Swiatzwierzat.pl
ukryty w liściach pies

facebook.com/Natashia Saurey

Pies chciał znaleźć swój patyk. Sam schował się tak dobrze, że internauci nie widzą go na zdjęciu

16 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Zuza Siwek

Udostępnij:

Pies o imieniu Ghost już od roku jest członkiem rodziny Natashii Saurey. Uśmiechnięty czworonóg codziennie poprawia wszystkim humor, tym razem jednak jego sława zawędrowała daleko poza progi rodzinnego domu. Zdjęcie, na którym się ukrył to h

Ghost uwielbia się bawić, a jego ulubionymi zabawkami są zwykłe patyki. Psiak wprost uwielbia długie spacery z rodziną, na których może dać upust swojej energii i godzinami aportować. Na zdjęciu opublikowanym przez jego panią, pies został uchwycony w momencie, gdy jego ukochany patyk zaginął wśród liści, a Ghost postanowił zrobić wszystko, by go odnaleźć.

Pies zgubił patyk

Właścicielka psa opublikowała zdjęcie na facebookowej grupie Dogspotting Society. Użytkownicy w ramach wyzwania wrzucają fotki pupili, na których naprawdę nieźle się ukryły. Ghost okazał się jednak mistrzem w chowanego, a jego zdjęcie naprawdę wielu sfrustrowało. Nawet gdy Natashia pokazała dokładnie, gdzie jest pies, ludzie komentowali, że wciąż go nie widzą!

Zdjęcie zostało zrobione na spacerze w lesie. Biały pies postanowił od razu poszukać idealnego patyka, jednak gdy w końcu go odnalazł, w pewnym momencie zabawka zniknęła mu z oczu. 

Nie zawahał się nawet na sekundę - od razu zanurkował głęboko pomiędzy liście, a właścicielka nie mogła powstrzymać śmiechu. Ghost tak się zaangażował w szukanie patyka, że całkowicie zniknął jej z oczu pod liśćmi. Nie było widać nawet kawałeczka psa!

Natashia skorzystała z okazji i szybko zrobiła fotkę psa - choć na pierwszy rzut oka trudno w ogóle go tam dostrzec. Gdy opublikowała zdjęcie na grupie, z pewnością nie spodziewała się, ile wywoła nim frustracji!

- Trudno było nadążyć za komentarzami pod zdjęciem, ale w zasadzie wszyscy tracili rozum. W 23 minuty miało ponad 500 komentarzy i nie mogłam nadążyć. Nawet gdy zakreśliłam psa,  ludzie nadal nie wierzyli, że tam jest - mówiła właścicielka zwierzaka w rozmowie z The Dodo.

Pies jest nie do znalezienia

Jedynym tropem pomocnym w znalezieniu psa jest smycz, do której przypięty był Ghost. Ostrzegamy, że poszukiwania są naprawdę frustrujące! Na dowód zamieszczamy niektóre komentarze internautów.

- Potrzebuję ściągi! Patrzę już dobre 15 minut i NIC nie widzę.

- Przyszłam poszukać odpowiedzi i nadal nic nie rozumiem. Każdy zaznacza tylko inną kupę liści!

- Jestem przekonana, że wszyscy mnie oszukujecie i tu wcale nie ma psa.

A wy, znajdziecie czworonoga? Poniżej publikujemy zdjęcie, a pod nim podpowiedź. Ostrzegamy, że to naprawdę najtrudniejsza zagadka, jaką ostatnio widzieliśmy! Żeby poznać odpowiedź, trzeba naprawdę mocno przybliżyć zdjęcie.

Zobacz zdjęcia:

źródło: thedodo.com

Podobne artykuły

piwo dla psów

Psy

Pełne witamin piwo dla psów? Włosi twierdzą, że czworonogi je uwielbiają

Czytaj więcej >
pies w upał

Psy

Jak zdrowo i efektywnie schłodzić psa w czasie upałów? Ekspertka udziela genialnych porad

Czytaj więcej >
tragedia

Psy

Tragiczne zdarzenie na Wiśle, utonął ukochany psiak. Czy można było temu zapobiec?

Czytaj więcej >
pies na boisku

Psy

Nie tylko kibice szaleją. Pies przerywa ważny mecz, co na to piłkarze?

Czytaj więcej >
Policja

Psy

Szaleńczy pościg za piratem drogowym. Porzucił psa w aucie i rzucił się do pieszej ucieczki

Czytaj więcej >
Dexter

Psy

Wyprawił psu niezapomniany pogrzeb. Ale to list pożegnalny wywołał największe emocje

Czytaj więcej >