Frog
Źródło: youtube/frogfrenchiefun

Maleńki buldog francuski odmawia drzemki. Urządził właścicielce rozbrajającą awanturę

4 Grudnia 2020

Buldog francuski o imieniu Frog wszedł w fazę buntu. Czworonożny maluch ostro zaprotestował, gdy właścicielka oświadczyła, że przyszła już pora na spanie. Szczeniak ani myślał, żeby kłaść się tak wcześnie, dlatego zaczął się kłócić ze swoją panią. Widząc przezabawną reakcję swojego pupila, kobieta chwyciła kamerę i wszystko nagrała.

Buldog francuski to z natury zwierzaki o wyjątkowych predyspozycjach do "gadulstwa". W sieci wielokrotnie pojawiają się nagrania, na których można podziwiać zacięte dyskusje właścicieli z ich słodkimi podopiecznymi.

Najczęstszym powodem kłótni jest zwykle jedzenie. Buldog francuski na diecie potrafi wpaść w niekontrolowany gniew. Tym razem powodem wybuchu złości była ustalona drzemka.

Suczka po przejściach potrafiła spać wyłącznie na stojąco. Powód jej zachowania przyprawił wolontariuszy o łzySuczka po przejściach potrafiła spać wyłącznie na stojąco. Powód jej zachowania przyprawił wolontariuszy o łzyCzytaj dalej

Buldog francuski przedstawił argument nie do odparcia

Szczeniak będący przedstawicielem rasy buldog francuski znalazł się pod wspólnym dachem wraz ze swoją właścicielką. Kobieta przygarnęła niewielkiego zwierzaka i nadała mu oryginalne imię Frog, czyli Żabka.

Widząc uroczy pyszczek psiaka, rzeczywiście można pokusić się o stwierdzenie, że szczeniaczek jest w pewnym stopniu podobny do kumkającego płaza. To jednak nie koniec zdumiewających faktów na jego temat.

Od pierwszych chwil, kiedy Frog znalazł się w nowym domu, chciał zakomunikować swojej opiekunce, żeby lepiej nie wdawała się z nim w niepotrzebne dyskusje. Tak właśnie stało się podczas jednego wieczoru, gdy kobieta kazała mu iść spać. Charakterny buldożek zaprotestował, pomimo tego, że już dawno było po dobranocce.

Zbuntowany piesek nie chciał iść spać, dlatego walczył do upadłego, aby potowarzyszyć swojej pani w pracy do późnych godzin wieczornych. Mały buntownik nie wahał się ani chwili, aby obszczekać kobietę, jak gdyby chciał jej powiedzieć "nie będziesz mi mówić, co mam robić!".

Teksty wybrane dla Ciebie:

Wybuch gniewu szczeniaka rozkłada na łopatki

Kobieta nie potrafiła się dłużej gniewać na Froga, dlatego wyciągnęła przed siebie aparat i nacisnęła przycisk nagrywania. Popisy zwierzaka przed kamerą o mało nie doprowadzają jej do wybuchu śmiechu, choć sam buldożek niespecjalnie rozumie, co jest tak zabawnego w jego zachowaniu.

Maluszek o czarnym umaszczeniu jeszcze przez chwilę wydaje z siebie komiczne dźwięki, lecz gdy w końcu zrozumie, że nie wygra tej kłótni, postanawia się poddać. Z wyrzutem na pyszczku spogląda w stronę obiektywu, po czym kieruje swój wzrok na znienawidzone łóżeczko.

Już po chwili posłusznie wchodzi do pudełka i pozwala na to, aby jego właścicielka utuliła go do snu. Nie mija sekunda, a szczeniak zapada w głęboką drzemkę. Widząc, jak smacznie śpi, pozostaje nam jedynie życzyć mu słodkich snów!

Bokser został sam w domu i nieźle narozrabiał. Niewinny wybryk psa kosztował właścicielkę fortunęBokser został sam w domu i nieźle narozrabiał. Niewinny wybryk psa kosztował właścicielkę fortunęCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

źródło: podaj.to

Następny artykuł