Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Chihuahua i Beagle zostali rodzicami. Ich szczeniaki są najsłodszymi psiakami pod słońcem
Karina Sulich
Karina Sulich 09.02.2020 14:51

Chihuahua i Beagle zostali rodzicami. Ich szczeniaki są najsłodszymi psiakami pod słońcem

chihuahua
Image by Kevin Phillips from Pixabay
Chihuahua i Beagle, którzy zostali rodzicami, wydali na świat niezwykle urocze szczeniaki. Obok tej nowej rasy nie da się przejść obojętnie, a jej przedstawiciele to idealni towarzysze miłośników małych psów. Chingle skradną wasze serca.
Kundelki zyskują coraz większą popularność wśród miłośników psów. Mieszanki ras nigdy nie były nowością, a niejeden miks był początkiem nowej, popularnej odmiany psa. Nikt jednak nie spodziewał się, że kiedy Chihuahua i Beagle zostaną rodzicami, z ich miłości powstaną tak piękne szczeniaczki.
Chihuahua i Beagle
Chighle, mix Chihuahua i Beagle, to jeden z najsłodszych, mieszanych psów świata. Jak wygląda Chighle? Chighle najczęściej ma czarną, białą, brązową lub kremową krótką sierść, niezwykle błyszczącą i miękką w dotyku. Ta rasa charakteryzuje się szeroką, zaokrągloną głową oraz wyrazistymi oczami i tak jak Beagle, ma długie wiszące uszy.

Średnia wysokość psa rasy Cheagle wynosi od 22 do 35 cm, a jego waga to zaledwie od 4 do 9 kg. Oczywiście, wielkość psa zależy w dużej mierze od jego rodziców, kodu genetycznego oraz czystości ras Beagle i Chihuahua.

  1. Soda oczyszczona sprawi, że twoja cera będzie nieziemsko piękna. Wystarczy dodać jeden składnik
  2. Kultowe babeczki z budyniem. Pamiętacie przysmak PRL?

Jaki jest Chihgle?

Chihgle to prawdziwy miks temperamentów Chihuahua i Beagle. Ten zwierzak jest bardzo dynamiczny, śmiały, odważny i niezwykle czujny jak Beagle. Mimo swojego niewielkiego wzrostu ten niepozorny pies będzie idealnym stróżem domu, który zawsze ostrzeże przed niebezpieczeństwem. Mieszanka Chihuahua i Beagle ma też bardzo dobre podejście do dzieci oraz innych psów, które znajdują się w domu. Chihgle uwielbia towarzystwo i zabawy, dlatego nie odstępuje swoich właścicieli na krok.

Jak podobają się wam te cudowne pieski?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Chihuahua
Facebook

Chihgle to mieszanka Chihuahua i Beagle. Te psy wyglądają wprost obłędnie. Klapnięte uszka, drobna budowa, lekko rozbudowany pyszczek i pióra w okolicach uszu, łapek i ogonka to idealne połączenie tych dwóch ras.

ZOBACZ TEŻ:

Powiązane