Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Beagle podszedł do dziecka siedzącego na kanapie. Matka zobaczyła, co się dzieje i złapała za telefon
Marta Kulik
Marta Kulik 08.08.2020 20:52

Beagle podszedł do dziecka siedzącego na kanapie. Matka zobaczyła, co się dzieje i złapała za telefon

beagle
fot. screen z YouTube @Charlie The Beagle

Beagle i małe dziecko to duet, który rozkochał w sobie miliony osób na świecie. W chwili, gdy bobas siedział na kanapie, niespodziewanie podszedł do niego pies. Mama, widząc ich interakcję od razu chwyciła za telefon, by wszystko uwiecznić. Filmik z ich udziałem stał się prawdziwym hitem, gwarantujemy, że warto!

Pies o imieniu Charlie od zawsze był największym pupilem swoich właścicieli. To właśnie wokół czworonoga kręcił się cały ich świat. Kiedy właścicielka zwierzaka dowiedziała się, że jest w ciąży, obawiała się ich pierwszego spotkania. Nie miała pojęcia, w jaki sposób Beagle zareaguje na nowego członka rodziny i jak właściwie powinna się zachować.

Beagle i dziecko przyjaźnią się

Charlie i mała Laurie poznali się niemalże natychmiast po wyjściu ze szpitala. Rodzina nie mogła uwierzyć w zachowanie psiaka, który do tej pory raczej nie miał okazji obcować z noworodkami. Beagle od samego początku zachowywał się jak prawdziwy gentlemen, a postępowania mogłyby uczyć się od niego inne czworonogi.

Beagle i dziewczynka bawią do łez

Na filmiku zobaczyć możemy cudowną więź zwierzaka i dziewczynki. Pewnie dla was też zabrzmi to niewiarygodnie, ale rodzina nauczyła go kołysać jej łóżeczko, zmieniać światła w trakcie wspólnych, a nawet pomagać w przewijaniu i karmieniu. Taki pupil to prawdziwy skarb! Oprócz tego stali się nierozłącznymi kompanami zabaw i wygłupów, które mogłyby przecież trwać w nieskończoność.

Pies i dziecko

Psiak każdego dnia wywołuje uśmiech na twarzy dziewczynki. Wspólnie bawią się, jedzą i zasypiają.

-Nauczyliśmy naszego psa gry na klawiaturze, zmiany świateł i huśtania łóżeczka, ale nigdy nie musieliśmy go uczyć, jak kochać naszą córkę- powiedziała właścicielka zwierzaka.

Obserwując ich wspólne poczynania, nie sposób nie zgodzić się z jej słowami. Ogrom miłości, jakim zwierzak obdarza bobasa, widoczny jest na każdym kroku!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Liczba psów, jaką widzisz, zdradza o Tobie wszystko. Ilu się doliczyliście?
  2. Skrajnie zaniedbaną suczkę pożerały pasożyty. Sołtys za nic miał życie swojego pupila, teraz żąda jego zwrotu
  3. Maleńki buldog złości się na swoją mamę. Właścicielka nagrała najbardziej uroczy napad gniewu
  4. Szczeniak wygląda jak połączenie kota i psa. Internauci zastanawiają się nad rasą, my już wiemy
  5. Szczeniak z najpiękniejszymi oczami na świecie. Wygląda jak z bajki Disneya
  6. Sąsiedzi donieśli, że kogut pieje za wcześnie. Emerytowany właściciel został surowo ukarany
Tagi: beagle dzieci psy