Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Chihuahua ma nietypowy sposób na podróżowanie. Nie byłoby to możliwe bez jego partnera
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 07.09.2020 02:00

Chihuahua ma nietypowy sposób na podróżowanie. Nie byłoby to możliwe bez jego partnera

Chihuahua surfuje po jeziorze
instagram/bigbentinytim

Chihuahua o imieniu Tim to prawdziwy geniusz w świecie zwierząt. Maleńki piesek wymyślił innowacyjną metodę na to, jak wziąć udział w rejsie wycieczkowym po jeziorze, a jednocześnie nawet się przy tym nie zmoczyć. Podpowiadamy, że wcale nie wykorzystał do tego pontonu czy mechanicznego środku transportu. Do wyprawy wykorzystał innego zwierzaka, który bez żadnych protestów zabrał go w niepowtarzalną przygodę. Wideo z tego nietypowego rejsu opublikowano w sieci, a setki użytkowników zachwyciło się wybrykami malucha. 

Chihuahua miała świetny pomysł na surfing

Dla właścicieli chihuahuy o imieniu Tim, którzy mieszkają w Teksasie nie jest niczym nowym to, że ich pupil potrafi wpaść na zaskakujące pomysły. Nie spodziewali się jednak, że ich czworonóg pobije wszystkich na głowy i wymyśli nowy sposób transportu.

Pewnego dnia opiekunowie zabrali swoje zwierzaki nad wodę, aby mogły swobodnie się bawić i pluskać w jeziorze. Tim nie był wcale zachwycony perspektywą zmoczenia swojego jasnego futerka, dlatego postanowił wykorzystać innego, znacznie większego od siebie samego czworonoga. Chihuahua wspięła mu się na jego grzbiet i razem zbliżyli się do wody. Na jakim futrzaku surfował mały Tim?

Piesek płynął po jeziorze na grzbiecie innego zwierzaka

Okazuje się, że maleńki Tim oraz Ben, czyli przedstawiciel rasy golden retriever są nierozłącznymi towarzyszami zabaw, dlatego nic dziwnego, że ten duet nawet podczas kąpieli nie chciał robić tego osobno.

Dużo większy pupil pozwala na to, żeby jego mniejszy przyjaciel dosiadał jego grzbietu czy wspinał się po nim, kiedy nie jest w stanie czegoś dosięgnąć. Właściciele byli świadkiem takiego zachowania niejednokrotnie, dlatego postanowili się podzielić zdjęciami oraz nagraniami swoich czterech pupili na Instagramie.

Tim, Ben oraz Octopus i Theo chętnie pozują i pokazują fragmenty swojego codziennego, zwariowanego życia. Wspólna przeprawa przez wodę jest jednym z ich legendarnych wybryków. Czworonożni koledzy rozczulają do granic możliwości. Właśnie tak wygląda prawdziwa przyjaźń! 

źródło: wprost.pl