corgi współpracuje z border collie
Źródło: instagram.com/ funnybubbledogs

Corgi i border collie uknuli genialny plan zdobycia resztek ze stołu. Przyłapała ich właścicielka

9 Września 2020

Corgi słyną ze swojego sprytu. Osobnik widoczny na nagraniu, które opublikowano w serwisie Instagram jest pod tym względem wprost wybitny. Na dodatek przy realizacji swojego planu mógł liczyć na pomoc dwójki przyjaciół. Rosłe border collie pomogły mu dostać się dokładnie tam, gdzie chciał - jak najbliżej talerza z resztkami z obiadu.

Corgi bardzo chciał dostać się do resztek jedzenia. Krótkie łapki i drobny rozmiar nie sprzyjają jednak wspinaczce na wysokie blaty. Zwierzak musiał uknuć plan, który pozwoli mu dostać się do pysznych przysmaków pozostawionych przez ludzi poza jego zasięgiem, jednak kuszących go zapachem. Pies postanowił zwrócić się o pomoc do dwóch border collie, z którymi mieszkał od urodzenia. Nie wiemy, co zaoferował im w zamian za ich pomoc, jednak musiało to być coś wyjątkowo przez nie pożądanego.

Labrador nie może się doczekać jedzenia. Nawet nie próbuje ukryć ekscytacjiLabrador nie może się doczekać jedzenia. Nawet nie próbuje ukryć ekscytacjiCzytaj dalej

Corgi uknuł sprytny plan

Border collie uwielbiają zadania wymagające współpracy między nimi, lub z ich opiekunem. Te inteligentne psy przez lata pełniły rolę pasterzy, pomagając ludziom w wypasie trzody na łąkach i górskich zboczach. Zwierzaki mogą pochwalić się łagodnym, zrównoważonym charakterem i nieprzeciętną zwinnością. Mimo to, w tym wypadku to krótkonogi corgi uprawiał prawdziwe akrobacje. Większe psy pozwoliły mu stanąć na swoich grzbietach, by ten mógł dosięgnąć półmiska. Corgi znał swoich przyjaciół od lat. Już jako szczeniak wchodził na ich barki, zazwyczaj nie po to by czegoś dosięgnąć, a raczej w ramach zabawy. Psy nigdy nie skarżyły się na psoty swojego przyjaciela. Sądząc z nagrania całkiem odpowiada im taki układ.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jeż i kot są najlepszymi przyjaciółmi. Nietypowy duet stał się prawdziwymi gwiazdami
2. 80-latek chciał zabić muchę. Pół mieszkania zdewastował nagły wybuch
3. Psy były przekonane, że ich właściciel się topi. Natychmiast przystąpiły do akcji, niesamowite wideo

Corgi dosięgnął upragnionego przysmaku

Chytry plan corgiego przyniósł upragniony skutek. Udało mu się dosięgnąć kuszącego jedzenia. Nie zdołał jednak uniknąć wzroku swojej pani. Była ona jednak w sporym szoku. Nie sądziła, że zwierzęta mogą być tak sprytne i na dodatek współpracować ze sobą w takim zakresie. Akcja wymagała w końcu dobrej synchronizacji i opierała się na ostrożnie zaplanowanej koncepcji. Zamiast powstrzymać psy, pobiegła po kamerę. Ciężko się jej dziwić. Większość z nas nagrałaby to zdarzenie, choćby po to by móc o nim opowiedzieć innym, którzy nie uwierzyliby w to, gdyby nie mogli zobaczyć tej sceny na własne oczy!

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niesamowite odkrycie po 44 latach. Anna Jantar napisała wzruszające słowa w dniu narodzin Natalii Kukulskiej
  2. Mężczyzna uratował psa rasy beagle przed uśpieniem. Pies podziękował mu w niezwykły sposób
  3. Jechała autostradą, gdy zobaczyła jak ktoś wyrzuca coś z auta. Kobieta błyskawicznie zareagowała
  4. Sparaliżowana po wypadku dziewczynka poznaje swojego psa-pomocnika. Uchwycono magiczny moment na zdjęciach
  5. Dorobił się milionów na przemyśle futrzarskim. Milioner tłumaczy się z warunków panujących na fermach zwierząt
  6. Potężny żywioł na południu Europy. Niszczy wszystko, co spotka na drodze

źródło: pawmygosh.co

Następny artykuł