Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Chihuahua i beagle mają dziecko. Ich szczeniak to słodka mieszanka
Redakcja SwiatZwierzat
Redakcja SwiatZwierzat 19.03.2020 10:32

Chihuahua i beagle mają dziecko. Ich szczeniak to słodka mieszanka

chihuahua
pixaby/grz3s i workerin

Malutki chihuahua doczekał się potomstwa z beaglem. Sądząc po wielkości psa, matką jest pies gończy, a ojcem chihuahua. Dziecko uroczej pary szybko znalazło kochający dom i teraz zaczyna karierę w internecie. Pierwszy filmik z psem hybrydą cieszy się wielką popularnością. To lekcja nauki pływania.

Chihuahua to jeden z najmniejszych psów świata, który powinien być krzyżowany wyłącznie ze swoją rasą. Klasyfikowany jest jako pies ozdobny, zupełnie inaczej niż beagle, który zaliczany jest do psów małych gończych. Co mogłoby się stać z połączenia tych dwóch ras ze sobą? Zagadka została rozwiązana.

Pies pływa w wodzie

Pół-chihuahua i pół-beagle robi furorę w sieci. Słodki szczeniak odziedziczył pyszczek po ojcu, a sylwetkę po dużej mamie, która była beaglem. Piesek otrzymał na imię Rigby i szybko znalazł wspaniałych opiekunów. Ci spostrzegli, że szczeniak lubi wodę. Postanowili zabrać mieszańca nad jezioro.

-Rigby to miks psa rasy chihuahua i beagle. Uwielbia pływać, nawet gdy mu zakazujesz i próbujesz wyciągnąć z wody – czytamy w podpisie na YouTube.

Filmik z pływającym psem „w powietrzu” robi furorę w sieci. Piesek jest trzymany przez opiekunów, jednak to nie jest dla niego przeszkodą w kontynuacji pływania.

Chihuahua – z kim można krzyżować?

Chihuahua powinien być krzyżowany wyłącznie ze swoją rasą. Rozmnażanie zwierząt różnych ras ze sobą jest zakazane od 2012 roku. Hybrydy zdarzają się jednak często, a małe szczeniaki cieszą się wielką popularnością. Jest duże grono osób, które chce mieć wyjątkowego psa. Nie wiadomo, jednak czy taki szczeniak nie będzie chorował i nie jest znany jego charakter.

Beagle są spokojnymi psami, natomiast najmniejsze czworonogi uwielbiają szczekać, co wynika z ich wielkości. Rigby odziedziczył wygląd po matce. Ciekawe, czy wdał się w ojca? Póki jest mały, jest bardzo słodki, a jaki będzie potem?

ZOBACZ ZDJĘCIA I FILMIK:

chihuahua

Opiekun zabrał psa do wody.

chihuahua

Pies cały czas pływał.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niebywałe skutki kwarantanny we Włoszech, zwierzęta „przejęły” miasto. Zdjęcia zapierają dech
  2. Całowanie zwierząt jest niebezpieczne. Badania naukowe są jednoznaczne
  3. Mops zaprzyjaźnił się ze świnkami. Pies myje się z nimi i chodzi na zakupy
  4. Nie żyje najbardziej zrelaksowany kot na świecie. Miał 18 lat
  5. Uratowany szczeniak ma uszy jak bułki cynamonowe. Wszyscy chcą go adoptować