Swiatzwierzat.pl

youtube/FOX 13 Seattle

10-letni owczarek niemiecki ponownie spotyka swojego pana. W mig zmienia się w szczeniaczka

25 Marca 2023

Autor tekstu:

Kamila Sabatowska

Bady to 10-letni owczarek niemiecki, który przez lata służył w wojsku. Odpowiednie wyszkolenie umożliwiło mu wykrywanie materiałów wybuchowych, a doskonale sprawdzał się również podczas patroli. Jednak po przeniesieniu jego opiekuna, nic nie było już takie samo. Kiedy zobaczył go ponownie, wprost nie potrafił pohamować swojego szczęścia.

Podczas służby sierżant Bilal i Bady byli nierozłączni. Wszyscy wiedzieli, że jeśli widzą żołnierza, gdzieś obok musi kręcić się jego owczarek niemiecki . K-9 i mężczyzna przez ten czas bardzo się ze sobą żyli, jednak w końcu nadszedł smutny i trudny dla obu czas pożegnania.

Owczarek niemiecki musiał rozstać się ze swoim opiekunem

Sierżant Bilal i Bady razem pełnili służbę w Korei. Niestety, nie tylko po wspólnych latach w jednostce, ale także pięknej przyjaźni, żołnierz otrzymał informację, że zaplanowano jego przeniesienie na Florydę. Doskonale zdawał sobie sprawę, z czym to się wiąże - będzie musiał zostawić swojego czworonożnego druha.

Bady był przypisany do jednostki funkcjonującej w Korei, a co za tym idzie, to tam musiał pełnić służbę aż do czasu, kiedy przejdzie na emeryturę. Rozstanie było niezwykle trudne zarówno dla jednego, jak i drugiego.

- Uważaj, żeby nie przywiązać się zbytnio do psa, bo to nie będzie trwało wiecznie - mówi wojskowe powiedzenie cytowane przez serwis animalcannel.co.

Ratują zwierzęta z rąk oprawców. Proszą o Twoje 1,5%

Ratują zwierzęta z rąk oprawców. Proszą o Twoje 1,5%

CZYTAJ DALEJ

Bady i sierżant Bilal spotkali się ponownie

Na wieść o tym, że Bady zakończył służbę, jego wieloletni opiekun będący na Florydzie nie mógł postąpić w inny sposób, jak sprowadzić go do siebie i zaadoptować. Dzięki Mission K9 Rescue udało się przetransportować owczarka do Stanów Zjednoczonych, gdzie na lotnisku czekał na niego stęskniony przyjaciel.

Mężczyzna nie mógł doczekać się, kiedy po wylądowaniu samolotu, w którym przyleciał jego ukochany czworonóg, w końcu pojawi się klatka z psem w środku, którą będzie mógł otworzyć. Ten długo wyczekiwany moment w końcu nastał, a ich spotkanie było naprawdę wyjątkowe. Uwieczniono je, a następnie opublikowano na platformie Youtube na kanale FOX 13.

 

 

Teraz już nic nie rozłączy tej dwójki przyjaciół

Kiedy Bady wyszedł z transportera, w pierwszej chwili zachowywał się, jakby sam nie wierzył własnym oczom. Po chwili jednak dotarło do niego, że przed nim naprawdę klęczy jego przyjaciel z wojska. Wtedy radości nie było końca. Psiak położył się przed mężczyzną i z niecierpliwością czekał, aż zacznie do głaskać, zupełnie jakby był szczeniaczkiem. Łzy wzruszenia dało się zauważyć również u mężczyzny. 

- Możesz robić, co chcesz, mój chłopcze. Teraz po prostu będziemy leżeć na kanapie, jak to nazywamy - relaks. Nigdy więcej pracy. Będziesz mieszkał ze mną w domku na plaży - mówił Bilal do czworonożnego kompana.

Jesteśmy przekonani, że Bady i sierż. Bilal wspólnie cieszą się czasem, w którym mogą odpocząć po latach spędzonych na służbie. Decyzją o adopcji owczarka żołnierz udowodnił, że podczas misji połączyła ich naprawdę wyjątkowa więź. Ich historia może chwytać za serce nie tylko wielbiciel psów!

 

 

źródło: animalchannel.co

Wideo ku przestrodze. Golden retriever zjadł cukierka z marihuaną, efekty były natychmiastowe

Wideo ku przestrodze. Golden retriever zjadł cukierka z marihuaną, efekty były natychmiastowe

CZYTAJ DALEJ
Jest techniczką weterynarii. Wskazała 4 rasy psów, które są najgorszymi pacjentami

Jest techniczką weterynarii. Wskazała 4 rasy psów, które są najgorszymi pacjentami

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Psy

Poszła na spacer ze szczeniakiem. Po tym co się stało, nie było szans na ratunek
Czytaj więcej >

Psy

Pies uciekł z luku bagażowego. Pokazali, jak zachowała się obsługa lotniska
Czytaj więcej >

Psy

W jaki sposób pies ostrzega przed atakiem? Agresja jest zawsze poprzedzona szeregiem sygnałów, warto je znać
Czytaj więcej >

Psy

Weterynarz chciał pobrać krew labradorowi. Gdy wbił igłę, reakcji zwierzaka nikt nie mógł przewidzieć
Czytaj więcej >

Psy

Nastąpiła zmiana w mózgach psów. Co bardzo ważnego za tym idzie?
Czytaj więcej >

Psy

Policjanci zastrzelili dwa psy na oczach właściciela. Nagranie wstrząsnęło internautami na całym świecie
Czytaj więcej >
Kamila Sabatowska

Magister filologii polskiej, od kilku lat pracuje jako redaktorka. Prywatnie fanka sportu – zwłaszcza siatkówki i miłośniczka zwierząt. Szczęśliwa posiadaczka cavaliera. Chcesz się ze mną skontaktować?Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]