Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Chłopiec chciał uderzyć psa, ale karma zawsze wraca. Szybko pożałował, że zadarł ze zwierzakiem
Lena Tomaszewska
Lena Tomaszewska 16.09.2023 11:53

Chłopiec chciał uderzyć psa, ale karma zawsze wraca. Szybko pożałował, że zadarł ze zwierzakiem

Chłopiec chciał uderzyć psa, ale ten miał inne plany
Chłopiec chciał uderzyć psa, ale ten miał inne plany, fot. TikTok/andreijustskill

Relacja dziećmi ze zwierzętami jest wyjątkowa – potrafi zbudować charakter i empatię, ale też bywa powodem do obaw. Niedopasowanie zbyt żywiołowego dziecka ze spokojnym psem bywa zdradliwe. Przekonali się o tym internauci, którzy nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli na viralowym filmiku z TikToka. Kiedy chłopiec wymierzył cios niewinnemu psiakowi, wszyscy wstrzymali oddech. Obawiali się o to, co rozegra się przed ich oczami. Kto bardziej ucierpi na sytuacji – pies czy dziecko? Zwycięsko z tej bitwy wyszło tylko jedno.

Chłopiec postanowił uderzyć pupila. Tego się nie spodziewał

Czy opieka nad zwierzęciem buduje u dzieci empatię? Patrząc na ten filmik, można pomyśleć, że u tego chłopca coś poszło nie tak. Niczym niesprowokowany malec postanowił… uderzyć swojego futrzastego towarzysza. Zastanawia jedno – gdzie byli w tym momencie rodzice i czy pochwalają sposób, w jaki chłopiec odnosi się do bezbronnych istot?

Na szczęście pies okazał się sprytniejszy od swojego ludzkiego towarzysza i pokazał, że nie da sobie w kaszę dmuchać. Efekt? Zabawne wideo, które szturmem wzięło Internet. Niegrzeczny chłopiec może przy okazji nauczy się, jak traktować niewinne czworonożne istoty.

chlopiec uderzyl psa.jpg
Chłopiec chciał uderzyć psa. Nie wiedział, jak bardzo się przeliczył, fot. TikTok/andreijustskill
Ważny apel leśników. Spacerując po lesie musimy być teraz ostrożni! Trudno się od nich opędzić

Pupil zrobił unik i zaczęła się prawdziwa walka

Chłopiec stał w garażu, otoczony samochodami. Towarzyszył mu czworonożny przyjaciel. Niestety dziecko nie doceniało swojego wiernego towarzysza i postanowiło wymierzyć mu cios. Pupil nie spodziewał się takiej zdrady ze strony swojego przyjaciela, jednak zareagował odpowiednio szybko.

Pies umknął przed ciosem, a chłopiec trafił w powietrze. Zamachnął się tak bardzo, że zatoczył się do przodu i upadł. Z okazji nie mógł nie skorzystać pupil, który pokazał dziecku wolę walki. Wskoczył mu na plecy i kiedy chłopiec myślał, że w ramach rewanżu zaatakuje – pies wybrał inne rozwiązanie. Nie chciał krzywdzić ukochanego przyjaciela, więc wybrał inny sposób, żeby dać mu nauczkę.

chlopiec uderzyl psa (1).jpg
Pies wskoczył chłopcu na plecy, ale nie planował zaatakować, fot. TikTok/andreijustskill

Jednym zdecydowanym ruchem skierował się w stronę głowy chłopca i… porwał mu czapkę. Zadowolony z cennego łupu oddalił się z miejsca zdarzenia i poszedł w siną dal.

chlopiec uderzyl psa (2).jpg
Psiak skorzystał z szansy i porwał chłopcu czapkę, fot. TikTok/andreijustskill

Internauci komentują walkę chłopca z psem. "Jednomyślne zwycięstwo"

Internauci mieli wiele do powiedzenia na temat tego krótkiego filmiku. Nie mogli przestać zachwycać się sposobem, w jaki pies ukarał chłopca. Mogło się w końcu skończyć o wiele gorzej – wystarczyłoby trafić na bardziej agresywne zwierzę, a dziecko mogło skończyć tragicznie.

  • Jednomyślne zwycięstwo;
  • Na początku myślałam, że dziecko stanie się ofiarą;
  • W pierwszej połowie się nabrałem;
  • Ale ten unik psa był gładki;
  • Najbardziej normalna walka w Ohio;
  • Koleś został oszukany i upokorzony.

Źródło: TikTok/andreijustskill, edziecko.pl