Swiatzwierzat.pl
pani chowa się przed corgi

youtube.com/Caters Clips

Malutkie corgi nie mogą znaleźć pani. Wideo rozkłada na łopatki

3 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Zuza Siwek

Udostępnij:

Pieski corgi mają wyjątkową budowę, która nadaje im masy uroku. Jednak, jak widać na załączonym nagraniu, potrafi im sprawić także sporo problemów. Gdy pieski bawiły się z panią w chowanego, choć znajdowała się tuż obok nich, nie były w stan

Nagranie z udziałem corgi jest przekomiczne. Właścicielka postanowiła pokazać, jak łatwo może schować się przed swoimi psiakami, Doby i Blue. Okazuje się, że jest to naprawdę proste. Jej kryjówka, mimo że jest na widoku, okazała się idealna!

Corgi nie mogą znaleźć pani

Małe pieski z nagrania prawdopodobnie wcale nie są tak złe w grze w chowanego - to ich specyficzna budowa mogła zadecydować o tym, że nie zauważyły pani.

Kobieta bowiem postanowiła oprzeć się stopami i plecami w futrynie, na takiej wysokości, że stworzyła "most" dość wysoko nad swoimi pieskami.

Wisząc w tej pozycji, zawołała swoje dwa psiaki, po czym do kamery pokazała gest nakazujący milczenie. Chciała pokazać, że jej kochane corgi jej nie zauważą.

Dokładnie tak się stało - dwa posłuszne psiaki wprawdzie bardzo szybko zareagowały na wołanie pani, jednak jak gdyby nigdy nic przebiegły tuż pod nią i pognały schodami na górę!

Kobieta, pozostając w tej samej pozycji, od razu się roześmiała, a wideo zrobiło istną furorę. Małe, grzeczne pieski nie wykazały się zbytnią uwagą, czym rozbawiły internautów do łez.

Corgi są ulubieńcami internetu

Corgi są wyjątkowo przyjazną i entuzjastycznie nastawioną do życia rasą. Niech jednak ich urocza natura i niski wzrost nikogo nie zmylą - te małe psiaki mają naprawdę silne charaktery!

Na szczęście są także bardzo łatwe do tresury - lubią się uczyć, a przy tym są bardzo inteligentne. To bardzo ruchliwe psy, które uwielbiają długie spacery.

Ich słodki wygląd - mały wzrost i ogromne, nietoperzowate uszy zapewniły corgi internetową sławę. Filmiki z ich udziałem niemal natychmiast stają się hitem i są oglądane przez miliony osób na całym świecie.

Ostatnio pisaliśmy między innymi o psiaku tej rasy, który wrodzoną, przyjazną naturę wyniósł na zupełnie nowy poziom - uwielbia przytulać inne psy.

Zobacz wideo:

źródło: animalchannel.co

Podobne artykuły

piwo dla psów

Psy

Pełne witamin piwo dla psów? Włosi twierdzą, że czworonogi je uwielbiają

Czytaj więcej >
pies w upał

Psy

Jak zdrowo i efektywnie schłodzić psa w czasie upałów? Ekspertka udziela genialnych porad

Czytaj więcej >
tragedia

Psy

Tragiczne zdarzenie na Wiśle, utonął ukochany psiak. Czy można było temu zapobiec?

Czytaj więcej >
pies na boisku

Psy

Nie tylko kibice szaleją. Pies przerywa ważny mecz, co na to piłkarze?

Czytaj więcej >
Policja

Psy

Szaleńczy pościg za piratem drogowym. Porzucił psa w aucie i rzucił się do pieszej ucieczki

Czytaj więcej >
Dexter

Psy

Wyprawił psu niezapomniany pogrzeb. Ale to list pożegnalny wywołał największe emocje

Czytaj więcej >