Pomocny pies
Źródło: facebook/petfinder.my

Bezdomny pies ocalił 25-latkę przed atakiem bandytów. Turystka odwdzięczyła mu się w cudowny sposób

7 Listopada 2020

Bezdomny pies ruszył na pomoc 25-letniej turystce w opałach. Kobieta została zaczepiona przed dwóch obcych mężczyzn, kiedy przebywała sama na plaży. Napastnicy usiłowali zrobić jej krzywdę, gdy niespodziewanie zostali przepędzeni przez czworonożnego bohatera. Na dowód wdzięczności postanowiła zrobić dla psiaka niewyobrażalną rzecz.

Bezdomny pies bohaterem? W taką historię aż ciężko uwierzyć, lecz pewna studentka odpoczywająca na greckiej plaży przekonała się o jej prawdziwości na własnej skórze. 25-letnia kobieta była w ogromnym niebezpieczeństwie, gdy z pomocą przybiegł jej czworonożny wybawca. W podzięce mogła zrobić tylko jedną rzecz.

Jakich ludzi nie znoszą koty? 5 typów osobowości, z którymi mruczki nie chcą mieć nic wspólnegoJakich ludzi nie znoszą koty? 5 typów osobowości, z którymi mruczki nie chcą mieć nic wspólnegoCzytaj dalej

Studentka została uratowana przez bezdomnego psa

25-letnia Georgia Bradley spędzała najcieplejsze miesiące roku w słonecznej Grecji, gdzie cieszyła się zasłużonym relaksem na piaszczystych plażach. Pewnego dnia została zaczepiona przez dwóch nieznajomych mężczyzn, którzy nalegali, aby umówiła się z nimi na drinka.

Kobieta próbowała im grzecznie odmówić, lecz wszelkie próby wyperswadowania tego pomysłu, kończyły się jeszcze większą natarczywością z ich strony. Czuła, że napastnicy robią się coraz bardziej nerwowi, dlatego obawiała się, że w każdej chwili mogą wyrządzić jej krzywdę.

Kiedy mężczyźni zaczęli ją szarpać, studentka rozglądała się wokół w poszukiwaniu kogokolwiek, kto mógłby jej pomóc. Niestety nikogo nie było w pobliżu. Życie przeleciało jej przed oczami, gdy niespodziewanie znikąd pojawił się bezpański pies.

Zwierzę wyczuło, że kobiecie grozi niebezpieczeństwo, dlatego z całych sił zaczęło głośno szczekać i warczeć na napastników. Po kilku minutach robienia niewyobrażalnego hałasu, mężczyźni w końcu odpuścili i uciekli z plaży. Gdyby nie bezpański pies, Georgia mogłaby paść ofiarą najgorszych przestępstw.

DZISIAJ GRZEJE:1. Zostawiła szczeniaka sam na sam z nową opiekunką do zwierząt. Kiedy obejrzała nagranie z monitoringu, serce podeszło jej do gardła
2. Sesja narzeczeńska u Pawła z "Rolnik szuka żony". Zakochani z Baśkami w tle
3. Dla żartu pochwaliła się dziwacznymi zdjęciami z porodu. Internauci są zniesmaczeni, "powinnaś iść się leczyć"

Wzruszające podziękowanie za pomoc

Roztrzęsiona Georgia nie wiedziała, jak odwdzięczyć się za ratunek, dlatego początkowo postanowiła nakarmić szlachetnego czworonoga. Wiedziała, że w ciągu najbliższych dni będzie zmuszona wrócić do Anglii, skąd pochodzi, jednak serce dyktowało jej, aby nie porzucać greckiego kundelka.

Na przestrzeni kilku dni ich więź stała się tak silna, że ​​gdy Georgia pojechała na lotnisko, żeby wrócić do kraju, piesek ruszył za nią. Z ciężkim sercem wsiadła do samolotu i wróciła do ojczyzny. Na tym jednak historia się nie kończy. Po powrocie do domu Georgia czuła się przygnębiona i samotna. Przez dwa tygodnie w kółko zastanawiała się, co począć, aż zdecydowała, że musi wrócić do Grecji i odnaleźć swojego wybawcę.

Poszukiwania zakończyły się sukcesem! Studentce udało się odnaleźć bezdomnego piesek, któremu zawdzięczała życie. W ramach podziękowania zaadoptowała go. To najwspanialszy prezent, jaki mogła mu podarować.

Psiak musiał spędzić aż 21 dni na kwarantannie, lecz po tym czasie mógł wreszcie rozpocząć nowe życie. Co zaskakujące, podczas badań weterynaryjnych okazało się, że suczka jest w ciąży! Dziś wspaniały zwierzak ma na imię Pepper i mieszka w Anglii razem z Georgią oraz swoimi szczeniakami.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Prezydent Przemyśla przerywa milczenie. Czy psy, które zagryzły 12-letniego Kamilka, zostaną uśpione?Prezydent Przemyśla przerywa milczenie. Czy psy, które zagryzły 12-letniego Kamilka, zostaną uśpione?Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  2. W bezduszny sposób pozbył się niechcianego już psa. Wszystko zarejestrowały kamery, ogromny żal
  3. Golden retriever wygląda, jakby nosił maskę. Jego pyszczek jest niepowtarzalny
  4. 12-letni chłopiec podrzucił szczeniaka do schroniska. Dołączył list wywołujący strumienie łez
  5. Przechodnie odebrali suczkę uzależnionemu od picia mężczyźnie. Niestety, było już za późno
  6. Medyków zatrzymała awaria karetki. Wtedy do akcji ratunkowej wkroczył postronny mężczyzna
  7. Pijemy go stanowczo za mało. Zachwycające działanie soku z aloesu, nic tak cudownie nie działa na odporność

źródło: wamiz.pl

Następny artykuł