pani chowa się przed corgi
Źródło: youtube.com/Caters Clips

Malutkie corgi nie mogą znaleźć pani. Wideo rozkłada na łopatki

3 Grudnia 2020

Pieski corgi mają wyjątkową budowę, która nadaje im masy uroku. Jednak, jak widać na załączonym nagraniu, potrafi im sprawić także sporo problemów. Gdy pieski bawiły się z panią w chowanego, choć znajdowała się tuż obok nich, nie były w stanie jej znaleźć.

Nagranie z udziałem corgi jest przekomiczne. Właścicielka postanowiła pokazać, jak łatwo może schować się przed swoimi psiakami, Doby i Blue. Okazuje się, że jest to naprawdę proste. Jej kryjówka, mimo że jest na widoku, okazała się idealna!

Ukryta kamera nagrała owczarka w akcji. Nie uwierzysz kogo pogoniłUkryta kamera nagrała owczarka w akcji. Nie uwierzysz kogo pogoniłCzytaj dalej

Corgi nie mogą znaleźć pani

Małe pieski z nagrania prawdopodobnie wcale nie są tak złe w grze w chowanego - to ich specyficzna budowa mogła zadecydować o tym, że nie zauważyły pani.

Kobieta bowiem postanowiła oprzeć się stopami i plecami w futrynie, na takiej wysokości, że stworzyła "most" dość wysoko nad swoimi pieskami.

Wisząc w tej pozycji, zawołała swoje dwa psiaki, po czym do kamery pokazała gest nakazujący milczenie. Chciała pokazać, że jej kochane corgi jej nie zauważą.

Dokładnie tak się stało - dwa posłuszne psiaki wprawdzie bardzo szybko zareagowały na wołanie pani, jednak jak gdyby nigdy nic przebiegły tuż pod nią i pognały schodami na górę!

Kobieta, pozostając w tej samej pozycji, od razu się roześmiała, a wideo zrobiło istną furorę. Małe, grzeczne pieski nie wykazały się zbytnią uwagą, czym rozbawiły internautów do łez.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Corgi są ulubieńcami internetu

Corgi są wyjątkowo przyjazną i entuzjastycznie nastawioną do życia rasą. Niech jednak ich urocza natura i niski wzrost nikogo nie zmylą - te małe psiaki mają naprawdę silne charaktery!

Na szczęście są także bardzo łatwe do tresury - lubią się uczyć, a przy tym są bardzo inteligentne. To bardzo ruchliwe psy, które uwielbiają długie spacery.

Ich słodki wygląd - mały wzrost i ogromne, nietoperzowate uszy zapewniły corgi internetową sławę. Filmiki z ich udziałem niemal natychmiast stają się hitem i są oglądane przez miliony osób na całym świecie.

Ostatnio pisaliśmy między innymi o psiaku tej rasy, który wrodzoną, przyjazną naturę wyniósł na zupełnie nowy poziom - uwielbia przytulać inne psy.

Zobacz wideo:

Porzucona suczka myślała, że już nigdy nie zobaczy swoich szczeniaków. Ponowne spotkanie porusza do łezPorzucona suczka myślała, że już nigdy nie zobaczy swoich szczeniaków. Ponowne spotkanie porusza do łezCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

źródło: animalchannel.co

Następny artykuł