Swiatzwierzat.pl
Brytyjska rodzina królewska

Rex Features/East News

Dzieci księżnej Kate i księcia Williama dostaną wymarzony prezent. Wiąże się z nim wielka odpowiedzialność

6 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Marzenie George'a, Charlotte i Louisa nareszcie się spełniło. Dzieci księcia Williama i księżnej Kate otrzymały zadziwiający prezent, który umożliwi im kultywowanie rodzinnej tradycji, rozwijanie pasji oraz przede wszystkim kształtowanie poczucia odpowied

Najmłodsi członkowie brytyjskiej arystokracji muszą być wniebowzięci. Decyzją księżnej Kate oraz księcia Williama 7-letni George, 5-letnia Charlotte oraz najmłodszy z rodzeństwa 2-letni Louis będą mogli spełnić swoje największe marzenie. 

Dzieci Kate i Williama kontynuują rodzinną tradycję

Kate Middleton oraz książę William starają się mądrze wspierać wszechstronny rozwój swoich dzieci na każdym etapie ich życia. Nie oznacza to jednak, że spełniają ich wszelkie kaprysy i zachcianki czy sami stawiają wygórowane oczekiwania względem trójki kilkulatków. 

William i jego żona z radością patrzą na swoje pociechy, które łączy sportowa pasja oraz miłość do zwierząt. Okazuje się, że kolejne pokolenie arystokracji przejawia zainteresowanie jeździectwem, które w brytyjskiej rodzinie królewskiej jest wieloletnią tradycją. 

Ponoć to najstarszy syn książęcej pary Cambridge najlepiej radzi sobie w jeździeckim siodle. George rozpoczął naukę jazdy konnej w tym samym wieku, co jego babcia - Królowa Elżbieta II. Mając zaledwie czterech lat, postanowił zgłębić tajniki jazdy konnej, jednak przez ostatnie lata treningów nie doczekał się własnego wierzchowca. Zgodnie z ustaleniami magazynu "Hello!", młody następca tronu musiał wypożyczać kucyki szetlandzkie od kuzynki swego ojca - Zary Tindall. 

Wkrótce potem do błagań o parzystokopytnych podopiecznych dołączyła Charlotte. Pod koniec 2019 roku dziewczynka miała prosić rodziców o własnego kucyka, lecz plan zakupu zwierzęcia został odroczony w czasie. Powodem były kłopoty zdrowotne jej matki. Podejrzewano, iż księżna Kate ma alergię właśnie na te zwierzęta. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO:

Rodzina królewska znowu się powiększyła

Jak podaje magazyn "The Times", dopiero teraz rodzice trójki rodzeństwa postanowili spełnić prośbę swoich dzieci i podarować im własne konie. Niedługo na terenie ich rezydencji zagoszczą parzystokopytni mieszkańcy, na których maluchy będą mogły ćwiczyć jazdę. 

Oczywiście prezent w postaci własnych zwierząt wiąże się z ważnymi obowiązkami. Kilkulatkowie będą musieli się nauczyć, z czym wiąże się odpowiedzialność za żywą i czującą istotą.

- Podczas gdy mali członkowie rodziny królewskiej podobno już od jakiegoś czasu błagają swoich rodziców o własne konie, ci im odmawiali... aż do teraz - czytamy na portalu New Idea - Najwyraźniej Kate i William zastrzegli, że ich dzieci będą musiały brać udział w zajęciach ze zwierzętami i pomagać w pielęgnacji, sprzątaniu stajni i nie tylko - czytamy dalej.

Nie możemy się doczekać kolejnych wieści dotyczących zainteresowań jeździectwem u George'a, Charlotte i Louisa. Kto wie, może za kilka lat trójka rodzeństwa pójdzie w ślady swoich przodków i osiągnie sukces w tej dyscyplinie sportowej? 

Podobne artykuły

kylie jenner

Gwiazdy i ich zwierzęta

Kylie Jenner adoptowała kolejnego psa. To już 11 zwierzak w domu

Czytaj więcej >
Ewa Chodakowska

Gwiazdy i ich zwierzęta

Ewa Chodakowska miała niebezpieczny wypadek. Trenerka fitness wyznała, że zawinił jej pupil

Czytaj więcej >
Modelka i kot

Gwiazdy i ich zwierzęta

Ukraińska gwiazda Instagrama wytatuowała swoją kotkę. Chcąc się wytłumaczyć, rozpętała w sieci prawdziwą burzę

Czytaj więcej >
wojeichowska na szlaku

Gwiazdy i ich zwierzęta

Martyna Wojciechowska spotkała małego psa na szlaku. "Zakochałam się od pierwszego wejrzenia”

Czytaj więcej >
AWS

Gwiazdy i ich zwierzęta

Agnieszka Woźniak-Starak pozuje uśmiechnięta z psem. Dodaje otuchy w chłodne dni

Czytaj więcej >
krasko

Gwiazdy i ich zwierzęta

WOŚP 2021: Wylicytuj zaproszenie do stadniny od Karoliny Ferenstein-Kraśko i Piotra Kraśki

Czytaj więcej >