Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Mężczyzna zaatakowany na autostradzie. Nikt nie wierzył w to, co się stało
Łucja Jureczko
Łucja Jureczko 23.09.2019 17:02

Mężczyzna zaatakowany na autostradzie. Nikt nie wierzył w to, co się stało

czlowiek
instagram.com/animalsvideos

Człowiek został zaatakowany na autostradzie. Nikt nie potrafił uwierzyć w to, co właśnie zobaczył na własne oczy! Sytuacja była co najmniej niecodzienna.

Czy jadąc autostradą boicie się, że zaatakuje was jakieś zwierzę? Zapewne nie. Ten mężczyzna na pewno też się tego nie spodziewał. W to, co się stało ciężko uwierzyć – zwłaszcza, że napastnik był nietypowy!

Człowiek został zaatakowany na autostradzie

Zwykły, spokojny dzień. Ludzie jadą i wracają z pracy. Nagle zatrzymują się i przed oczami mają bardzo niecodzienną sytuację. Nikt nie potrafił w to uwierzyć!

Na poboczu ruchliwej drogi stał gąsior, gęś i ich dzieci, kiedy jeden z ptaków wyskoczył na jezdnię, aby zaatakować mężczyznę. Nie wiadomo co mężczyzna robił na ulicy poza samochodem, ponieważ przejścia dla pieszych nie widać na nagraniu. Człowiek został poturbowany przez ptaki.

Nikt nie potrafił uwierzyć w to, co się stało

Mężczyzna upadł na jezdnię i uderzył głową o krawężnik. Całą sytuację nagrywa para siedząca bezpiecznie w samochodzie. Po tym, jak gęś kilka razy podziobała mężczyznę, wróciła do swoich dzieci, a człowiek uciekł.

To nie pierwszy taki przypadek. Gęsi niestety słyną dość mocno z ataków nie tylko na ludzi, ale także na inne zwierzęta. Czy da się obronić przed agresywną gęsią?

Gęś zamiast psa stróża w ogrodzie

Wiele słyszy się o atakach gęsi na ludzi. Niektórzy zdążą uciec, jeszcze innym zostaje blizna po ich dużym dziobie, ale zdarzają się także przypadki, gdzie ktoś po takim spotkaniu z gęsią ma traumę do końca życia. Może nawet zacząć ze strachu jąkać się i wtedy wymagana będzie terapia. Człowiek na nagraniu miał dużo szczęścia!

Młoda gęś, wychowana z człowiekiem od małego jest w stanie zaprzyjaźnić się ze swoim opiekunem. Jeśli jest również w towarzystwie psa czy kota, nie będzie z tym problemu. Gęś powiadomi swojego opiekuna o intruzach głośnym gdakaniem, a nawet zaatakuje potencjalnego złodzieja lub włamywacza.

Niestety, choć filmik ogląda się dość zabawnie, smutny jest fakt, że nikt nie chciał pomóc mężczyźnie, który musiał zmierzyć się z ptakami sam. Uderzył on głową o krawężnik i z tego, co widać na nagraniu zakończyło się to jedynie lekkim draśnięciem, jednak sytuacja mogła skończyć się bardzo dramatycznie. Uważajcie na siebie i reagujcie!

ZOBACZ FILMIK TUTAJ.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

czlowiek

Gęsi stały na poboczu całą rodziną.

czlowiek

Człowiek został zaatakowany przez gęsi.

czlowiek

Nikt nie pomógł. Mężczyzna musiał poradzić sobie sam.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Krakowska kuria zwolniła trzy kobiety. Powód zszokował opinię publiczną
  2. Mieszkańcy wioski podpalili słonia i słoniątko. Zdjęcia poruszyły cały świat
  3. Mężczyzna śpiewa swojemu dorosłemu psu kołysankę. Olbrzym zasypia mu na rękach
  4. Pies dostał do zabawy masę piłeczek. Wpadł na uroczy pomysł, co z nimi zrobić
  5. Przeraził się, gdy ze szczeniaka wyrosło niesamowite zwierzę. Psu zrobiono badania DNA, wyniki zdumiewają
  6. Obawiał się, że wielki pitbull żony skrzywdzi jego córeczkę. Szybko zmienił zdanie, potem nadszedł najgorszy dzień w ich życiu