Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Buldog wcale nie zamierzał iść spać. Właścicielka nagrała, jak jej pies kłóci się z nią przed drzemką
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 17.11.2019 09:28

Buldog wcale nie zamierzał iść spać. Właścicielka nagrała, jak jej pies kłóci się z nią przed drzemką

Buldog
screen z filmiku YouTube

Buldog francuski swoim zachowaniem skradł serca milionów ludzi na całym świecie. Wszystko za sprawą nocnej awantury, którą wszczął ze swoją właścicielką. Gołym okiem widać, że drzemka jest ostatnią rzeczą, na którą zwierzak mógł mieć ochotę. Jego zachowanie rozbawia do łez.

Szczeniaki swoim urokiem i niewinnością sprawiają, że bardzo trudno im czegoś zabronić czy odmówić. Zwierzak, który w sieci okrzyknięty został prawdziwą gwiazdą, chcąc pokazać swoją wyższość, postanowił nieco pokłócić się ze swoją właścicielką. Awantura wywołuje niekontrolowany atak śmiechu.

Buldog nie zamierzał pójść spać

Właścicielka buldożka hodowlą psiaków tej rasy zajmuje się już od dawna. Dokładnie więc wie, co zrobić, aby poradzić sobie z ich trudnym i niebywale upartym charakterem. Tym razem maluszek postanowił, ze za żadne skarby świata nie pójdzie spać.

Buldog

Buldog nawet nie myśli o tym, by położyć się spać.

W końcu noc to idealna zabawa na psoty i trwające w nieskończoność zabawy. Każda kolejna prośba właścicielki, o to by piesek położył się w łóżeczku kończy się jeszcze głośniejszą i agresywniejszą wymianą zmian. Zwierzak szczeka, warczy i nie zamierza kryć swojego niezadowolenia. Jak se okazuje, kluczem do sukcesu i rozwiązania niejednej zagadki jest spokój.

Jaki charakter ma buldog francuski?

Oprócz tego, że psiaki są niebywale uparte, ponad wszystko cenią sobie spokój i…odpoczynek! Nic dziwnego, ze zmęczony awanturą zwierzak w pewnym momencie postanowił potulnie wejść do swojego posłania i zamknąć swoje oczka.

Kto wie może skończyły mu się sensowne argumenty? To zrozumiałe, że filmik z jego udziałem w sieci osiągnął zatrważającą liczbę 9 milionów wyświetleń. Zwierzak swoim zachowaniem bawi do łez.

ZOBACZ FILMIK Z UDZIAŁEM ZWIERZAKA:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domy za 1 euro w egzotycznej lokalizacji. Jest tylko jeden haczyk
  2. Mąż utrudniał Poli Raksie karierę aktorską. Był o nią chorobliwie zazdrosny i wdawał się w liczne romanse
  3. Kiedy była w szkole, jej spodnie zrobiły się czerwone od krwi. Po powrocie do domu mama zareagowała skandalicznie
  4. Antyfake to prężnie rozwijający się portal fact-checkingowy. Walczy z dezinformacją w sieci
  5. Mężczyźni ubrani w bikini masowo zaczęli tankować na stacji benzynowej. Powód bawi do łez
  6. Pies urodził się z ogonem na czole. Jego zdjęcia są powalające