Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Kobieta ciągnie psa na smyczy tak, że prawie go dusi. To, jak zareagował przechodzień zasługuje na oklaski
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 23.10.2019 17:58

Kobieta ciągnie psa na smyczy tak, że prawie go dusi. To, jak zareagował przechodzień zasługuje na oklaski

dziewczyna
facebook.com/vincent.minutello

Dziewczyna omal nie udusiłaby swojego psa, co więcej, zrobiła to celowo i świadoma tego, że robi zwierzęciu okropną krzywdę. Na szczęście mężczyzna nie wahał się i nie poddał znieczulicy, zamiast tego zareagował. To, co zrobił, jest naprawdę godne pochwały. Mamy nadzieję, że spotka ją sroga kara, za to, co zrobiła biednemu psu!

Niektórzy ludzie wykazują się czasami kompletnym brakiem empatii. Można by pomyśleć, że są zupełnie pozbawieni wyobraźni i nie potrafią uświadomić sobie, że zwierzę również jest czującym stworzeniem, które doświadcza bólu. Bywają jednak osoby jeszcze gorsze, które, jak ta kobieta, mają pełną świadomość, że krzywdzą bezbronną istotę.

Dziewczyna nie okazała skruchy

Vincent Minutello był świadkiem tego okropnego zdarzenia, które miało miejsce na jednym z parkingów w miasteczku Tarpon Springs. Mężczyzna nagrał to, co się działo, by mieć dowód. Na wideo widzimy, jak dziewczyna kopie i brutalnie szarpie za smycz idącego przy jej nodze psa. Zwierzę potulnie znosi przemoc, zapewne przyzwyczajone do zachowania właścicielki.

pies

Kobieta omal nie udusiła biednego zwierzęcia.

Całe szczęście, Vincent nie był przyzwyczajony do takiego zachowania i natychmiast zareagował, dokładnie tak, jak powinien. Na początku tylko zwracał kobiecie uwagę, ale to nie zadziałało. Próbował wytłumaczyć jej, że dusi swoje zwierzę, prawie wieszając je na smyczy, ale nic do niej nie docierało.

Mężczyzna powiadomił policję

Vincent skontaktował się z lokalnymi służbami i przedstawił im sytuację, wraz z nagraniem. Dzięki niemu, szybko udało się zidentyfikować kobietę i zlokalizować ją. Ku satysfakcji wszystkich, którzy śledzili tę sprawę przez media społecznościowe, dziewczyna została wkrótce aresztowana.

Jak poinformował na swoim Facebooku Vincent, który relacjonował przebieg całej sprawy, psy są bezpieczne i pod opieką policji, dopóki toczy się sprawa ich właścicielki. Ze względu na to, jak oburzeni byli mieszkańcy miasteczka, mężczyzna musiał kilkukrotnie zaapelować o to, by nie uciekać się do przemocy w tej sprawie.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Uważaj podczas zakupów. W popularnych sieciówkach bezczelnie cię oszukają
  2. Mężczyzna kupił piękny dom. Poczuł niepokój i zaczął kopać w ogrodzie, odkrył prawdę
  3. Agata Duda zachwyciła w Tokio. Pierwsza Dama nigdy nie wyglądała tak modnie i stylowo ZDJĘCIA
  4. Mama i córka przeszły szereg operacji plastycznych. Dziś wyglądają identycznie
  5. Podczas porodu lekarze odkryli przerażającą prawdę, zrozumieli to za późno
  6. Mąż usłyszał z krzaków dziwne dźwięki. Zobaczył żonę w pułapce gwałciciela i natychmiast się zemścił

źródła: facebook.com/vincent.minutello

Tagi: kobieta pies psy