kot w pralce
Źródło: pixabay.com/gwendoline63

Kot wrócił do domu brudny. Dziewczynka wsadziła go do pralki i włączyła ją, finał był porażający

5 Listopada 2020

Dziewczynka chciała umyć pupila swojej rodziny, po tym jak wrócił do domu cały brudny. Sądziła, że najlepszym sposobem na to będzie umieszczenie zwierzaka w pralce. Niestety rodzice nie interweniowali, dopóki nie było za późno. Finał, jak można się było spodziewać, okazał się tragiczny w skutkach.

Dziewczynka miała zaledwie kilka lat. Nie chciała zrobić swojemu ukochanemu zwierzakowi krzywdy. Sądziła, że skoro jej brudne ubrania trafiają do maszyny i wchodzą z niej czyste, z kotem będzie tak samo. Nie zdawała sobie sprawy z tego jak działa urządzenie, oraz jaka panuje w nim temperatura. Gdy zobaczyła brudnego mruczka, od razu ruszyła z nim do pralki. Sądziła, że oszczędzi swojej mamie pracy.

Niemowlę próbuje raczkować. Wtedy znikąd pojawią się Jack Russell terrier i robi coś niezwykłegoNiemowlę próbuje raczkować. Wtedy znikąd pojawią się Jack Russell terrier i robi coś niezwykłegoCzytaj dalej

Dziewczynka chciała umyć kota w pralce

Kot, podobnie jak wiele trzymanych w domach mruczków wychodził na kilka godzin dziennie, po czym wracał na noc do domu. W tym wypadku wybrał się na przechadzkę w trakcie ulewy i wrócił cały ubłocony.

Pech chciał, że kilkuletnie dziecko, kierując się swoją własną logiką, uznało, że wyczyści je tak, jak mama czyści jej ubrania. Dziewczynka nie miała złych intencji. Rodzice przyznają, że odpowiedzialność za ten tragiczny wypadek leży po ich stronie.

Gdy mama dziewczynki usłyszała, że urządzenie pracuje, uznała, że sama musiała uruchomić program i o tym zapomnieć. Nie przywiązała do tego żadnej wagi. Wielokrotnie zdarzało jej się mechanicznie wykonywać obowiązki domowe, nie poświęcając im zbyt wiele uwagi.

Kobieta weszła do pralni dopiero gdy pełen program dobiegł końca. Niestety, kot już nie żył. Cała rodzina była w szoku. Zastanawiali się, jak mogło dojść do tak tragicznego w skutkach, a jednak łatwego do uniknięcia zdarzenia.

- Myślała, że pomaga. To był okropny wypadek. Zamykajcie drzwi, kiedy używacie maszyn elektrycznych. Nie dopuszczajcie do nich malców. Ale przede wszystkim tłumaczcie, że żywe zwierzęta to nie rzeczy i trzeba je traktować z podobną troską, co ludzi - napisała babcia dziewczynki w poście na Faceboku.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pies płacze i przytula się do długo niewidzianej właścicielki. Łzy same płyną po policzkach
2. Tragedia: rolnik zabity przez maszynę. Michał umierał na rękach kuzyna
3. Od soboty kolejne zmiany w obostrzeniach. Zoo wydało ważny komunikat

Dziewczynka nie miała świadomości, że kotu może się coś stać

Trudno oczekiwać od kilkuletniego dziecka, by miało świadomość konsekwencji swoich wyborów. Niestety do tego typu zdarzeń dochodzi częściej, niż nam się wydaje. Wiele mówi się o tym, by nie zostawiać dzieci samych ze zwierzętami.

Większość osób sądzi, że te ostrzeżenia mają na celu ochronę niemowlaków przed atakiem zwierząt. Prawda jest jednak taka, że maluchy potrafią nieświadomie prowokować psa lub kota, lub w inny sposób wyrządzić mu krzywdę.

Każdy rodzic powinien zadbać o to, by jego dziecko jak najlepiej obchodziło się z domowym pupilem. Oczywiście większość z nich kocha swoje czworonogi, nie zawsze jednak tak jak w tym wypadku wystarcza to, by zapobiec tragedii.

Kolejną rzeczą, na którą warto przy tej okazji zwrócić uwagę, jest fakt, że wiele kotów ginie w pralkach. Ciepły bęben urządzenia wydaje się im idealnym miejscem na drzemkę. Warto dwa razy sprawdzić, czy urządzenie na pewno jest puste, przed zapakowaniem do środka brudnych ubrań.

Dlaczego pies na mnie siada? 5 przyczyn, powinieneś znać prawdęDlaczego pies na mnie siada? 5 przyczyn, powinieneś znać prawdęCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  2. Nowe, drakońskie kary za brak maseczki. Prezydent Andrzej Duda zadecydował
  3. Kundelek bał się wskakiwać do auta. Jego pan wpadł na genialny pomysł, efekt zwala z nóg
  4. Niemowlę próbuje raczkować. Wtedy znikąd pojawią się Jack Russell terrier i robi coś niezwykłego
  5. Z fermy pod Krotoszynem ocalało tylko kilka lisów. Ale ich stan nie napawa radością
  6. Policja ponownie staje na wysokości zadania. Dzielny sierżant nie czekał ani chwili ratując życie 80-latka
  7. Potrzebujesz tylko 3 składniki i kilka złotych, by stworzyć błyskawiczne ciasto, które olśni domowników. Idealne dla łasuchów

źródło: pikio.pl

Następny artykuł