Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Aktualności > Zaczęło się już dziś. Karmy dla psów i kotów w Biedronce sporo taniej
Ewa Nalepa
Ewa Nalepa 21.12.2020 01:00

Zaczęło się już dziś. Karmy dla psów i kotów w Biedronce sporo taniej

Sklep Biedronka
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Biedronka postanowiła zorganizować wspaniałą ofertę dla właścicieli zwierząt tuż przed samymi Świętami Bożego Narodzenia. Promocją zostały objęte karmy dla psów i kotów, które można teraz kupić taniej i zaoszczędzić na tym kilka złotych. Oferta zaczęła się dzisiaj i potrwa tylko przez cztery dni, tj. od 21 do 24 grudnia.

Świąteczne promocje na karmy w Biedronce

Jeśli jesteś właścicielem kota i chciałbyś przed Świętami zaoszczędzić, chociaż kilka złotych, koniecznie wybierz się teraz do Biedronki, by dostać karmę dla mruczka w promocyjnej cenie! Specjalne oferty dotyczą karm należących do firm Maxi Natural, Felix, Kitty i Perfect Fit. Co konkretnie dostaniemy teraz w okazyjnej cenie?

- Karma dla kota Maxi Natural pouch, 85g za 1,99zł, gdy kupimy cztery zaszetki- Karma dla kota w saszetkach Felix, 6x100g za 5,99zł, jeśli kupimy dwa opakowania- Sucha karma dla kota perfect Fit, 1kg za 14,99zł, jeśli kupimy dwa opakowania tej karmy- Snacki dla kota Kitty, 8x5g za 2,99zł, gdy kupimy trzy opakowania tego przysmaku

Dla właścicieli psów znajdzie się z kolei nawet bogatsza oferta. Warto skorzystać teraz z jednej z licznych promocji na ulubione karmy czworonogów. Psiaki będą z nich z pewnością zadowolone! Oferty dotyczą karm takich firm jak Maxi Natural, Pedigree, Perfect Fit i Activ Pet. A co konkretnie dostaniemy w promocji?

- Karma dl psa Maxi Natural, 800g za 5,99zł, gdy weźmiemy trzy puszki- Rożne przysmaki dla psa Pedigree, od 77 do 200g, 2,99zł za opakowanie przy zakupie trzech przysmaków- Przysmaki dla psa pedigree Ranchos, 65-70g za 6,49zł, jeśli kupimy trzy opakowania- Sucha karma dla psa Perfect Fit, 1,2kg lub 1,4 kg (dla juniora i psa dorosłego) za 14,99zł przy zakupie dwóch opakowań- Przysmak dla psa Dental Stick Activ Pet, 400g za 5,99zł przy zakupie trzech opakowań

Przypominamy, że niektóre z tych produktów będą objęte promocją tylko w wybranych sklepach sieci Biedronka. Należy wcześniej upewnić się, czy nasz sklep również dołączył do akcji promocyjnej.

Uwaga na ograniczenia

Nie zapominajmy, że od 25 do 27 grudnia, czyli w Święta Bożego Narodzenia sklepy Biedronka będą nieczynne, warto więc teraz uzbroić się w zapas karm i przekąsek dla naszych pupili na ten czas. Zaś w samą Wigilię Biedronka będzie czynna, jednak jej zamknięcie nastąpi we wcześniejszych godzinach. Kiedy dokładnie - sklepy jeszcze będą informować.

Obecnie na terenie całej Polski można odwiedzać Biedronkę całodobowo. Niektóre sklepy jednak są czynne przynajmniej do godziny 23, a otwarcie następuje w czasie ustalonym przez konkretne placówki. Godziny działania Biedronki zostały wydłużone, by nie kumulować w ciągu dnia całego ruchu w sklepach. By sprawdzić, w jakich godzinach funkcjonuje najbliższa placówka, najlepiej wejść na stronę Biedronki i wyszukać konkretny adres.

źródło: gazetka biedronki od 21.12