Swiatzwierzat.pl
Friz przeprasza Chmurkę

YouTube/LukSoN

Youtuber przefarbował psa na różowo. Teraz tłumaczy się

3 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Ewa Nalepa

Udostępnij:

Karol Wiśniewski, YouTuber znany jako Friz dokonał ostatnio czegoś, czego według wielu internautów nie powinien zrobić. Przefarbował psa. Teraz przeprasza wszystkich w jednym ze swoich filmików, które dodał na youtube.com, z poszkodow

Taka sytuacja w ogóle nie powinna mieć miejsca. Friz, jako osoba publiczna doskonale wie, że pewnych spraw nie da się odkręcić, ale można za nie przeprosić i naprawić błędy. Youtuber nagrał więc specjalne przeprosiny - nie tylko dla niezadowolonych fanów, ale przede wszystkim dla poszkodowanego psiaka.

Przefarbowana Chmurka

- Boże, ale jestem kretynem - mówi przygnębiony Friz na YouTube. - Zrobiłem o krok za dużo, strasznie jest mi przykro z tego powodu i się mega wstydzę.

YouTuber w gruncie rzeczy nie miał złych intencji. Jak sam przyznaje, któregoś dnia wpadł po prostu na dość głupi pomysł, żeby zafarbować białego pieska o imieniu Chmurka. Nawet zadbał o to, żeby znaleźć farbę, która będzie bezpieczna i nietoksyczna dla psiaka. Jednak kolor, który wybrał, był bardzo niefortunny. 

- No i niestety to zrobiłem - przyznaje Friz. Przyznał, że popełnił wielki błąd, farbując psa na różowo. Jego dziewczyna, Wersow, nie była tym zachwycona.

- Przepraszam Was, że musicie to oglądać. Serio, jest mi strasznie wstyd - dodaje YouTuber.

Nie powinno się tak robić

Pies niestety nie powie nam, czy jemu się to podoba, czy nie. Czy chce być zafarbowany na kolor różowy, czarny czy jakikolwiek inny. Być może, jak wspomina Friz na YouTube, Chmurka nie jest do końca świadoma co się stało, ale mimo wszystko cała ta sytuacja na swój sposób jest dla niej niekomfortowa i stresująca.

- To jest żywa istota, to nie jest zabawka... a tak ją potraktowałem - mówi skruszony Karol. - Ona jest mega grzeczna, wykorzystałem ją...

W trakcie filmiku widzimy po drodze krótkie urywki z farbowania nieszczęsnej Chmurki. Piesek po zakończonym zabiegu nie wyglądał najlepiej. Dobrze się stało, że później Friz zabrał psiaka do groomera i choć trochę zdołał przywrócić jej właściwy wygląd.

- Nie powinno się tak robić, nie róbcie tak. To nie jest dobry pomysł, nie róbcie tego błędu. Ja go zrobiłem i niech to wystarczy - podsumowuje Friz na YouTube - Przepraszam Was, i przede wszystkim Chmurkę.

Na koniec filmu na YouTube Friz daje pieskowi chrupkę na zgodę. Miło z jego strony, że to zrobił i przeprosił za swój błąd Chmurkę oraz wszystkich oglądających. Karol Wiśniewski raczej już nie popełni więcej takiego błędu. Trzymamy kciuki za Chmurkę!

źródło: YouTube/LukSoN

Podobne artykuły

IG/aleksandra_szwed

Gwiazdy i ich zwierzęta

Bulterier położył się na brzuchu Oli Szwed. Tak aktorka ogłosiła radosną nowinę

Czytaj więcej >
FB/EMILIA KOROLCZUK

Gwiazdy i ich zwierzęta

Emilia z "Rolnicy. Podlasie" pochwaliła się nowym źrebakiem. Dostał nietypowe imię

Czytaj więcej >
Karolina Korwin-Piotrowska

Gwiazdy i ich zwierzęta

Karolina Korwin Piotrowska krytykuje zachowanie celebrytów. Chodzi o modę na psie hybrydy

Czytaj więcej >
Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk

Gwiazdy i ich zwierzęta

Artur Szpilka ma powody do radości. Na świat przyszły szczeniaki Pumby

Czytaj więcej >
adam wiejak

Gwiazdy i ich zwierzęta

Adam Wiejak znalazł bezpańskiego psa w Wigilię. Możliwe, że ktoś go porzucił przy drodze

Czytaj więcej >
marta kaczynska

Gwiazdy i ich zwierzęta

Wielka radość w domu Marty Kaczyńskiej. Córka z nagrodami w zawodach jeździeckich. "Bardzo dobre zakończenie roku 2020"

Czytaj więcej >