Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Chihuahua wsłuchuje się w śpiew swojej pani. Tworzą razem wspaniały duet
Łucja Jureczko
Łucja Jureczko 21.09.2019 16:45

Chihuahua wsłuchuje się w śpiew swojej pani. Tworzą razem wspaniały duet

Chihuahua nie potrafi powstrzymać się przed zaśnięciem, gdy jego właścicielka zaczyna grać mu na gitarze piosenkę. Śpiewająca starsza kobieta i jej cudowny psiak, wspólnie podbijają sieć oraz serca internautów! Zobaczcie sami.

Chihuahua nie potrafi powstrzymać się przed zaśnięciem, gdy jego właścicielka zaczyna grać mu na gitarze piosenkę. Śpiewająca starsza kobieta i jej cudowny psiak, wspólnie podbijają sieć oraz serca internautów! Zobaczcie sami.

Chihuahua to przeurocza rasa. Choć głównie kojarzy nam się z bardzo szczekliwymi maluchami, ten psiak udowadnia, że mają one także chwilę na relaks. Pupil tej starszej kobiety wprost uwielbia, gdy ta gra dla niego i śpiewa.

Chihuahua nie może powstrzymać snu

Uwielbiamy oglądać filmiki ze zwierzętami, od tych uroczych, po te które rozbawiają nas do łez. Ten filmik zdecydowanie należy do tych pierwszych, jest przecudowny! Starsza, 70-letnia kobieta założyła kanał na Youtubie, gdzie pokazuje siebie i swojego psa rasy Chihuahua.

Chihuahua

Jej kanał robi prawdziwą furorę w internecie, co wcale nas nie dziwi. Chihuahua wprost uwielbia, gdy jego pani gra dla niego na gitarze. Opiera się wtedy albo o gitarę, albo o swoją właścicielkę i bardzo walczy ze sobą, aby z całego tego relaksu nie usnąć.

Śpiewająca babcia i jej piesek podbijają sieć

Filmik podbija serca internautów na całym świecie. Widać, że kobieta i Chihuahua mają między sobą cudowną, ale też bardzo silną więź. Piesek wydaje się zachwycony, jego właścicielka także. Wspólnie spędzają czas przy muzyce.

Wiele osób twierdzi, że to wcale nie Malinda Hermana, właścicielka psa rasy Chihuahua, jest prawdziwą gwiazdą tych filmików, a właśnie mały psiak. Melinda śpiewa bardzo spokojnie, jej głos jest relaksujący, nic dziwnego, że psiak postanawia udać się w krainę morfeusza.

Nie tylko chihuahua jest zachwycony

Oprócz psiaka i oczywiście internautów, w filmikach możemy zaobserwować dodatkową osobę, która jest równie mocno zainteresowana śpiewem kobiety. Kluczową cechą filmików jest bardzo entuzjastyczne miauczenie, które pochodzi od kotki starszej Pani.

Chihuahua

Wiele osób twierdzi, że w ten sposób dołącza się do duetu, ale nie chce pokazywać swojej mordki w internecie. Filmik ma w sobie wszystko co powinien, aby podbić serca internautów! W krótkim czasie zebrał ponad 333 tys. wyświetleń.

ZOBACZ FILMIK TUTAJ.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Za przeprowadzkę do Włoch dadzą nawet 110 tys. zł. Jest jeden haczyk
  2. Chłopiec zobaczył swojego psa po 8 miesiącach rozłąki. Nie mógł powstrzymać łez
  3. Szczeniak na torach kolejowych. Przejechał po nim pociąg [NAGRANIE]
  4. Nie mógł zapłacić na stacji benzynowej, bo był z psem. Obsługa kazała mu wyjść
  5. Zobaczyła, co pies robi jej śpiącemu dziecku. Natychmiast wyciągnęła telefon i zaczęła nagrywać
  6. Schorowana sprzątaczka z Olsztyna wygrała 13 milionów. A to wszystko dzięki niepozornemu drobiazgowi
Powiązane