Swiatzwierzat.pl

ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Wchodząc do Biedronki, można się nieźle zdziwić. Za 20 złotych nasz pupil będzie w siódmym niebie

24 Marca 2022

Autor tekstu:

Redakcja swiatzwierzat.pl

Biedronka z okazji zbliżających się coraz większymi krokami świąt Bożego Narodzenia przygotowała specjalną ofertę dla wszystkich miłośników zwierząt. Dyskont znany jest z wprowadzania sezonowych produktów w super cenach, a tym razem z ich oferty mogą skorzystać też nasi domowi pupile. W promocyjnych cenach kupimy dla czworonogów między innymi świąteczne ubranka!

Biedronka z ofertą dla zwierzaków

Co kupimy od 12 listopada w Biedronce? Supermarket wprowadził specjalne produkty dla naszych pupili, w tym między innymi świąteczne ubranka! Małe psiaki mają tendencję do marznięcia przy zimowych spacerach, warto więc zaopatrzyć się w sweterek dla naszego malucha.

Cena ubranek to 19,99 złotych za sztukę, a do wyboru mamy między innymi ciepłe sweterki, przebrania św. Mikołaja i renifera, a także bezrękawnik, czy kurteczkę z kapturem. Rozmiary wahają się od 25 do 35 cm długości grzbietu.

To nie wszystko, co Biedronka ma do zaoferowania. Już za 12,99 możemy kupić także zabawki dla zwierzaków ze świątecznym motywem. Do wyboru mamy modele wyposażone w piszczałkę lub wykonane z wytrzymałej liny.

Także mruczki mogą cieszyć się tymi produktami - w ofercie znajduje się również wędka dla kota. Warto podkreślić, że nie wszystkie Biedronki będą zaopatrzone w zabawki.

Oprócz tego możemy także obdarować naszego pupila nowym posłaniem, idealnym dla psów i kotów. Wygodne łóżko dla zwierzaka kosztuje 59,90 złotych i jest wykonane ze specjalnych materiałów.

Substancja czynna, którą została nasączona tkanina, zmniejsza nieprzyjemny zapach (efekt utrzymuje się do 30 prań) i jest biodegradowalna. Do wyboru mamy kilka wymiarów, które możemy dostosować do rozmiaru naszych milusińskich: 57 x 52 x 14 cm, 61 x 48 x 18 cm, 78 x 52 x 8 cm.

Trzeba przyznać, że Biedronka stanęła na wysokości zadania - zwłaszcza teraz, gdy nie każdy ma dostęp do sklepu zoologicznego, możliwość kupienia drobiazgu dla naszego zwierzaka w dyskoncie jest kusząca. Oferta trwa do 25 listopada lub do wyczerpania zapasów.

Biedronka czynna przez całą dobę

W związku z pandemią koronawirusa sieć sklepów Biedronka wkrótce ma ponownie wydłużyć godziny otwarcia niektórych placówek. Klienci muszą przygotować się na zmiany. Niektóre placówki ponownie tak jak w kwietniu br. mają pracować przez całą dobę! Sieć sklepów wprowadza nowe zasady w związku z decyzjami rządu. Ma to umożliwić klientom swobodne robienie zakupów, nie stanie w kolejkach, unikanie spotkań z innymi klientami.

W sieci sklepów Biedronka wciąż będą funkcjonować godziny dla seniorów. Te rozpoczynają się o godz. 10, a kończą o 12.

- Właściciele Biedronki postanowili o wprowadzeniu całodobowego trybu funkcjonowania swoich sklepów. Podobny zabieg był już przez nich zastosowany na wiosnę i jak się okazuje - sprawdził się. Wkrótce Biedronka zamierza wprowadzić w ten cykl ok. 400 swoich sklepów - czytamy na wtv.pl.

źródło: biedronka.pl, wtv.pl

Tagi:

BiedronkaZwierzętaPies

Podobne artykuły

Aktualności

Zmarł Zdzisław Małysz, przyjaciel wszystkich zwierząt. "Był ich głosem na interwencjach, w sądach, w mediach"
Czytaj więcej >

Aktualności

Bezdomniaki liczą na pomoc. Świąteczna pomoc dla zwierząt w potrzebie
Czytaj więcej >

Aktualności

Historia przyjaźni 10-letniej dziewczynki i cyrkowego kucyka. „Uwolnić Poly” w kinach od 02.12
Czytaj więcej >

Aktualności

Suczka panicznie boi się ludzkiego dotyku. Kiedy kobieta wyciąga do niej rękę, wszystko się zmienia
Czytaj więcej >

Aktualności

Turystka dotkliwie pogryziona przez żółwia. "Nie jestem pewna, czy kiedykolwiek wejdę jeszcze do morza"
Czytaj więcej >

Aktualności

Pies uratował właścicielkę przed śmiercią pod kołami vana. Wszystko uchwyciła kamera
Czytaj więcej >
Redakcja swiatzwierzat.pl

Redakcja portalu swiatzwierzat.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]