Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Kot rodził co miesiąc. Właścicielka zabrała go do weterynarza i bardzo się zdziwiła
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 02.10.2019 15:17

Kot rodził co miesiąc. Właścicielka zabrała go do weterynarza i bardzo się zdziwiła

kot
fot. Mel Elías on Unsplash.com

Kot każdego miesiąca rodził kolejne, malutkie kociaki. Zrozpaczona właścicielka nie potrafiła poradzić sobie z ilością zwierzaków w domu. Postanowiła udać się do weterynarza, aby zapobiec kolejnej ciąży swojego futrzanego przyjaciela. To, co usłyszała od specjalisty dosłownie zwaliło ją z nóg.

Kot każdego miesiąca rodził kolejne, malutkie kociaki. Zrozpaczona właścicielka nie potrafiła poradzić sobie z ilością zwierzaków w domu. Postanowiła udać się do weterynarza, aby zapobiec kolejnej ciąży swojego futrzanego przyjaciela. To, co usłyszała od specjalisty dosłownie zwaliło ją z nóg.

Zwierzaki wnoszą do naszych domów mnóstwo radości i pozytywnej energii. To nie ulega wątpliwości. Jednak ich zbyt duża ilość potrafi być przytłaczająca i naprawdę wykańczająca. W końcu zwierzak wiąże się też z ogromną odpowiedzialnością i masą dodatkowych obowiązków. A nasza bohaterka przekonała się o tym na własnej skórze.

Kot rozmnażał się w zastraszającym tempie

W związku z tym, że jego właścicielka była kobietą w podeszłym wieku, zaczęło jej to przysparzać mnóstwo kłopotów. Pomimo tego, że swojego kociaka obdarzała wyjątkowym uczuciem, nie mogła dopuścić do pojawienia się kolejnych maluchów pod swoim dachem. Postanowiła więc udać się do weterynarza i poprosić o sterylizację.

Kot

Kot każdego miesiąca rodził kolejne potomstwo.

Lekarz był zaszokowany tym, co usłyszał z ust kobiety. Początkowo przekonany był, że starsza pani najzwyczajniej w świecie oszalała. To przecież fizycznie niemożliwe, aby kot rodził potomstwo w takim tempie. Kobieta jednak upierała się przy swojej wersji, a jakiekolwiek tłumaczenia i wyjaśnienia nie skutkowały.

Wyniki badań wyjawiły szokującą prawdę

Specjalista po wykonaniu kilku podstawowych badań dosłownie zaniemówił z wrażenia. Okazało się, że zwierzak, z którym przyszła starsza kobieta wcale nie jest kotką, lecz kotem. W związku z tym porody były jeszcze czymś zupełnie abstrakcyjnym.

Dzięki rozmowie udało im się ustalić, że zwierzak ten jest najzwyczajniej w świecie kocim Casanovą, którego okoliczne kotki uwielbiają. Kot, chcąc zachowywać się, jak prawdziwy gentlemen swoje potomstwo zabiera do swojej ukochanej właścicielki.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kot

Właścicielka nie miała siły opiekować się kolejnym potomstwem.

Kot

Wizyta u weterynarza wyjawiła prawdę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Młody psiak zaczepiał inne psy w parku. Owczarek niemiecki nie wytrzymał, wszystko się nagrało
  2. Zostawiła psa pod drzewem uciekając przed koronawirusem. Do obroży przypięła mu kartkę, niewiarygodne
  3. Młoda para pokazała zdjęcie przed i po weselu. Na drugim ciężko ich rozpoznać
  4. Wyszła na spacer z psem. Po powrocie zauważyła, że do psiej sierści ktoś się przyczepił
  5. Nie żyje Jan Kobuszewski
  6. Kiedy ksiądz powiedział Ewelinie, ile żąda za udzielenie ślubu, kobieta zdębiała. Takiej chciwości jeszcze nie widziała w swoim życiu

Źródło:webniusy.com

Tagi: kot kotek koty
Powiązane