koń i pies
Źródło: instagram/greetjehakvoort

Dalmatyńczyk i koń wyglądają jak rodzeństwo. Nieprawdopodobne zdjęcia obiegły świat

11 Sierpnia 2020

Dalmatyńczyk słynie ze swojego umaszczenia. Pies jest biały najczęściej w brązowej lub czarne cętki. Trudno pomylić dalmatyńczyka z jakimś innym zwierzęciem, tym bardziej za sprawą filmu "101 dalmatyńczyków", o którym mówił cały świat. Okazuje się, że uroczy psiak ma dość niespotykane rodzeństwo. Ich widok razem dosłownie zwala z nóg!

Dalmatyńczyk o dość nietypowym imieniu Jack Sparrow ma wspaniałych przyjaciół. Ci wyglądają zupełnie jak psy w cętki, można powiedzieć, że są jego przyszywanym rodzeństwem! Miłośniczka zwierząt, szczególnie koni Greetje Arends-Hakvoort pokazała na swoim Instagramie niezwykłe zdjęcia. Okazuje się, że jej zwierzaki, które są różnych ras zaprzyjaźniły się ze sobą. Uśmiech sam wywołuje się na twarzy, kiedy oglądamy te niezwykłe fotografie!

Położył się na ganku, domownicy zadzwonili po służby. Nie mieści się w głowie, co zrobili niedźwiedziowiPołożył się na ganku, domownicy zadzwonili po służby. Nie mieści się w głowie, co zrobili niedźwiedziowiCzytaj dalej

Koń wygląda jak dalmatyńczyk

Dalmatyńczyk znalazł przyjaciół u dużo większych od siebie zwierząt. Czy wpływ na to miał ich wygląd? Możemy tak podejrzewać. Psiak "zakochał się" w koniach appaloosa, które należą do rasy koni gorącokrwistych. Zwierzęta zostały wyhodowane w Ameryce Północnej przez Indian. Konie można spotkać w pięciu odmianach ich umaszczenia. Okazuje się, że jedno z nich wygląda jak u dalmatyńczyków! Nic więc dziwnego, że pies tej rasy może widzieć w większych zwierzakach rodzeństwo. Wyglądają przecież tak samo!

DZISIAJ GRZEJE: 1.Rolnik znalazł na polu bardzo dziwne jaja. Rozwiązanie zagadki zwala z nóg
2. Owczarek niemiecki i dziecko. Właściciele tej rasy nagrali, jak ich psy opiekują się dziećmi. Przepiękne

Konie appaloosa są bardzo silne, charakteryzuje je smukła sylwetka. Oprócz pięknego umaszczenia, z pokolenia na pokolenie przekazują sobie rzadką i wiotką grzywę i ogon. Co ważne, ich kopyta są twarde i bardziej sprężyste niż u innych ras, co wpływa na ich wytrzymałość. Appaloosy cieszą się wielką popularnością. Jak widać, uwielbiają nawiązywać znajomości, nawet z innymi rasami.

Zobaczcie fotki i filmiki, które zachwyciły cały świat. Prawa, że piękne?

Pomóc psom z Radys można TUTAJ.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Braveheart❤ How cute is he!???? I was so proud of him, this was our second time ever to ask a few trot passes at the lunge, he stayed so nicely connected and focussed???????? Six months a go he still lived in a herd, where he was the leading stallion. Now he slowly getting used to our home/ herd. He enjoys all attention and training. In the meadow he always comes running to me so sweet???? He is almost 8 years old and has therefore grown up in complete freedom. (No human contact) so I give him lot of time to become a unity together❤ Www.humanhorseacademy.com to follow his complete education and training.???? #horsetraining #noriker #dalmatian_pics #appaloosa #tigernoriker #dreamhorse #barockhorse #pferd #trekpaard #drafthorse #humanhorseacademy #humanhorseheartbridle #twohearts #horsepower

Post udostępniony przez Greetje Arends-Hakvoort (@greetjehakvoort)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Spod ziemi było słychać paniczny pisk. Znalezisko zmroziło krew w żyłach
  2. Lekarz przeżył śmierć kliniczną i twierdzi, że był w niebie. Opowiada jak tam było
  3. Skandal w Janowie Podlaskim. Rynsztokowy język i bójka w strefie VIP aukcji
  4. Większość poddaje się po 20 sekundach. Nikt nie wierzy, że na zdjęciu jest pies
  5. Położył się na ganku, domownicy zadzwonili po służby. Nie mieści się w głowie, co zrobili niedźwiedziowi
  6. Dantejskie sceny w ośrodku wypoczynkowym w Polsce. Prawdziwy horror

Źródło: wamiz.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł