podaj.to

Następny artykuł