Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Chihuahua zasnął na gitarze swojej pani. Grała dla niego kołysanki WIDEO
Martyna Szabłowska
Martyna Szabłowska 19.11.2019 15:51

Chihuahua zasnął na gitarze swojej pani. Grała dla niego kołysanki WIDEO

chihuahua
screen YouTube Malinda Herman Official

Chihuahua nie miał oporów przed zaśnięciem na gitarze po tym jak został ululany kołysankami granymi przez właścicielkę. Kobieta sprawnie wykonywała utwór na instrumencie, gdy piesek zapadł w sen. Wideo urzekło już pół miliona internautów.

Chihuahua to jedna z najmniejszych ras psów na świecie. Ten piesek idealnie ułożył się na gitarze, gdy jego pani na niej grała. Słuchając kojących melodii szybko zapadł w sen.

Chihuahua zasnął na gitarze

70-letnia tajska gitarzystka Malinda Herman udostępnia filmiki na YouTubie, na których gra na gitarze. Jej chihuahua równie często pojawia się w kadrze. Artystka wykonuje w jednym z filmików swoją wersję utworu I’d Love You to Want Me, ale to nie jej gra i śpiew przyciągają największą uwagę.

Jej uroczy, mały chihuahua jest wyraźnie uśpiony przez piosenkę właścicielki. W połowie filmu maleńki piesek o imieniu Jiw Jam (co z grubsza tłumaczy się jako Mały i Śliczny) jest tak śpiący, że opiera łapę na gitarze i przytula się do niej.

chihuahua

Piesek w słodkim filmiku

Liczne covery Malindy Herman, do których zasypia jej chihuahua przyciągnęły już miliony internautów. Jednak w wywiadzie z portalem Coconuts Bangkok gitarzystka wyznała, że nie szukała sławy udostępniając swoje fimiki.

W wieku 20 lat Malinda Herman ucierpiała w wypadku samochodowym. Zostały uszkodzone jej nerwy, a część twarzy sparaliżowana. Odmówiła jednak poddania się operacji, a zdecydowała na codzienne ćwiczenie głosu, które miało pomóc jej odzyskać czucie w twarzy. Po pewnym czasie zamieniła je na śpiew i grę na gitarze.

W 2016 roku gitarzystka założyła konto na YouTubie, na którym udostępnia swoje covery.

– Ludzie są obecnie tak zestresowani, że chciałem zrobić coś, co pomoże im się zrelaksować i poczuć się lepiej — Malinda Herman powiedziała o swoich filmikach, na których pojawia się jej chihuahua.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy z komórkami zapłacą więcej. Już niebawem podwyżka cen
  2. Kotek nie był w stanie ruszać tylnymi łapkami. Właścicielka zgotowała mu prawdziwe piekło
  3. Kotka próbowała wkraść się do kliniki weterynaryjnej. Była zdesperowana
  4. Husky został wychowany przez koty. Teraz zachowuje się jak one
  5. Wiozła swojego kota do weterynarza, by go uśpić. Jego ostatni gest poruszył ją do głębi
  6. Urodził się najbrzydszy szczeniak świata. Z maleńkiego chihuahua i wielkiego mopsa
  7. Występ kotów w Mam talent sprawił, że widownia wstrzymała oddech. Pokazały umiejętności, jakich mógłby im pozazdrościć każdy pies

Powiązane