Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Ogromny bernardyn przytula swojego pana. Mężczyzna nie ma żadnych szans z uroczym olbrzymem
Wiktoria Ogonowska
Wiktoria Ogonowska 23.10.2019 10:12

Ogromny bernardyn przytula swojego pana. Mężczyzna nie ma żadnych szans z uroczym olbrzymem

bernardyn
Youtube.com/mallemay s

Bernardyn to ogromny pies, jednak z reguły swoim zachowaniem przypomina raczej kochaną przytulankę. W starciu z tak potężną dawką miłości człowiek nie ma za dużych szans, aby jej się oprzeć. Podczas codziennych czułości, to pies zadecyduje, kiedy będzie miał dość!

Niektóre psy są bardzo przyjacielskie i skore do pieszczot. Uwielbiają się przytulać i leżeć na swoim właścicielu. Kiedy jednak pies jest ogromny i waży prawie 100 kg, trzymanie go na kolankach nie jest możliwe. Pies jest w stanie przygnieść całego człowieka! Ale czego nie robi się z miłości!

Pies przytula swojego pana

Ten bernardyn tak ucieszył się, widząc swojego pana, że postanowił okazać mu troszkę miłości. Jednak w przypadku tak dużego psa, troszkę znaczy mnóstwo! Przytulił mężczyznę, kładąc się na nim i przygniatając go do łóżka. Właściciel nie miał żadnych szans na oswobodzenie się z pełnego czułości uścisku zwierzaka! Ten widok całkowicie rozbraja!

Pies jest ogromny i choć co prawda wygląda jak puszysta przytulanka, na pewno nie łatwo wytrzymać zbyt długo pod jego ciężarem. Zachowanie psa, który postanowił przywitać wracającego z pracy właściciela, jest bardzo rozczulające! W oczach psa widać ogromną miłość i szczęście, co warte jest drobnych poświęceń. Ten bernardyn to uroczy i wspaniały przyjaciel rodziny! Zobaczcie sami.

Bernardyn – rasa

Bernardyny to lojalne, przyjacielskie, wierne psy, które wyglądają na dużo groźniejsze, niż są w rzeczywistości. Są towarzyskie, ale zarazem bardzo nieufne wobec obcych. Sprawdzają się znakomicie jako domowi przyjaciele, ponieważ nie powinny sprawiać problemu w kontaktach z dziećmi, czy innymi trzymanymi w domu zwierzakami. Uwielbiają pieszczoty i spędzanie czasu ze swoimi właścicielami. To bardzo inteligentne psy, które potrzebują uwagi. Chętnie wyrażają swoje uczucia. Ten bernardyn pokazał, w jaki sposób okazuje miłość swojemu właścicielowi! Zobaczcie sami.

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA:

Niesamowicie rozczulający widok, jak pies tuli swojego właściciela, okazując mu swoje oddanie!

bernardyn

Bernardyn jest bardzo towarzyskim i rodzinnym psiakiem!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Bunt w Biedronce. Oskarżają sieć o okradanie kasjerów
  2. Wyznanie manikiurzystki: „Mam uraz do otyłych osób. Specjalnie robię im gorsze paznokcie, niż szczupłym”
  3. W wieku 40 lat ma 44 dzieci. Wszystko przez rzadką chorobę
  4. Julia Wieniawa reklamuje markę, która testuje na zwierzętach. „Wstyd panienko. Grunt, że hajs się zgadza”
  5. Mama była przekonana, że sfotografowała ducha leżącego przy jej małym dziecku. Prawda okazała się zaskakująca
  6. Dostrzegł w parku mężczyznę z niepełnosprawnym psem. Kiedy zobaczył, co z nim robi, od razu sięgnął po telefon

Źródła: youtube.com, pl.wikipedia.org