Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Dziewczynkę otoczyło sześć pitbulli. Wszystko zarejstrowała kamera
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 02.10.2019 18:46

Dziewczynkę otoczyło sześć pitbulli. Wszystko zarejstrowała kamera

dziewczynka
screen YouTube

Dziewczynka została otoczona przez sześć pitbulli. Każdej matce w takim momencie łzy same napłynęłyby do oczu, a serce by zamarło. Nic dziwnego — te psiaki uznawane są za jedne z najgroźniejszych, więc nie zawahałyby się zaatakować. Poznajcie szczegóły tej niezwykłej historii.

Dziewczynka została otoczona przez sześć pitbulli. Każdej matce w takim momencie łzy same napłynęłyby do oczu, a serce by zamarło. Nic dziwnego — te psiaki uznawane są za jedne z najgroźniejszych, więc nie zawahałyby się zaatakować. Poznajcie szczegóły tej niezwykłej historii.

Pitbull to rasa, która dla wielu ludzi jest synonimem agresji. Wygląd tych psów zdecydowanie częściej budzi podejrzenia, niż wywołuje uśmiech na twarzy. Ta dziewczynka okazała się jednak prawdziwym zaklinaczem psów! Chociaż otoczyło ją sześć groźnych pitbulli, ona zachowała zimną krew, a co więcej — nawiązała z nimi wyjątkową relację. Sprawdźcie sami

Groźne pitbulle i mała dziewczynka

Kiedy czteroletnia dziewczynka weszła do kuchni, nagle ze wszystkich stron zbiegły się psy. Nie były to łagodne, niegroźne yorki, czy inne maleństwa takie jak chihuahua, ale pitbulle.

Psy stanowiły bardzo liczną grupę. Było ich aż sześć. Naprzeciw nich stała jedna, osamotniona dziewczynka. Na szczęście psy doskonale ją znały, a ona umiała z nimi postępować!

Wejście czterolatki do kuchni oznaczało dla psów nic innego jak porę karmienia. Oczywiście, to nie dziewczynka była daniem głównym. Psy doskonale znały tę małą i prędzej zagryzłyby kogoś w jej obronie, niż same się na nią rzuciły.

W materiale wideo, który obejrzało już ponad dziesięć milionów osób widać, jak czterolatka zostaje otoczona przez kochające ją psy i zaczyna je karmić. Każdemu po kolei daje przeznaczoną dla niego porcję.

Dziewczynka zdaje się posiadać niesamowity dar obchodzenia się ze zwierzętami. To prawdziwa zaklinaczka psów. Nic dziwnego, że filmik robi taką furorę w sieci.

Pitbulle słuchają każdej jej komendy, a co najciekawsze, żaden z nich się nie wyrywa. Każdy spokojnie i cierpliwie czeka, aż czterolatka poda mu przeznaczoną dla niego porcję.

Dziewczynka — zaklinaczka psów

Najzabawniejsze, że dla czteroletniej dziewczynki, karmienie pitbulli to świetny sposób na naukę liczenia. Na wideo, które podbiło serca milionów ludzi na całym świecie, można usłyszeć, jak dziewczynka, wydzielając porcję każdemu z psów, liczy na głos, który to już z kolei, jednocześnie pilnując, by wszystkie dostały swoją porcję i przyswajając sobie liczby, które już niedługo będą jej bardzo potrzebne w szkole.

To jeden z najsłodszych filmików z dziećmi i zwierzętami. Po raz kolejny został złamany stereotyp pitbulli, jako groźnych i niebezpiecznych psów. To wideo pokazuje, że dobrem, miłością i niewinnością, można złagodzić naturę każdego zwierzęcia.

ZOBACZ WIDEO:


ZOBACZ TEŻ:

  1. NBP wypuścił nowy banknot. Zaskakujący nominał 19 złotych
  2. Jamniki wzięły ślub. Ceremonia została zarejestrowana, wyglądały uroczo. [ZDJĘCIA]
  3. Kot rodził co miesiąc. Właścicielka zabrała go do weterynarza i bardzo się zdziwiła
  4. W Łodzi pies został potrącony przez radiowóz policyjny. W sieci zawrzało
  5. Pies był tak mocno przywiązany pasami, że przestał się ruszać. Później wydarzyła się rzecz, która chwyta za serca
  6. Zabrał ze schroniska kota, którego nikt nie chciał wziąć. Obudził się w nocy i jak zobaczył, co robi zwierzak, nie mógł powstrzymać łez
Powiązane